• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Chodzą słuchy, że jest taka impreza. Jest ktoś chętny? Można się wybrać uazem i polansić. Brak oficjalnych informacji oprócz tego:
    http://wirtualnezory.pl/?id=news_more&news=8788
    http://www.odkrywca.pl/pierwszy-piknik-militarny-zory,602429.html
  2. # 2
    ja może bede oile sie z czasem wyrobie, troche szpeja na wyrost moge zabrac bo niedaleko mam :)
  3. # 3
  4. # 4
    Można zrobić jakiś desant ;) aczkolwiek wiele bym się nie spodziewał, czytając te anonse...
  5. # 5
    Polansować się zawsze można ;)
  6. # 6
    No to super. Ja wpisuje do kalendarza. Jakby lalo, ciepalo zabami to nie ma co jechac, ale jak bedzie slonko +5C to spoko. Maly test przed Modlinem.
  7. # 7
    mogę się zjawić..jak będzie ładnie..co prawda spadochronu nie mam na desant..ale może mnie ktoś podwiezie.
  8. # 8
    Jesli ICM poda ladna prognoze na sobote to w piatek po poludniu zdecyduje. w 4 osoby uazem sie wybrac mozna. grzes by sie pwen zabral ;)
    Marys - jak stoisz z transportem? Jedziesz z Krzychem?
    Yakarov - miejsce sie znajdzie w furze.
  9. # 9
    Willard - podobno jest szansa na uaza od Grupy Śląsk. Jak nie to pewnie pojedziemy normalnym automobilem ;) Pakuj do siebie jeszcze Kazika / Hela jeśli są chętni.
  10. # 10
    Jak to w sowieckim desancie, nie zawsze skaczemy ze spadochronem ;)
  11. # 11
    Ja bym się pisał.
  12. # 12
    Bym się wybrał ;)
  13. # 13
    Ze wzgledu na brak czasu mnie nie bedzie
  14. # 14
    No to z kato mozemy jechac: ja, kazik, grzes, yakarov (jesli sie szybko okesli ze dojezdza do kato). Jak wypadnie to wpada hell.
  15. # 15
    Cytat - wypowiedz organizatora

    Witam wszystkich. Wiem że informacje odnośnie pikniku są nie do końca sprecyzowane, ale musicie nam wybaczyc, jest nas tylko DWOJE, a spraw organizacyjnych na cały batalion;)a więc:zbiórka wszystkich ciężkich pojazdów 8-9godz na parkingu "Castoramy" z góry jest fajny widok, sprzęt powinno widac z większego odcinka ul.Al.Zjednoczonej Europy. Grupy przygotowujące dioramy, wystawki spotykaja się8-9godz(nawet o 7godz) na placu rynku O godz12 spod "Castoramy" paradą ruszamy na Żorski Rynek, jest to impreza statyczna! Proszę o nie straszenie wystrzałami urzędników;)(pak, mg, mp, itp hehe).Staramy się zorganiaowac dla was ciepły posiłek, kawa, herbata. Co do grup- zapowiedziało sie 14 grupRH-100osób!10-12pojazdów jakich? to 29. Będzie też "bazarek". Mam nadzieję że pogoda dopisze i wszystko wypali.
  16. # 16
    Mam mieszane uczucia, gdyż ustalenie wcześnie jasnego harmonogramu, ułatwiłoby tylko pracę organizatorom, a tak będą skazani na latanie i informowanie wszystkich na miejscu, no ale to już ich problem - na przyszłość może to ich czegoś nauczy (o ile się nie zniechęcą ;)
    Jakby udało im się rozkręcić dużą imprezę w Żorach, byłoby to niewątpliwie dużą promocją miasta, czego im szczerzę życzę (bo mam blisko).
  17. # 17
  18. # 18
    ale sie nam namnozylo GRH ;)
  19. # 19
    Impreza okazuje sie byc mila, a organizatora powinni kojarzyc ci co byli ze mna w bielsku, jechal i stal kolo nas taki muscel z Zerskiej Grupy Operacyjnej - oto i on.
    Dzis do mnie dzwonil i zaprasza nas na 8 na rynek w sobote. Maja byc diorami GRH i takie tam plus wystawa pojazdow. TGa kwiec uaz bedzie eksponatem a my sie polansimy...
    to kto ze mna jedzie z kato?
  20. # 20
    Z Bytomia Maryś Ali i ja .Nie wiem jeszcze z kim Hel się zabierze.
  21. # 21
    Z Kazikiem przyjedziemy z Knurowa
  22. # 22
    Will - ja mogę ale nie wiem czy chcecie bo jeszcze raczej długie włosy będą (albo i nie) ;)
  23. # 23
    ma ktoś pożyczyć pas na ten wyjazd? bo wciaz sobie tego nie kupilem : ( (mam jedynie oficerski)
  24. # 24
    Ja odpadam z tej imprezy jednak - brak czasu.
  25. # 25
    trudo, hel mozesz jechac ze mna. wyjad o 8.00 z katowic spod mojego garazu albo po drodze mikolowska np.