• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kontynucja "pertraktacji" z pewnym sklepem w .ru. Interesujacy punkt widzenia:

    Dear Pawel,

    In general you are correct in your calculations. I understand your intention to use current economical situation to get additional benefits.
    I just checked prices on standard OD equipment at our competitor's stores. A2 cost is ~150-230$. You can purchase A2 at 459 zl at http://www.frontowiec.com/index.php?p1531,plecak-ataka-2-oliwkowy for example.
    There are no reasons yet for us to sell equipment to outside of CIS for domestic prices. We can do it for sure, but why we should? Even taking to account economical sanctions from EU.
    So, there are several options. You can provide to us valuable reason why we should trade with you as with domestic client and if we accept your explanation - you'll get best prices. Or you can purchase our goods on regular export basis.
    Hope you can understand my point.
  2. # 2
    Uuuu to pojechali zdrowo... Chyba się zrobili mocno cięci na PL albo po prostu chcą zarobić ile się da na bezdusznych kapitalistach.
  3. # 3
    Ale wiesz ja widze jak to Lawrow saczy na konferencji " I understand your intention to use current economical situation to get additional benefits."
    Gdy ja kurwa chce kupic w cenie normalnej sklepowej w rublu jaka wisi na metce, a oni mi sla korekte na USD po kursie z czapy...
    No do pana... kto tu czerpie dodatkowe zyski???
    •  
      Sowa
    • 2015-02-03
    # 4
    Heh ten przynajmniej był na tyle szczery, żeby powiedzieć to otwarcie. Do tej pory spotkałem tylko jednego Rosjanina, który nie próbował polecieć w kulki z cenami i kosztem dostawy i sprzedał mi kilka zestawów kamizelek po takiej cenie jaką miał w rublach. Większość po prostu wali bezczelnie w kulki wiedząc, że dostępność tego sprzętu jest mała, a rosyjskie sklepy mają detaliczne zamówienia z zagranicy głęboko gdzieś. Jedno muszę przyznać, po tym stwierdzeniu "There are no reasons yet for us to sell equipment to outside of CIS for domestic prices. We can do it for sure, but why we should?" utwierdzam się w przekonaniu, że ich mentalność jaka była taka pozostała :)
  4. # 5
    eh... nie ma to sensu...

    Dear Pawel,

    Client is client everywhere, i suppose.
    Actually, we declared at the payment section that some limitations for payments and payment methods could be applied depends on summ, shipping method and shipping address. In russian, because whole site is in russian. We don't have Western Union option as a payment method.
    As i see, our prices in usd are reasonable and even competitive in comparison with other shops. You and your fellows always able to get better prices just by explaining to us why we should provide such prices. It is common practice for us, we doing such way with our fellows :). For now I can offer to you 10% discount on usd prices. The ttl amount will be 468$.
    Have a nice day
    Andrey



    Thanks for the generous discount but I understand that only if Poland makes part of CIS you can apply basic prices. I hope this doesn’t happen in my life and life of my children.

    Regards,
    Pawel
  5. Trzeba było napisać ze ceny "lokalne" i międzynarodowe to faszyzm i jestes zaskoczony, że go popierają.
  6. # 7
    Moja wymiana maili z pewnym rosyjskim sklepem BHP była nieco krótsza i bardziej bezpośrednia. Najpierw zapytałem grzecznie, czy jest możliwość wysyłki towaru do Polski, sklep odpisał, że nie. Ja na to - szkoda, że nie chcecie zarobić. Wtedy wyskoczyli, żebym sobie szukał sklepu na Ukrainie. Odpowiedziałem im, aby nie zapomnieli napalić rublami w piecu. Oni na to wysłali mi zdjęcie flagi Noworosji. Niektórzy pracownicy u nich chyba czasami bardzo się nudzą :D
  7. Nie rozumiecie rosyjskiej duszy.
    Zacznijcie pytaniem czy mają na sprzedaż te wstązki pomoarańczowo-czarne, potem czy wyśłą do Polski a potem czy inne rzeczy też?