• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam !
    To mój nowy post tutaj. Jak się Gorka sprawuję w lecie. Jest to materiał wodo - wiatro chłonny. Wiec moje pytanie brzmi czy nadaję się na rajdy po lesie w ciepłą pogodę ? Czy zwyczajne się w tym ugotuję. Na razie planuję kupić jeden sort mundurowy a ten najbardziej mi się podoba.
    Dodam, że kupiłbym z Dima SpiecOdieżda. Wiec chyba nie z gorszy materiał :)
  2. # 2
    na lato kup sobie przewiewny lekki maskałat bo w gorce sie ugotujesz
  3. # 3
    Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą, aczkolwiek spotkałem takich, którzy latem w Gorce biegali. Ja osobiście jednak zdecydowanie na coś takiego się nie zdecydował.
  4. # 4
    Dobrze wiedzieć nigdy tego w rękach nie miałem. Zastanawiam się teraz nad inną kwestią. Nie mam sprecyzowanych zamiarów co do konkretnej jednostki. Posiadam kamizelkę o taką:

    http://www.soviet-propaganda.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3_86&products_id=518

    To ten typ który był używany podczas interwencji w Wostku w 2008 z tego co zobaczyłem na zdjęciach. Zastanawiam się co kupić czy flora wz.88 może cyfra bo po woli wypiera starszy model albo jeszcze coś innego. Małe sugestie ludzi po fachu bo od niedawna w tym siedzę :) Mówię o mundurze a nie o maskałacie
  5. # 5
    Autor cytatu: Adameov(...)To ten typ który był używany podczas interwencji w Wostku w 2008 z tego co zobaczyłem na zdjęciach(...)

    Chyba chodziło o Interwencję Batalionu WOSTOK w Gruzji/Osetii a nie Interwencję w "Wostku" :P. A co do munduru to raczej tradycyjna flora bardziej pasuje do tamtego okresu.
  6. # 6
    Używanie Gorki w lecie to jak gra w piłkę nożną w dżinsowych rurkach. Niby się da, ale to nie strój do tego przeznaczony.
  7. # 7
    A cyfra + ta kmizelka. Czy użycie takiego zestawu w ogóle jest dopuszczalne ? Bo kamizelka to przypadek, że do mnie trafiła i bardziej próbuje ją dopasować do munduru a nie a odpowiedniego do okresu.

    Z tym Wostokiem to skrót myślowy. Ciężko się piszę jak szef lata za plecami : P
  8. # 8
    <autoreklama>
    GRH "БЕСИ МАГА"
    </autoreklama> :D
    Oglądnij foty, może coś Ci się spodoba :)
  9. # 9
    Podziękował wszystko juz wiem :) Dobry materiał