• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Jest to mój pierwszy wpis tutaj i od razu pytanko do doświadczonych rusofili.
    Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to za umundurowanie? Buty kojarzę, reszta niby z okresu wojny w afganistanie...

    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGMPkjQ8yQwBUjK3l7OE7AN9HHZurQnOy6QawLZLOO3N_gTJAW

    Załączniki:

    • images.jpg
  2. # 2
    Podesłałbyś w większej rozdzielczości ?
    Kamizelka to PAS-A tak zwany "lifczik" , z podpiętymi ładownicami na wogi.
    -do tego chyba ładownica na magi do AK/AKM, to z tyłu to (torba na granaty?) i manierko menażka
    - broń AKMS z gp-25
    -mundur to pierwsza gorka
    -czapka, hmm jakaś dokerka?
    -buty adaśki albo moskwy
  3. # 3
    Tu masz wszystko ładnie opisane :)
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=14403.0
  4. # 4
    Dzięki za odpowiedzi Panowie. Miałem tylko to jedno zdjęcie w słabej rozdziałce. Czy w takim razie jest szansa nabyć taką gorkę 1 u nas w Polszy?
  5. Jak już tak bardzo chcesz pisać " z rosyjska" to powinno być "szto eto?"
  6. # 6
    "Je"- po ukraiński z Ukrainy..:)
  7. # 7
    Autor cytatu: ЧебурашкаJak już tak bardzo chcesz pisać " z rosyjska" to powinno być "szto eto?"


    Proszę, zadowolony? Nawet zamieniłem końcówkę na poprawną bo przecież nie czyta się "eto" lecz "eta".
  8. Ja mam być zadowolony? Przecież to raczej Tobie powinno zależeć na tym jak Cię ludzie postrzegają.
    A transliteracja i transkrypcja to dwie różne sprawy.
  9. # 9
    Przywitałem się grzecznie, zadałem pytanie, uzyskałem odpowiedzi i to całkiem szybko co jest dosyć miłe, ale jak zwykle znajdzie się ktoś kto się musi od razu w komentarzu czepić, poprawić itp. Jeżeli razi Cię, że ktoś sobie coś popisał pseudoruskim to co będzie dalej? Nie każdy jest znawcą tematu i mistrzem języka. Wyluzuj trochę i więcej wyrozumiałości dla nowych osób.