• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 301
    http://img229.imageshack.us/img229/2116/img4111s.jpg
  2. # 302
    Ja w temacie nie jestem zbyt długo ale 2 fotki ostatnio dość takie wyszły, pochwalę się:

    http://img12.imageshack.us/img12/5876/img4083h.jpg

    http://img20.imageshack.us/img20/7853/img4078r.jpg
  3. # 303
    To co masz na sobie to jest KZM-M modoks'u?
  4. # 304
    Nie nie modoksu, to taki 2 czesciowy KLMK
  5. # 305
    Strasznie Ciemny odcień a ta druga Fotka to chyba reżyserka nie ;) (Mietek te google strasznie paruja nie)
  6. # 306
    2 fota nie reżyserka, jak widać ktoś nawet wbiega w obiektyw :P
  7. # 307
    Ano parują parują.
  8. # 308
    To co masz na sobie to jest bardzo dziwny KLM. W moim KLM kaptur był odpinany w innych które widziałem też. Nie wiem czy dobrze widze ale czy ten mundur jest zapinany na zamek?
  9. # 309
  10. # 310
    Aa. No tak i już wszystko jasne.
    •  
      ADi
    • 2009-10-26
    # 311
    Chciałem sobie kupić taki KLMK , ale jak widzę strasznie paskudny jest i pozostanę przy starym jednoczęściowym. ;p
    Co możesz powiedzieć o jakości tego munduru?

    Na zdjęciach z Gruzji widziałem tylko Czeczenów z "Wostok'u" czy "Zapad'u" w tym.
  11. # 312
    Autor cytatu: ADiCo możesz powiedzieć o jakości tego munduru?

    Parszywy. Z wyglądu i z dotyku jak te modoxowe maskałaty (albo gorzej). Kolega ma, i klął na czym świat stoi że to kupił. Na zdjęciu na allegro wygląda na bawełnę, ale to jest jakiś syntetyk i na żywo świeci się jak psu jajca.
  12. # 313
    Wcale się tak nie świeci, jak dla mnie jest super, nie szeleści wygodny itd. ale jak kto lubi.
  13. # 314
    Kamil na nowym forum warriora niedawno napisał:
    Etapy rosyjskiej stylizacji w airsofcie:
    - 1 etap, to jak wszędzie styl partyzanta, jakiś tani mundurek, adidki itp
    - 2 etap - mega wypaśny sprzęt najlepszych rosyjskich firm, total lans i bling bling
    - 3 etap - skurwiały dres adidasa, chińskie halówki, bandana na głowie. Wszyscy myślą że jesteś lumpem, ale na zachód od Bugu nie ma drugiej bardziej koszer osoby od ciebie.

    Biorąc sobie to (jakże trafne) podsumowanie do serca postanowiłem "zmierzyć" się z trzecim etapem stylizacji.

    Efekty do obejrzenia tutaj:
    ./uploads/kazik/kazik_dresik1_1.jpg ./uploads/kazik/kazik_dresik1_2.jpg ./uploads/kazik/kazik_dresik1_3.jpg

    Co na fotach:
    1. Dresik Nike (oryginalny!) na oko to gdzieś z pierwszej połowy lat 90tych (sugeruję się kolorami),
    2. Sweter wojskowy,
    3. Czapka zimowa Spławu,
    4. Tarzan M32 Spławu,
    5. Spodnie VSR,
    6. AKS-74 i inne pierdoły.
    7. Buty z Deichmanna (nie mam nic ciekawszego).

    Sugestie mile widziane ;)
  14. # 315
    Kapitalne! :) Mogłem zamiast gorki zamówić jakiś "skurwiały dres" :)
  15. # 316
    no no kazik jestes pro, choc moim zdaniem jescze jest droga poboczna - ekipy stylizujace sie na jakis tam oddzial w miare usystematyzowany a nie bedace "gangsta bling bling" - mam tu na mysli np flora + 6sh92 + np blaszak helm
  16. # 317
    teraz w sklepach pełno takich "skurwiałych dresów" ;) ale mimo, że wyprodukowane w XXIw. to stara gorka jest lapsza na deszcz i wiatr ;)
    wracając do tematu, ten tarzan wydaje mi się trochę za elegancki ;)
  17. # 318
    Też mi się wydaje, że Tarzan na tym tle to taki trochę zbyt "high-tech", ale niestety nie mam nic innego w domu (no, poza chikomem i Smerszem).
  18. # 319
    Autor cytatu: kazikBiorąc sobie to (jakże trafne) podsumowanie do serca postanowiłem "zmierzyć" się z trzecim etapem stylizacji.

    Hehe, nie sądziłem, że ktoś to weźmie sobie do serca, chociaż oczywiście zgadzam się z tym co sam napisałem w 100% :)

    Kazik - generalnie lookout mi się podoba, ale mam parę uwag:
    Stary dresik (fajne kolorki) i VSR od razu robią klimat. Te buty co masz mogą być (widywałem podobne na zdjęciach).
    Ja bym polecał adidasy w tym stylu (koleś po lewej, notabene też ma dobry wygląd):
    http://ic2.pbase.com/u9/igor01/upload/1744099.4741.jpg
    Podobne buty dostałem w połowie lat 90-tych od cioci ze stanów :)
    Czapka - też ok, ale ja bym zmienił na czarną "złodziejkę".
    No i tylko Tarzan jakoś tak zbyt ładnie wygląda, dobry byłby stanik typ II albo V95. Szkoda że sam czegoś takiego nie posiadam, bo bym zrobił jakiś własny strój :(

    No i generalnie WIELKI + że Ci się chciało :D
  19. # 320
    Myślę, że V95 byłby najlepszy, mimo wszystko Stanik typ 2 jest zbyt wygodny ;) Jak będzie kiedyś jakaś okazja to może się skusze (bo wiadomo, że na V95 tak na prawdę "trochę" żal kasy wydawać). Nad butami popracuję (poszukam jakiś fajnych). Czapkę też możliwe, że zmienię, ale to jak znajdę w lumpeksie jakąś z logiem Nike, czy Adidasa z przodu (lans).

    Snail - no tak, prawda, to takie grupy określmy 3a, a "menel look" jako 3b ;) (gdzie a i b niekoniecznie oznaczają kolejność)
  20. # 321
    kazik - 2 rzeczy mi nie pasują.
    1. Za czyste to wszystko.
    2. Tło. ;)


    Ja na etapie 1. jestem dopiero. Do drugiego nie dobiję, bo zbieram na aparat, a potem wszystkie pieniądze szlag trafi. :D
  21. # 322
    wg mnie (od góry) - czapka powinna być jednokolorowa (albo cywilna), dresik - ok, spodnie - musisz wiele razy wyprać :), kamizelka - nie ten kamuflaż, powinien być jakiś niebieski albo szary :)
    ... hmm.. też spróbuję coś w ten deseń... jeśli ojciec nie wywalił VSR'a.
    •  
      ADi
    • 2009-11-02 *
    # 323
    Jak już na "lumpa" to i ja wrzucę zdjęcie z wakacji( ze strzelanki/LARPu). ;)
    http://img81.imageshack.us/i/9082009018.jpg/


    Od wakacji w ubiorze zmieniły się tylko butki - bo koszerne desanty - i dołączyła czapaja - złodziejka.
    A częściej od AKS-74U/AKS-74 noszę AKMS i magazynki za pasem - nie ma że boli.

    Trochę przesadziłem z tymi dwoma zegarkami no ale... ;)
  22. # 324
    Koszula nie trzyma lump-klimatu ;) No i ten... ogoliłbyś się ;)
  23. # 325
    Jak na LARPa to dwa zegarki wg mnie są bardzo na miejscu.

    Ale brakuje jakiegoś dresika.
    •  
      ADi
    • 2009-11-02 *
    # 326
    No to jak w okolicy znów będzie jakiś LARPik to wzbogacę swój strój w jakąś tęczową bluzę od dresu(byle by miała pojemne kieszenie - na magi), pod spód jakiś "babciny" sweter i jazda.
    Ostatecznie koszer pas CA i do tego ładownica na magazynki.

    Skoro zegarki nie wydawały się przesadą to może jeszcze elektroniczny 'CASIIO' lub 'Panasonics' z rynku dołożę.

    @Kamil: Brodę już przystrzygłem bo mi przeszkadzała pić jogurty z kubeczka. ;p

    @Kazik: Poszukaj sobie takiej czapki. ;)
    http://pics.livejournal.com/drugoi/pic/00gtxz3b.jpg
  24. # 327
    @ADI - zbyt mały znaczek :D Widziałem gdzieś na zdjęciach większy. Ale tak na serio, to pewnie wezmę to co będzie w lumpeksie (jak kiedyś znowu do niego zawitam).
  25. # 328
    czyszczu, czyszczu-tematu

    edycja: już mi się nie chce twojego postu Kamil przenosić do Valhalli, więc uznajmy to za podsumowanie ;)
  26. # 329
    @Bolek - ja Cię rozumiem, bo widząc niektóre rzeczy na zlotach wykonuję gest ręka-twarz-fejspalm, ale pokazując palcem na forum nic nie zmienisz. Jak Ci zależy, to powinieneś uderzać do orgów imprez i z nimi gadać, żeby zaczęli zwracać uwagę kogo wpuszczają. Bo jak im to wisi to nic nie zmienisz. A najlepiej to po prostu sprawę olać i jeździć na zloty reko z prawdziwego zdarzenia, a nie grajdoły z piwskiem, kiełbasą i balonikami.

    edit: dzięki o wielki administratorze :)
  27. # 330
    Zdjęcie z Afganu :P Brakuje chicoma :D:

    http://img265.imageshack.us/img265/2275/08112009010.jpg