• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zapewne wiele osób już zauważyło newsa na stronie Frontowca pojawił się news o zostaniu autoryzowanym dystrybutorem SSO.

    Dostępność ma się poprawić, a ceny mają spaść. Więc trudno o więcej dobrych wiadomości. ;)

    Obecna dostawa zawierała głównie maskałaty. Kolejna będzie zawierała Smiersze (w tym w Spektrze), w marcu Gorki i Partizany. Na szczęście sankcje ponoć nie powinny w ogóle wpłynąć dostawy.

    Załączniki:

    • akt20150122pl.jpg
  2. # 2
    Tylko znowu problem z rozmiarówką. Spectre pojawił się 3 dziwnych rozmiarach i nic standardowego niestety (xx-xx/5),

    Mam nadzieję, że w nowej dostawie dojdą i inne rozmiary i modele ciuchów też :)
    •  
      Sowa
    • 2015-01-26 *
    # 3
    Ja w sumie jestem ciekawy czy będzie można zamawiać jakieś nietypowe rzeczy np. KM-L/Sumrak w spectrze. Będę musiał Konradowi pozawracać głowę.
    •  
      Maza
    • 2015-01-26
    # 4
    Sowa, to weź mu zawróć przy okazji 6b33 z pełnym pancerzem. ;)
  3. # 5
    @Maza - podaj maila, podeślę Ci coś :D
    •  
      Maza
    • 2015-01-27 *
    # 6
    maza94(małpa)wp.pl ;)
  4. # 7
    By się zajęli sprowadzaniem większych rozmiarów, bo na razie, to widzę politykę "rusofilia dla małych"
  5. # 8
    Ale jestescie naiwni, ze Konrad uslyszy "bracie linia produkcyjna stoi - wymysl nam co chcesz a my uszyjemy" . Wezmie co jest i tyle - to ze na stronie maja to jedno, w sklepie polowy tego nie ma to drugie, a lezy im troche dziwnych krotkich serii to trzecie. Moze ceny nizsze - w koncu rubel kwiczy... a wybor mysle taki jak byl.
    •  
      Sowa
    • 2015-01-28
    # 9
    Ja tam nie zakładałem opcji w stylu "bracie linia produkcyjna stoi - wymyśl nam co chcesz a my uszyjemy". SSO to nie firma zachodnia i pojedynczych oraz relatywnie małych klientów ma gdzieś głęboko miedzy gluteus maximus. Z całą pewnością nie spodziewałem się, że będą robić takie rzeczy od ręki, bo że trzeba będzie czekać to rzecz oczywista jak słońce, raczej miałem nadzieję, że jak będą trzaskali np KM-Le to jeden więcej w trochę innym kamo nie zrobi im przy okazji różnicy.