• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Autor cytatu: kazikNie wyobrażam sobie by producent składował ileśset bakelitowych magów na "jakąś okazję" (nie wiadomo jaką).

    O byś się zdziwił co oni potrafią wygrzebać w swoich magazynach....
  2. # 32
    Wiadomo ile tego maja zrobić? Bo coś czuje, że szybko zejdą i będzie jak z SWD od RS'a - wieczne czekanie na kolejną serię.
  3. # 33
    550$ to taka sobie cena, ciekawe jak z dystrybucją w PL i cła i reszta to już tak miło nie wygląda. Zachar, mająć PKM'a kupił byś go czy VFC?
  4. # 34
    Każdy Ci napisze, że PKM i AK-74x to zupełnie inne rodzaje uzbrojenia i wybór ogranicza się do tego "kto co lubi". No ale pytasz mnie, to Ci powiem w jakiej ja byłem sytuacji. Robal PK siedzi mi w głowie od prawie 7 lat. Przez ten okres wiele firm obiecywało, że PK wypuści m.in sławetny HAG, VFC też były plotki, potem akcja typu "narodowe bronie" od G&G. Nie ukrywam, że po 5 latach czekania pojawiło się zwątpienie czy kiedykolwiek się pojawi. Ale w końcu jest i to całkiem niezły, to sobie sprawiłem.
    Są też ludzie, którzy czekają na idealne AK-74M z odwzorowanym oryginalnym sposobem montażu elementów na lufie itp. itd. i dla nich ten PKM mógłby w ogóle nie istnieć.
    Gdybym miał parcie na reko albo ambitną stylizację na spec-jednoski policji Federacji Rosyjskiej, to też by mnie tylko kręcił AK-74M z szynami TDI, latarkami itd i taranowanie ścian przy pomocy BTR-80.

    W sumie to kto co lubi.
    Gdybym miał się decydować na VFC to na pewno poczekałbym na recenzję i ostateczną wycenę tego Iża. Z ciekawości co by potem nie żałować, choć VFC są tak dobrze zrobione że nie było by powodu do kompleksów nawet w porównaniu do Iżmasza.
  5. # 35
    A wiadomo coś o premierze Ak-74M od Iża?
  6. # 36
    Sorry za offtop, ale co o tym sądzicie? http://www.arms-cool.net/forum/thread-126620-1-1.html gdyby było stalowe i bez tych śrubek to chyba niezłą skorupkę zrobili ;)