• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    to ja tak...co do stopnia to jestem za tym żeby nie być szeregowcem...więc może jakiś jefrajter
    http://img182.imageshack.us/img182/8981/1803081424as7.jpg

    co do wyposażenia.
    mundur "afgan"
    tielniaszka
    beret
    czapka / panama jak znajdę...
    manierka mała i duża
    opatrunki itp.
    RD-54 i mieszok - na ubranie i leżenie w kącie ;)
    czikom
    pas + "złota" klamra
    RPK-74 + magazynki...(jak znajdę jeszcze jeden długi bakelit to już będę super szczęśliwy)
    RPG-22
    ciemne okulary zakupione w 1986 roku w Odessie ;)
    ciepły koc
    rękawiczki
    buty "desanty" nie ma na zdjęciu bo są w stanie nie "na salony"
    granaty sztuk 6
    flary sztuk 6
    bagnet 6H4

    + w planach hełm, pałatka, może coś jeszcze.
  2. # 2
    Autor cytatu: yakarov
    (jak znajdę jeszcze jeden długi bakelit to już będę super szczęśliwy)
    mogę pożyczyć na modlin
  3. # 3
    Ja chcę RPG'a! Może chcesz mi go sprzedać? Wtedy bym był panem od RPGów.
  4. # 4
    Mogę ci pożyczyć na Modlin.
    A co do sprzedaży to raczej nie..ale pamiętam jesteś teraz 3 w kolejce ;)
    na razie proponuje stanowisko pana od PGRów ;)
  5. # 5
    Ło! W kolejce jeszcze stać mam :) to ja dziękuję - te czasy jak dla mnie bezpowrotnie minęły :)
  6. # 6
    http://img504.imageshack.us/img504/6430/img3891smal.jpg
  7. # 7
    http://img231.imageshack.us/img231/9476/img3894smal.jpg
  8. # 8
    Czad po prostu, jak strzela?
  9. # 9
    nie no ta ilosc amunicji :) pelen wypas

    @systema, to do rekonstrukcji, nie "szczela" :)
  10. # 10
    Jarek wie jak się lansować... Zdjęcie nr. 2 - uber badass :D
  11. # 11
    Prawie jak Rambo ;) eh, zazdrość zżera...
  12. # 12
    Coś pięknego :)
  13. # 13
    Ja wiedziałem! Ja wiedziałem! I widziałem, kurczaczek! Mam fotę na dysku, zrobioną specjalnie dla mnie! :P
  14. # 14
    po prostu wypas :D
  15. # 15
    Super sprzęt, jedyny km który mi się podoba. Replika airsoftowa czy atrapa? Ostatnio widziałem, jak na allegro kupiłeś instrukcję do km PK i zestaw do czyszczenia, teraz wiem po co :D

    Zazdroszczę i pozdrawiam
  16. # 16
    Szczere gratulacje :).
  17. # 17
    Dziemki ;-)
    Atrapa bo robione pod GRH. Na razie wykosztowałem się. I plan jest taki, że kiedyś zrobię pewnie GB. Ale na ersofty to mi wystarcza AKM. To by musiało mieć milion efpesów, żeby było warto z tym biegać.
    Coś tam do PK kupiłem. Ale instrukcje mi ktoś zwinął :-(
  18. # 18
    Wiesz, zawsze można tam wrąbać GB od chińskiego M249 (czasem są na allegro albo wmasg). Tak zrobił Indianin, pogadaj z nim :D 450fps to dla km optimum (wg mnie :D) W środku pusto czy jest jakoś wypełniony i ile waży? :D
  19. # 19
    450 fps a w AKMie mam 420. Jak to ma być broń wsparcia pola airsoftowego to musi ładować daleko by to miało sens. A zdarza się, że byle siura ma 500 i więcej w eMce. W środku pusty, choć coś tam mogę włożyć. Waży za dużo.
    I był robiony tylko i wyłącznie pod kątem GRH. Jakieś ajersoftowe modyfikacje to tylko i wyłącznie z nudów mogę robić.
  20. # 20
    Nie marnuj czasu na przerabianie tego cuda by strzelało. Na nudę osobiście polecam przerabianie WSSa ;) (bo jestem ciekaw efektu końcowego)
  21. # 21
    Przerabiaj - do reko to sobie kupisz dekowca. Firma PA-KO ma na zdjeciach PKM i opis, że "wkrótce w sprzedaży" - a oni chyba mieli kiedyś już dekowce, bo nie wydaje mi się , zeby chcieli handlować sprawną używaną bronią.
  22. # 22
    daj spokoj fence - poco jarek ma wywalac drugi raz ta sama kase??? a i biurokracje trzeba przejsc

    tak ogolnie pozatym to chyba nie dzial do dyskusji o asg
  23. # 23
    Nie tę samą, tylko strzelacza sprzeda z palcem w nosie i kupi sobie piękne deko. Dostaje certyfikat z CLK i rejestruje. PA-KO ma miec nawet SWD zdekowane, makarowy i wszystkie inne dostępne w polsce cuda.

    Tak poza tym nikt tu nie dyskutuje o asg. :)
  24. # 24
    hehe no no z tym swd to sie ciekawie robi :) ale jak ja juz wsio prawie pomienialem :(
  25. # 25
    Może zrzuta na PK oficjalnie pod hasłem "Zbiórka na serwer"? :)
  26. # 26
    ale w jakim celu ta zrzuta bo nie kumam
  27. # 27
    Pewnie dla Grygorija :D Zgadłem? haha
  28. # 28
    Dla Yakarova na deko PK. :P
  29. # 29
    Nic z tego nie rozumiem.
  30. # 30
    Pytanie do Yakarova, masz może wymiary (szkice PK z wymiarami i rysunki techniczne) od PK?