• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,
    4 lutego jade do Moskwy i bede robił wielka pakę w SSO do siebie do uk...

    Jezeli ktoś czegoś potrzebuje pisać na mail:

    Wolfman4101@gmail.com

    Odrazu podlinkowujac + z rozmiarem,kolorem etc...

    Ceny według oficjalnej strony sso+50zl za każdy item

    Jezeli uzbiera sie większa liczba osob chetnych wszystkie zamowienia wysle do 1-osoby resztę miedzy sobą dogadacie jak i podział kosztów wysyłki z Uk do PL (20£)

    Płatność tylko przez paypal max do poniedziałku 2 lutego!

    Pozdrawiam
  2. # 2
    Jakby coś to frontowiec został oficjalnym dystrybutorem produktów sso. Mają mieć duże dostawy szpeju w obniżonych cenach.
  3. # 3
    Porownaj ceny na frontowcu i na oficjalnej stronie SSO bedziesz wszystko wiedział...
  4. # 4
    Na partizanie wychodzi mi 48zł różnicy.

    Na stronce SSO 3300 rub.
    Płatności przeliczamy przez PP bo innej opcji nie ma z tego co rozumiem.
    Po dzisiejszych PP kursach:
    -partizan - 3300 rub. - 204,79zł
    -50zł
    -wysyłka z UK (wg stronki Royal Post) 19£ za 2kg, czyli akurat mundur - 111,43zł
    Suma to 366,22 i trzeba doliczyć za transfer PP 4% (przecież nie bedziesz dokładał z własnej kieszeni):
    366,22*1,04= 380,87zł

    No i jesteś pewny tych stronkowych cen? Słyszałem, że "znajomy znajomego był w sklepie militarnym w moskwie i nie było aż tak tanio jak na stronce sso"
  5. # 5
    Tak jak mówiłem wszystkie zamowienia razem wysle do jednej osoby,całkowity koszt wysyłki z uk do PL to 20£...

    Moze tak:

    Plecak ataca2 4350rub co według paypal to 47£ +10£(50zl) +wysylka powiedzmy 50zl co daje razem
    Ok 67£... Cena we frontowcu 549zl+wysylka w PL ...

    Ktoś nie chce niech nie kupuje nikt mi łaski nie robi...

    Ps:
    Tak jestem pewien...

    Pozdrawiam
  6. # 6
    Na PP dzisiejszy kurs funta to nie 5zł, a 5,77zł.

    No i dalej nie rozumiem, czemu całkowity koszt bajzlu z uk do pl małby wynieść 20£, jak wg ich kalkulatora to 19 wychodzi za paczkę do 2kg, a za 8kg już 64,26£.

    No ale ok, inicjatywa dobra, zawszę parę złotych do przodu.
  7. # 7
    Ponieważ paczke wysyłam polskim kurierem czyli 20£ do 20kg...

    Załączniki:

    • image4.jpg
  8. # 8
    wszystko sie rozbije o podwojny transfer z paypala - rubel-funt-zloty bez sensu. lepiej jakby brak rubla od ludzi na paypala i rublem placail wtedy jest tylko 1 wymiana. na profarmy zyskalismy 11% gdy odmowilem paypala w euro i wzialem w rublach.
  9. # 9
    pozatym w moskwie okaze sie ze polowy rzeczy nie ma a sa inne :)

    PS
    ale inicjatywa dobra.
  10. # 10
    W przyszły poniedzialek bede dzwonił do sso i potwierdzał zamowienia tak bedzie wiadomo odrazu co jest a czego nie ma...

    Panowie mi naprawde jest wszystko jedno w jaki sposób otrzymam pieniadze, najważniejsze żebym do niczego nie dokladał...
  11. # 11
    Witam,
    Umowmy sie ze jezeli min5 osób złoży zamowienie wszystko wysyłam do 1-osoby w/w kurierem na mój koszt(z uk do PL) wiec płacicie jedynie za wysyłke na terenie PL ...

    Ostateczny termin składania zamówień to piątek 30sty po czym opublikuje listę ewentualnych chetnych którzy złożyli zamowienia (w aktualnym poście)...

    Dzięki serdeczne i pozdrawiam
  12. # 12
    Hooligan - bardzo proszę na kontakt na e-mail który mam w profilu. Chciałbym zadać kilka pytań a nie chcę zaśmiecać tutaj tematu.

    Pozdrawiam!
  13. # 13
    Podał swój adres w pierwszym poście, nie łatwiej do niego po prostu napisać?
  14. # 14
    To ja odkopię temat zamiast tworzyć nowy. Czy ktoś z użytkowników może wybiera się w najbliższym czasie do Rosji, ewentualnie coś stamtąd zamawia? Jeśli tak to chętnie prosiłbym o sprowadzenie Sumraka w rozmiarze najlepiej 48-6 ewentualnie do 52-6 oraz smiersza AK w zwykłej oliwce. Niestety, ale mimo ogłoszenia się w komisie, jakoś nikt nie ma na zbyciu żadnej z powyższych rzeczy.
  15. # 15
    Chodzi Ci o starą oliwkę czy o nową, taką jak na frontowcu?
  16. # 16
    Cóż dla Mnie wypust nie jest istotny, może być i obecny.

    Edit.
    Dobra teraz dopiero wszedłem na frontowca i widzę, że znów mają na stanie. W takim razie zostaje mi tylko ten Sumrak