• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, jestem tu nowy i nie wiem czy to napewno dobry dział. Czy są produkowane mundury w Cyfrze na rzmiar 195+ i czy ktoś sprowadza je do Polszy? Szukam i nic, może źle szukam. Z góry dziękuję.
  2. # 2
    Witaj!
    Miałem ten sam problem , bo tyka ze mnie-195cm.Rosyjska rozmiarówka , to niestety troszkę skomplikowana sprawa. Sam mam 3 mundury , z czego dwie 6 i jedną 7. Jedna 6 jest lekko przykrótka 7 pasuje idealnie , a z kolei kolejna 6 jest nawet dłuższa od 7 o.O. Myślę że mógłbyś spróbować z 6 - powinna pasować
  3. # 3
    Cieszę się, że nie jestem sam. Mam KZMa 5-6, ale jest trochę za krótki i wydaje się słaby :(.
  4. # 4
    Też posiadam, i muszę go nosić nisko na biodrach bo jak go podciągnę to robią mi się z niego rybaczki ;)
  5. # 5
    Ja to rozwiązałem tak, że doszyłem 15cm nogawki od roboczych spodni i wkładam to w buty, bardziej irytuje mnie zsuwanie z tyłka, krótkie rękawy i to, że przy niektórych pozach jest strasznie naprężony i boję się o szwy.
  6. # 6
    No 1sza rzecz w KZM jaką musisz zrobić to właśnie przeszyć szwy, szczególnie w kroku