• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Nie mam zielonego pojęcia kiedy to się dobędzie.
    Moje pytanie - ma na celu sprawdzenie czy GRH się wybiera, bo jeśli tak - to bym chciał wiedzieć, ma to wpływ na planowanie urlopów wakacyjnych dla mnie i mojej lubej.
  2. # 2
    Zlot jest w dniach 23-29.06.2008 Ja powiem tylko... daleeeeeko... :)
  3. # 3
    To ja powiem, że mam jeszcze dalej ;)
  4. # 4
    To ja wam powiem że na Modlin czy na jakąkolwiek propozycje Willarda nie mam bliżej :)
    Inna sprawa - to i tak pewnie tam będę :)
  5. # 5
    W D. bylem ostatn iraz bodajze w 2002/3r. i bylo tak sobie. Takie tez mam info od innych ekip. Piknik lotniczy w KRK lepszy. Darlkowo to komercja dla dojczow + masa pojazdow i slawne czolgowisko plus imprezy.
    Ja sie nie wybieram wole krakow.
  6. # 6
    "Darlkowo to komercja dla dojczow + masa pojazdow i slawne czolgowisko plus imprezy. "

    Ej, brzmi nieźle ;)
  7. # 7
    Ja byłem na Darłowie w zeszłym roku...kiszka jak dla mnie..byłem rozczarowany...trzeba było miec oczy dookoła głowy, zeby jakis transporter czy motocykl z niekoniecznie trzeźwa załoga, nie rozjechał Cie..oni sami na siebie o mało nie wpadali...
  8. # 8
    Autor cytatu: tomwdwJa byłem na Darłowie w zeszłym roku...kiszka jak dla mnie..byłem rozczarowany...trzeba było miec oczy dookoła głowy, zeby jakis transporter czy motocykl z niekoniecznie trzeźwa załoga, nie rozjechał Cie..oni sami na siebie o mało nie wpadali...


    eeee Tom nie było tak źle, ja bywam w Darłówku od 5-6 latek i jakoś nic mnie nie przejechało i ja nikogo nie rozjechałem :)
    Fakt, w 2007 to najlepiej było przywieść kalosze- błoto było po ja..

    Komercja???
    a gdzie jej nie ma?
    Choć pomału ten zlot (jak i inne) robi się dla kaski nie dla ZLOTOWICZÓW (czytaj tych pasjonatów).

    Jak czasik pozwoli to się zjawię i w tym roku :)