• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na razie pytam wstępnie - czy jest ktoś kto byłby tak miły i pociągnąłby mi małe zamówionko z SRVV (z odpowiednią prowizją)? :>
  2. # 2
    Chyba był ostatnio temat i wyszło, że wysyłają bez problemu, tylko trzeba mieć paypala.
  3. # 3
    Z tego co pamiętam to z PayPalem średnio, ale kartą można płacić normalnie.
  4. # 4
  5. # 5
    Integrację z PP mają skopaną i nie jest w stanie automatycznie zaznaczyć, że płatność się udała. Ale następnego dnia roboczego ktoś to weryfikuje ręcznie i zaznacza, że jest OK. Tak przynajmniej było w moim ostatnim zamówieniu, gdzie płaciłem PP (2-3 tygodnie temu).
  6. # 6
    Chyba się nie zrozumieliśmy :P
  7. # 7
    Czy działa Wam strona srvv.org?
  8. # 8
    Działa, ale niedługo będą mieli urlop świąteczny (taki komunikat się pojawił po wejściu).
  9. # 9
    A ile wychodzi za przesyłkę do Polski?
  10. # 10
    Tyle, ile wyliczy algorytm na stronie sklepu przy składaniu zamówienia.
    Po prostu, dodajesz produkty do koszyka i sprawdzasz ile wychodzi :)
  11. # 11
    Aaa, dzięki za błyskawiczną odpowiedz :D A z jakimś cłem trzeba się liczyć , jak tak to ile może wynieść ?
  12. # 12
    W najgorszym wypadku musisz być gotowy dopłacić ok 30% do wartości zamówienia, aby pokryć vat+cło.
  13. # 13
    Cło oraz VAT naliczane jak w każdej paczce zagranicznej spoza UE.
  14. # 14
    Do wartości 150EU towar nie podlega ocleniu. Pozostaje podatek vat (23%) i ewentualnie akcyza (jeśli towar jej podlega).
  15. # 15
    Odkopię trochę temat ale co znaczy ten numer отк na metce kamizelki?
  16. # 16
    Отдел технического контроля (ОТК) Dział kontroli technicznej.
  17. # 17
    Dzięki za szybką odpowiedz :)
  18. # 18
    Zna ktoś może inne źródło produktów SRVV(chodzi konkretnie o mundury) niż ich oficjalna strona, bo tam praktycznie żadnych rozmiarów nie mają?