• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich . Od dłuższego czasu czaję się na jakiś ciekawy szpej rosyjski .Niestety w naszym pięknym kraju prawie nic nie jest dostępne . Dlatego moje pytanie czy zamawiał ktoś coś z sso-mil.com ,da rade ściągnąć trochę szpeju do polski bez problemu (wiadomo Putinowi odwala i są problemy na granicy). Pozdrawiam , jestem nowy więc jak temat był to z góry przepraszam.
  2. # 2
    Z tego co mi wiadomo SSO nie wysyła detalicznie do Polszy :)
  3. # 3
    Nie zamówisz z sso-mil. Ceny są NIEZWYKLE kuszące, ale oni w ogóle nie sprzedają detalicznie
    •  
      Maza
    • 2014-12-09
    # 4
    Podobnie jak Technikom od niedawna.
  4. # 5
    A nikt nie jest chętny zrobić ze mna DUŻEGO zamówienia :)
  5. # 6
    Autor cytatu: kanapkaAKA nikt nie jest chętny zrobić ze mna DUŻEGO zamówienia :)

    Musiałbyś zamawiać w ... setkach :)
  6. # 7
    Poruszmy całego rusa , zamówienie będzie w tysiacach;) Hmm w takim razie szukam innego sklepu . Może ktoś zna jakiś godny uwagi sklep zagraniczny z sprzętem rosyjskim .
  7. # 8
    Jakubs? Powrociles? :D
  8. # 9
    Hah i doczytałem sklep maja w obwodzie kaliningradzkim wiec przed świętami się wybiorę i kupie coś ciekawego (jeśli się da oczywiście ).
    •  
      Maza
    • 2014-12-09
    # 10
    Dobra Jakubs przyznaj się, że to Ty.
  9. # 11
    Autor cytatu: kanapkaAKHah i doczytałem sklep maja w obwodzie kaliningradzkim wiec przed świętami się wybiorę i kupie coś ciekawego (jeśli się da oczywiście ).

    Przypominam iż do wjazdu na teren FR obowiązuje Wiza (jeśli nie obejmuje cię ustawa o małym ruchu przygranicznym)
  10. # 12
    Koledzy wszystko jest do zrobienia . Jak już załatwię wszystkie sprawy z konsulem i uda mi się kupić trochę szpeju na pewno podzielę się z wami moimi doznaniami ;)
  11. # 13
    A to już nic nie będzie z PKS PMC TACT TEAM BIEDRO1 w Somali?

    Załączniki:

    • 1617483_4074359512612_465189715478036595_o.jpg