• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Szukałem specjalnego tematu (mimo iż nie przypominam sobie takiego kiedykolwiek). Ni ma to zakładam.

    Szukam ekipy do ASG - czy to będzie połączone z treningami i bardziej ambitnymi pomysłami czy tylko zwykłe jebanki - wszystko jedno. Miałem przerwę jakiś czas, a znajomi albo się rozjechali albo siedzą w innych klimatach.

    Aktualnie zbieram seta (ostatecznego) pod snajpera Alfy, na razie mam podstawowe rzeczy, ale wszystko się rozwija więc 2/3 miechy i będzie full komplecik.

    Także czy to zwykły team, czy jakieś bardziej ambitne reko FSB to jestem chętny i proszę o kontakt ;)
  2. # 2
    Jeśli okolice Poznania podchodzą pod Szczecin to zapraszamy :D
  3. # 3
    Spoko - jak zacznę zarabiać trzy tysie na rękę to może starczy na paliwo ;)
    Chyba, że się zrzucimy na teamowy Mi17 - to by była idea :D

    Edit:
    Zróbmy tak - ktoś mnie weźmie do teamu a ja zafunduję mrtank'owi wydanie jego powieści xD
  4. # 4
    Sucker - ja jeżdżę ze Szczecina do chłopaków ze Świnoujścia (druga sekcja) tak ze dwa razy w miesiącu pociągiem, jedzie się tyle samo (no, z pół godziny dłużej do Poznania) co Poznań-Szczecin (; Da radę. Ale wkurwiające i uciążliwe.
  5. # 5
    No zawsze jakaś opcja - teraz mam dupną sytuację z robotą ale jak się ustabilizuje to czemu nie ;P
    Sezon się rozkręca i mam nadzieje też, że będzie jakaś większa impra gdzie zjadą się rusy (kilka takich eventów przegapiłem).
    Na tą chwile jednak szukam czegoś bliżej, ale jak dorwę jakiś stały etat to się odezwę ;)
  6. # 6
    Może spotkamy się na Pojazdach w Bornym.
  7. # 7
    Dziwne z was ludy. Miedzy Poz i Szcz jest Gorzów, a tu już jeden rusofil jest :)
  8. # 8
    Organizowaliśmy kiedyś drużynę rekonstruującą GRU ale się rozpadła. Sam jedynie w Poznaniu z dwoma znajomymi stylizujemy się aktualnie na departament antyterrorystyczny FSB. Osobiście też bym chętnie odnalazł kogoś jeszcze do nieco ambitniejszego tematu (nie tylko jebanki ale jak wspomniałeś treningi, wypady itd)
    Plus jest taki że razem z WKU Poznań mamy dobre dojścia do wojska i mocno promujemy zainteresowanie wschodem na wszelkiego rodzaju eventach razem z komendą. Odbiór wojskowych i postronnych jest niesamowicie pozytywny. :) także możemy o tym szerzej pogadać. Chociaż po prawdzie mówiąc wyjeżdżam na studia do Warszawy w październiku więc drużynę można by organizować przez ten okres 4 miesięcy.
  9. # 9
    A jakby kto szukał, to w tej Warszawie mamy już 10 os. piaskownice i bawimy się we współczesny desant.
    •  
      Maza
    • 2014-05-16
    # 10
    Trochę więcej niż 10 osób Hubert :)
  10. # 11
    To zależy jak na to patrzysz ;)
  11. # 12
    Update: zbiera się trochę luda powoli (na tą chwilę 16)- nie wiem ile z nich to "gimby" (bez urazy mam na mysli młodszych którzy tylko chcą się strzelać a nie stylizować/rekonstruować), ale się zobaczy co z tego wyjdzie. Osobiście dążył bym do stworzenia sekcji Alfy.



    STARY POST:
    "Okej, założyłem stronkę na FB:
    https://www.facebook.com/pages/Russian-Airsoft-Zone-Pozna%C5%84/388698701268407

    Jak ktoś w wlkp i ma fb to niech lajkuje. Każdy może stawiac posty więc bedzie można zebrać bazę ludzi i się jakoś dogadywać. Jak sie zbierze dajmy na to więcej niż 6 osób to będzie można myśleć nad jakimś teamem.

    Dziki116 jak masz FB to wbijaj i zaproś kolegów. Rozsyłam stronkę tu i tam więc zobaczymy może się nazbiera chętnych ;)"
  12. # 13
    Witam
    Napiszę tu żeby nie tworzyć nowego tematu
    Poszukuję ekipy rusofilowskiej w okolicach Koszalin/Szczecin
    Planuję robić stylizację na współczesne vdv
    Pozdrawiam
  13. # 14
    Jak planujesz robić vdv z 94-96 / 99-01 w Czeczenii to zapraszam do 312 plutonu (;
  14. # 15
    Sorry za OT, ale nie nadużywajcie tego "v" proszę was :)
  15. # 16
    Akurat planowałem robić stylizację na teraźniejszy desant i raczej zostanę przy tym ;)
    Czeczenia jakoś mnie nie "pociąga' ;)