• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam! Pewna firma działająca m.in. w branży mundurowej rozważa potencjalną dystrybucję produktów firmy SRVV - Survival Corps, na czele z umundurowaniem i wyposażeniem w kamuflażu SURPAT. Rzeczy były by dostępne w Polsce, w sklepie można było by się z nimi osobiście zapoznać. Pytanie do społeczności, cóż myślicie o takim obrocie spraw, czy bylibyście potencjalnie chętni nabyć produkty tej firmy? Z góry dzięki za odpowiedź, poniżej link do strony producenta wraz ze wszystkimi gratami:
    http://www.srvv.org/
    •  
      Igur
    • 2014-04-03 *
    # 2
    Będziecie sprzedawać akcesoria do broni (szyny,kolby, zawieszenie) ?
    Jak z cenami? Interesuje mnie cena ów zestawu > http://www.srvv.org/catalog/1317/37594/
  2. # 3
    Wszystko kwestia zainteresowania, zawieszenia raczej bardzo prawdopodobne, akcesoria do broni palnej już trochę mniej, ale wszystko jest jeszcze do ustalenia.
  3. # 4
    Myślę że ze zbytem nie było by problemu FSB jest obecnie na topie w ruskim asg/reko. Zainteresowanie u nas było by nie małe a i pewnie ludzie z zagranicy chętniej sprowadzali by rzeczy od dystrybutora z Polski bo wiadomo jak to wygląda ze ściągnięciem czegoś z Rosji .
  4. # 5
    Ja byłbym jak najbardziej zainteresowany :D Mam mnóstwo znajomych szpejujących się w amerykański sprzęt, którzy twierdzą, że Surpat jest bardzo fajny i że chcieliby mieć taki mundur ( nie wspominam już o szpejujących się na rosyjsko). Sądzę więc,że zainteresowanie będzie spore.
  5. # 6
    SRVV oferuje na swojej stronie dostawy "na cały świat" i mozna płacić Paypalem czy kartami -to nie wiem co tych wszystkich ludzi powstrzymuje przed zakupami? Jeśli cena, to w Polsce też nie kupią - bo raczej taniej nie będzie.
  6. # 7
    Mam surpatowa kamizele,
    Kazik ja tutaj recenzowal i tak jak Kiwaczek pisze,jesli chcesz kupujesz przez Pay
    Nie ma problemu,zamowilem ,w dwa tygodnie dostalem towar
    Firma,jakosc,klasa!
  7. # 8
    Za innych się nie wypowiem, ale są pewne nieprzekraczalne dla niektórych bariery jak np. możliwość przemacania "szmaty" czy ew. jej zwrot lub wymiana wewnątrz kraju.

    Co do ceny, najprostszy komplet w Rosji po przeliczeniu stoi niecałe 400zł. Dodajcie sobie do tego cło, transport, marża w Polsce i tadam, może wyrośnie kolejna bariera :)

    Ale trzymam kciuki, sam planuje w bliżej nieokreślonej przyszłości sobie sprawić taki ciuszek :)
  8. # 9
    Autor cytatu: ЧебурашкаSRVV oferuje na swojej stronie dostawy "na cały świat" i mozna płacić Paypalem czy kartami -to nie wiem co tych wszystkich ludzi powstrzymuje przed zakupami? Jeśli cena, to w Polsce też nie kupią - bo raczej taniej nie będzie.

    Podzielam zdanie Czeburaszki. Chętnych zbyt wiele nie będzie, mimo sporego szumu na początku. Kto chciał, ten znalazł sposób żeby sprowadzic do Polski - bo mozna kupic u nich na stronie.
  9. # 10
    Jakie są koszty przesyłki do PL np. munduru?
    Nie chcę zakładać tam konta, żeby tylko się tego dowiedzieć :)
  10. # 11
    Kilkanascie zeta
  11. # 12
    0.o to chyba jakąś erę temu, obecnie dla klienta detalicznego, powiedzmy że chciałbym sobie mundurek Alfa sciągnąć, koszt wysyłki to 50 zielonych ;)
  12. Ja płaciłem 200zł ale za paczkę co miała 8 kg. A jeden mudnur raczej tyle nie waży, Może zimowy z lat 80-tych.
  13. # 14
    Autor cytatu: EmperorPalpa0.o to chyba jakąś erę temu, obecnie dla klienta detalicznego, powiedzmy że chciałbym sobie mundurek Alfa sciągnąć, koszt wysyłki to 50 zielonych ;)


    Dwa lata temu
    Sama kamizelka
  14. # 15
    Autor cytatu: ЧебурашкаSRVV oferuje na swojej stronie dostawy "na cały świat" i mozna płacić Paypalem czy kartami -to nie wiem co tych wszystkich ludzi powstrzymuje przed zakupami? Jeśli cena, to w Polsce też nie kupią - bo raczej taniej nie będzie.

    Ja kupowałem sprzęt na oko 2 lata temu od nich. Problem jest taki, że oni przeliczali wtedy cenę z rubli na dolary, a mój bank z dolarów na złotówki, czy jakoś tak. W każdym razie konwersja była kilkukrotna i sprawiała, że cena była dużo wyższa niż teoretycznie powinna.
  15. Paypalem możesz przelać ruble
  16. # 17
    Autor cytatu: ЧебурашкаPaypalem możesz przelać ruble


    Zgadza sie
    Ja tak robie i nie ma "podbijania operacyjnego" np przez bank i inne atmosferyczne czynniki
  17. # 18
    Koszt wysyłki np. munduru do Polski pocztą (czyli czas dostarczenia do 30 dni) to około 22 usd, sprawdzałem dziś na ich stronie.