• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 121
    Adi, nie bede gorszy, siedziałem tuż obok i cieszyłem ryja :]

    http://img7.imageshack.us/my.php?image=img8173k.jpg

    Sprzet jaki jest, kazdy widzi, z ciekawostek to spojzcie na stopkę kolby... niewygodnie składało mi się do lunety
    bo kolba była za krótka postanowilem zaimprowizować na szybko stopkę z kawałka drewna i izolacji. xD

    Początki ale jakoś powolutku idzie. lm/_
  2. # 122
    To może i ja coś wrzucę.
    Ot zwykła niedzielna strzelanka.

    http://images42.fotosik.pl/88/6b98b1aef80115f2med.jpg http://images37.fotosik.pl/87/18aa2e74a70d3219med.jpg

    -czapka VSR
    -tielniaszka
    -flora (trochi sprana)
    -kamizelka Omon m25
    -buty polskie pilota
    -manierka US :P
    -klamka - SLR CA
    -fajki - Viceroy blue ;)
  3. # 123
    bron nie koszer ;)
  4. # 124
    Akurat w tę niedzielę coś mnie wizęło i zamontowałem to badziewie na lufę ;] Niebawem POSP dojdzie do tego więc myślę, że jakoś będzie to wyglądało.
  5. # 125
    hmmm.. no nie wiem ;) ale czy tylko ja tak uwazam ale, wydaje mi sie ze flora + "jakas kamizelka" i jakas tam bron, to wogole raczej nie jakis lans jest, flore to kazdy moze sobie wziasc i cyknac fotke, ja rozumie ze to nie jakas impresja, ale to niby do lasnsu tez jakos nie podchodzi.. ;P
  6. # 126
    E tam. Teraz każdy ma Sposny itp. a najbardziej klimatyczne są takie badziewia.
  7. # 127
    Kwestia gustu, jednym podoba się 'standard' innym nie. Ja osobiście preferuję miksy, bluzę z tego, bluzę z tamtego... (niekoniecznie rosyjskiego).

    Choć trzeba przyznać, że flora bez bocznych kieszeni to dość popularna jest.
  8. # 128
    Ja to chyba dalej jaksi ortodoX jestem :) ze jak czegos nie zobacze na fotce od Ruskich to mi sie nie podoba :P
  9. # 129
    @ d2io83k lans to OKZK czy r162, lub custom vesty idfu - czyli rzeczy naprawde trudne do zdobycia, jesli chcesz sie tak czepiac,
    ale powiem ci ze gorki czy partizany vide twoja fotka mozna kupic latwo i duzo ludzi to ma wiec to dopiero zaden lans jest
    kolega uber przynajmniej odbiega od gorkowo partizanowych standardow i to sie liczy na plus :)
    a malo tego to zdjecie od kolegi uber podoba mi sie, bo sprawia wrazenie w miare realnie (pomijam kwestie sprzetu czy mundurowe)
  10. # 130
    Tak, wiem ze ja nie mam szpeju ktory jest nie do zdobycia, mam sprzet ktory jest juz bardzo dobrze znany :)
    Co do zjdecia to nie mam do nich zadnego zarzutu, bo jako fotografie sa bardzo dobre.
    Ale no wiadomo jednemu sie podobaja brunetki, a innemu blondynki ;) tak samo jest w jakiejs lajtowej stlizacji, czyli o gustach sie nie dyskutuje :)
  11. # 131
    Teraz to się boję wrzucić tu jakąś fotkę :)
    taka ostra KRYTYKA, a miało być miło

    okulary nie koszer, jakość komórkowa;)

    Załączniki:

    • cieta_of_Zdjecia-0142.jpg
  12. # 132
    eee Mroov, bez przesady :) fota ok - mi sie podoba lubie ta posepnosc i brak slonca
  13. # 133
    Spoko Mroov, tylko nachyl się trochę do przodu, oprzyj się jeszcze trochę za łokciem na kolanie (bo połączenie łokieć - kolano jest trochę niestabilne).
  14. # 134
    tez uwazam ze fotka ok :) bo przeciez sam mam podobny sort mundurowo/wyposazeniowy :P nie chodzi mi tez o to ze co nie moje, albo inne nie jest fajne, bo fotka o ktorej byla taka "krytyka" tez jest fajna ;)
  15. # 135
    ;)
    dzięki

    @massud - mało z ostrej strzelam :)))
    •  
      ADi
    • 2009-03-27 *
    # 136
    A ja się bałem ,że mnie zjedziecie za moją prowizorkę.

    @Uber: Wyglądasz na trepa ze straży granicznej.Las , posterunek, fajka i twarz obrazująca marazm ;D (bez obrazy)
    @Mroov - o ile można powiedzieć - lanserskie okularki ;)
  16. # 137
    Krytykujcie sobie :p ...
    Tylko Gorka tu koszerna (niestety czasem przemaka)
    P.S.
    Pumba daj jakąś stalkerowską fotę :)

    Załączniki:

    • P2240686.JPG
    • ef83dde5fc.jpeg
  17. # 138
    To może teraz moja kolej. Prosze o wyrozumiałość, bo to moje pierwsze zdjęcie na forum.
    -Mundur TIGR
    -Oporządzenie Smiercz-A
    -Chusta w TIGR
    -no i niestety trafiła się opaska polarowa we flecktarn.

    http://img17.imageshack.us/my.php?image=dsc02488f.jpg
  18. # 139
    Spokojnie Panowie, czepiacie się :P Będą pieniążki to bedzie i Gorka i inne bardziej lanserskie rzeczy. Tutaj zaznaczyłem że to niedzielna strzelanka tak więc pozwoliłem sobie na luźne podejście do tematu. Lans czy nie - powiem tak, ta fota spodobała mi się i poprostu chciałem się z wami podzielić moją radością, drodzy Koledzy :) ;]
    Ale krytyka wskazana, nie mam nic za złe jeśli o to chodzi.
  19. # 140
    Pfff... Mam Gorkę, mam KLMK, mam Afgana do tego masę szpeju, a i tak najbardziej lubię Florę...
    Mnie osobiście nie pociągają "Pr0" mundury, pociąga mnie właśnie ta zwykłość, nie wiem jak w innych częściach kraju. Ale w Mazowieckim jest najwięcej Gorek i Partizanów.
    A Flora pomimo tego, że najbardziej popularna w Rosji nie jest w oczach "maniaków'" pr0.. i kij im w oko ;).
    Uber_Soldat... według mnie są to bardzo klimatyczne fotki, a dlaczego ? bo są właśnie zwykłe i w moim przekonaniu są bardziej koszerne niż nie jedne "profesjonały".
    No ale jest to moje zdanie :).
  20. # 141
    Autor cytatu: echelon4Mnie osobiście nie pociągają "Pr0" mundury, pociąga mnie właśnie ta zwykłość, nie wiem jak w innych częściach kraju. Ale w Mazowieckim jest najwięcej Gorek i Partizanów.

    Kwestia okolicy... są miejsca gdzie jest wysyp partizanów, gorek, a są też i takie gdzie na palcach jednej ręki można policzyć ludzi w jakimkolwiek rosyjskim sprzęcie.
    W mojej dziurze zamieszkania, jest jedna osoba z partizanem, jedna osoba z gorką.
    ---
    Druga sprawa - jesteśmy na forum 'tematycznym', trudno jest się nam lansować przed nami samymi, sprzętem który większość z nas miała i/lub ma. Dla mnie to jest temat gdzie można pokazać siebie, w fajnej kompozycji (terenu/stroju).

    Nie zdziwię się, gdy po Stalkerze 3, OldTownie będzie wysyp fot kompletnie nie rekonstrukcyjnych.
    ---
    A teraz na temat:
    Red_Ivan - jak się nosi Smercz-A, bo jeszcze nie miałem okazji go macać?
    •  
      Geno
    • 2009-03-29 *
    # 142
    Ja tam lubie swoja Florcie ;)

    Załączniki:

    • 1.JPG
    • CIMG4520low.JPG
  21. # 143
    Bardzo dobrze. Na początku bałem się trochę o te metalowe zapięcia ale wszystko jest w porządku.
    ps. Ja np. jestem jedyną osobą w mojej okolicy, która nosi rosyjski mundur.
  22. # 144
    red_ivan- witaj w klubie, w mojej okolicy Rosjanie są uważani za największych bandytów w okolicy. Bez wyjątków.
    Osobiście również lubię proste rozwiązania, najbardziej przypada mi do gustu flora ;)
  23. # 145
    Na podkarpaciu spotkałem tylko jedną osobę w ruskim wdzianku a był to KZS i było to na 2 dniowym zlocie w Sanoku. Trochę szkoda, że oprócz naszego teamu nie ma innych podobnych w okolicy. Ale ma to też stwoje plusy ;] Na każdym zlocie słynne hasło "O! ruscy przyjechali" :)

    A co do fotek lanserskich to jestem tego zdania co Potfur.
    Wg mnie naprawdę lanserska jest fotka która wygląda jak te co na codzień przeglądamy w necie i których mamy całe gigabajty na kompach ;] Czyli zwyczajnie. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie fotek w iście filmowym stylu a'la Black Hawk Down... te są zarezerwowane dla gości w marpatach :D

    Pozdr.
    •  
      ADi
    • 2009-04-09 *
    # 146
    Idąc za koncepcją "życie szarego trepa" i przeczytawszy ostatnie posty:
    http://img22.imageshack.us/my.php?image=p1010015u.jpg


    "Na straży granic"

    (żeby nie było - zdjęcie zostało wykonane na terenie prywatnym przed strzelanką)
  24. # 147
    z pamietnika b.prezydenta - cd ...

    /gallery/d/1697-1/DSC00013.jpg
  25. # 148
    Wysoko pod szyją b.prezydent pas nosi:)
    Gites, że tak się wyrażę, fota
  26. # 149
    U nich (CCCP) takie przepisy wysoko nosić pas. U nas młode koty też nosiły wysoko a u dziadków pasy wisiały na jajach :-)
    Widocznie na zdjęciu jest jakiś służbista :-)
    •  
      Geno
    • 2009-04-13 *
    # 150
    Ordinary Florka

    E: Oui. Miejscówka ,że tak powiem bardzo "czeczeńska" :)

    EII: Cóż, flaga to tylko rekwizyt tak jak nie widzę nic zdroznego w radzieckiej fladze na posterunku tworzonym np. przy okazji "Razwiedki" :)

    Załączniki:

    • 01.JPG
    • 02.JPG