• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nowa dostawa u Tadka, ceny całkiem sensowne (Jegera np. chyba lepiej kupić u niego niż u soviet-propaganda.com)

    http://www.warrior.pl/forum/viewtopic.php?t=14208
  2. # 2
    Jegera można kupić na allegro nawet.
  3. # 3
    Dla chcących coś od Tadeusza kupić, ostrzegam że wyjeżdża na święta, więc teraz nic nikomu nie wyśle.
    Ja właśnie przed chwilą wróciłem z nówką sztuką jegerem :) Sprzęt w niezłej cenie, a jeszcze z Tadkiem jak zwykle można pogadać, pooglądać masę sprzętu u niego - jednym słowem polecam ;)
  4. # 4
    To jak ktos jest osobiscie niech zrobi dobre foty jeko NSP.

    A o dealach z tadeuszem moze grzes cos napisze od siebie :D
  5. # 5
    Szkoda pisać, wszyscy wiedzą, że jak się osobiście nie odbierze, to nie wiadomo kiedy będzie wysyłka :)
    Z drugiej strony, pamiętam jak wysyłałem coś pocztą z Warszawy - to był koszmar...
  6. # 6
    No cóż, ja tam nie wiem co jest z wysyłką. Zawsze odbierałem wszystko osobiście i było ok. Tadek przez neta jest dosyć lakoniczny, osobiście można się z nim spokojnie dogadać.
  7. # 7
    Autor cytatu: grigorijSzkoda pisać, wszyscy wiedzą, że jak się osobiście nie odbierze, to nie wiadomo kiedy będzie wysyłka :)
    Z drugiej strony, pamiętam jak wysyłałem coś pocztą z Warszawy - to był koszmar...

    hehe mieszkam koło jednej z tzw "poczt głównych, działają 24h na dobę, ale po pracy w miare luźno to jest ok 2-3 w nocy
    nie lubię wysyłać pocztą ! :_)
    teraz robi to mój Murzyn, tak że jest szybciej ;)