• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Buty to Belleville, model sobie znajdziesz. Pas zwykły RS-31. Rękawiczki SRVV w Surpacie. Sylwetka jest dość nietypowa, zastanów się czy chcesz w to brnąć. Sesja z 2010 roku.
  2. # 62
    Interlude
    Wielkie dzięki za zdjęcia, widocznie kiepski ze mnie poszukiwacz skoro nic nie znalazłem za pośrednictwem google w moim telefonie.

    Fumfel
    Wiem, że wyposażenie tego faceta to wyjątek, zapewne jedyny taki w całej armii, ale chciałbym się na nim nieco wzorować jeśli chodzi o alternatywne wyposażenie. Chodzę już od dłuższego czasu w florze z 6sz92, więc szukam czegoś nowszego, a akurat myślę nad którymś z maskałatów i właśnie zastanawiam się nad Sumrakiem, z tym, że musiałbym poszukać w internecie odpowiedniego na mój rozmiar. Zawsze mógłbym zamiast tego ewentualnie kupić smiersza, 112 lub coś innego co jest powszechnego i koszer. Tyle, że praktycznie każdy bardziej szarakowy rusofil idzie mniej więcej po schematach, kupuje jakiś ciuszek i smiersza(nie krytykuje, to świetny sprzęt, sam miałem okazję nosić go 2-3 krotnie). Ja niestety już tak mam, że wolę czasem pójść inną ścieżką niż inni, nie jest całkowicie koszer, trudno, grunt to być samemu zadowolonym z tego co się ma. Co do pasa to tak sądziłem, że to rs-31, tylko nie miałem pewności. Jeśli dobrze sądzę to prócz ładownic na magi do ak i kabury, na pasie ma jeszcze ładownice na granaty oraz pokrowiec z manierką?

    Edit. Tak przy okazji zapytam, znajomy pytał Mnie o to czy te KZMy z frontowca, są warte swojej ceny, jak z wytrzymałością? Wiem, że to cienki materiał, jednak chyba niemiałby zamiaru kupować czegoś droższego od Modoxu czy SPOSNu
  3. # 63
    Ja rozumiem, że w takim zestawie może wyglądać to złodupczo. Ale zwróć uwagę, że gość praktycznie zrobił sobie war belta, a sam UTG to taki dodatek. Jak na dzisiejsze standardy jest to naprawdę lipna, zabudowana kamizelka.

    Jak ma to być nie po najmniejszej linii oporu przemyśl sobie jeszcze takie rzeczy jak 6Sz104 (no jeszcze dość oczywiste), Tasmanian Tiger MKII (starszy org lub kopia), SSO Nerpa, a jak masz więcej kasy to kombinuj zestaw na bazie molle SSO lub SRVV. Wszystkich wcześniej wymienionych znajdziesz co najmniej kilka zdjęć w użytku przez desant, ale raczej ten "specjalniejszy".
  4. # 64
    Fakt UTG to śmieć pokroju rosyjskich Tarzanów(tych tanich) oraz Skał itp. dlatego napisałem w poprzednim poście, że tylko trochę obieram go za wzór, nie miałem zamiaru kupować owej kamizelki, już lepiej byłoby bez niej. Zamiast niej myślałem właśnie o bazie molle SSO, szkoda, że w Polsce nie do dostania, więc pójdzie jeszcze po kosztach z zagranicy,póki co rozglądam się także za innymi alternatywami i myślę czy nie byłoby też fajnym pomysłem poprostu chodzić z samym takim pasem, bo taki"war belt" jak go nazwałeś też wydaje się ok, no może nie koniecznie na obecne czasy, gdy mamy wylew milionów oporzadzeń różnego typu. Co do chestów to raczej nie jestem skłonny do ich zakupu, miałem Egera który mimo, że był wygodny to jednak nie przypadł mi całkowicie do gustu i się go pozbyłem.
  5. # 65
    Witam czy w Wawie ktoś robi reko lub stylizację WDW obecne czasy czyli pełen Ratnik . z góry dziękuje za odpowiedz szukam zainteresoanych tematem .wiem ze wpadłem w dyskusję za co przepraszam .