• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Subujcie i łapkujcie proszę. Właściwa częśc zaczyna się od 59 sekundy.

    Super Ultra Mix 2014!
  2. # 2
    Sorry, ale co to ma sobą prezentować bo nie rozumiem? Zero ładu zero składu i jeszcze Rytmus w tle który jest Słowakiem ?
  3. # 3
    Bo to z nudów mix zrobiony.
  4. # 4
    Autor cytatu: mrtankBo to z nudów mix zrobiony.


    No to zachowaj te mixy robione z nudów dla siebie, Rusmil to nie jest miejsce na wrzucanie takich śmieci.
  5. # 5
    Co Wy gadacie, przecie to bardzo ciekawy kanał. Zobaczcie inne filmy.
  6. # 6
    Napewno chodzi ci o Piekło X? Takie artystyczne dzieło me... http://www.youtube.com/watch?v=HOIGrQftEcg&list=UU6Jb-DX3nbJLR0C_FXRulNA
  7. # 7
    @mrtank Uprasza się o zaprzestanie spamu. Masz konto od 2 dni i posiadasz już jedno ostrzeżenie na koncie. Jeśli nie chcesz stracić możliwości swobodnego wypowiadania się to wyhamuj proszę ;)
  8. # 8
    No dobra, ogarnę się.
    •  
      Maza
    • 2014-05-08
    # 9
    Nie wiem, tym spamem chcesz zabłysnąć czy co?
  9. # 10
    Autor cytatu: mrtankNapewno chodzi ci o Piekło X? Takie artystyczne dzieło me... http://www.youtube.com/watch?v=HOIGrQftEcg&list=UU6Jb-DX3nbJLR0C_FXRulNA

    To była ironia :)
  10. # 11
    Po co właściwie zrobiłeś to śmieszne konto ?, myślałem że na temacie o mundurach skończysz a ty jak widzę dopiero zaczynasz się rozwijać .To jest dość specyficzna strona więc z takimi tematami to na naszą klasę albo forum ASG dla 11 latków ŁorriorWarriorTimRekonKobra .
  11. # 12
    Mrtank fajnie ,że masz hobby i w ogóle ,ale może pozostań w świecie twórczości EA Games. Zanim coś opublikujesz przeczytaj raz jeszcze. Wydaje mi się ,że jesteś niesamowitym wręcz trollem skoro zakładasz tego typu tematy jak ten powyżej.
  12. # 13
    To jest reklama a nie troll! Teraz to ty mnie prowokujesz. Nie chcę kolejnej kłótni bo wiem jak się to kończy. Proszę o zamknięcie tematu bo nie da się w nim rozmawiac. Lepiej zajmę się opowiadaniem. Nie lubię banów.
    •  
      Maza
    • 2014-05-08 *
    # 14
    To skończ wypisywać te durne tematy!
    Wstawiasz jakieś kretyńskie pytanie albo idiotyzmy jak w tym temacie. Pośmieje się (z ciebie) kilka osób, a potem prosisz o zamknięcie.

    Zaniżasz poziom tego forum, przyzwyczaiłem się do łaków na wumagu, ale tutaj? Już żadnych świętości nie szanują.

    Twoje konto ma dopiero dwa dni, a już masz ostrzeżenie i założyłeś 5 głupich tematów.
  13. # 15
    Przepraszam za problemy.
  14. # 16
    Ty nie przepraszaj kolejny raz tylko zastanów się nad sobą bo jak tak dalej będzie skończysz prawdopodobnie z banem, już kiedyś był tu taki agent .
  15. # 17
    A może do Somali chcesz? PKS PMC TAC TEAM, kto wie ten się śmieje ;)
  16. # 18
    Zamykamy :)
    Myślę, że wystarczy nam jeden temat na szaloną twórczość.