• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Chcieliśmy zaprosić wszystkich forumowiczów do odwiedzenia naszego stoiska na TARGACH IWA 2015.
    Będzie okazja zapoznać się z nowościami na ten rok. A zapowiadają się super atrakcyjnie.

    Załączniki:

    • 1608540_721661657858425_1730329719_n.jpg
  2. # 2
    Witam.
    Szanowny Panie, byłabym wdzięczna gdyby wykorzystywał Pan do swojej działalności (handlowej jak i promocyjnej) przygotowywane przez siebie materiały a nie te, które właśnie kilka dni temu osobiście wyretuszowałam i złożyłam w celach promocyjnych firmy RedZone.com.pl. Sprawdziłam baner i zgadza się co do piksela (poza tekstem, który Pan do niego wstawił). W przeciwnym razie chętnie wystawię Panu fakturę za usługę graficzną.
  3. # 3
    Brawo VSO! Ponownie dobra robota!
  4. # 4
    Po prostu żal za du.ę ściska. Firma rości sobie prawo do skopiowania logo targów IWA i wklepanie tego oficjalnego loga i planu hal do fotoshopa ze względu na piksele. Całość trwała 25 sekund. Agatka zadowolona :). Ciekawe czy targi IWA nie powinny wystawić faktury za swoje logo firmie.
  5. Żeby sie połasić na 25 sekund roboty...
  6. # 6
    Nawet nie będę komentować .....
  7. # 7
    Widzę ,że VSO działa prężnie. Wystawicie się na IWA używając obcej grafiki ? - Nieładnie , Usuwacie z facebooka komentarze które są prawdą ? - Nieładnie.Jesteście firmą tak fajną że nie musi wystawiać się na Expo w Kazachstanie http://kadex.kz/en/exhibitors_list_of_kadex2014_en a mimo to rzekomo zaopatrujecie ich siły zbrojne? Coś tu mi nie pasuje kiedyś ponoć zaopatrywaliście Białoruskie Siły Zbrojne ( fotki z dwoma panami w jakichś ruinach ). Na powyższych targach brak firmy VSO czy VENICE ( producenta butów do sieci sklepów obuwniczych na literkę D ) Macie też pdoobno powiązanie z SSO czego dowodem jest szwalnia / biuro na białoruskiej wsi Czym jest więc VSO? Jak dla mnie jesteście polską firmą która z początku kopiowała produkty SSO ,a teraz ( o zgrozo ) produkujecie własne produkty.Może lepiej zostańcie przy produkcji butów bo twory takie jak Kuguar to nie jest to czego potrzebuje airsoftowiec.

    PS komentarz Pani Agaty z RedZone mogliście jednak zostawić.

    Administrację przepraszam za umieszczenie odpowiedźi w złym wątku czujne oko VSO usuwa komentarze pod swoimi zdjęciami na facebooku.
  8. # 8
    Lookas -jak twoje dociekliwe oko zapewne zwróciło uwagę w poście nr $ przyznaję że użyliśmy loga i planu hal targów IWA ze strony Redzone za co serdecznie przepraszam Redzone i wszystkich świętych ale ciężko mi sobie wyobrazić by logo targów IWA było własnością Redzone.
    Grafikę na facebooka wstawiłem tak jak i tu usuwając poprzednią ( ponoć własność Redzone( sic )) i dając też spiratowaną ze strony targów. A w targach w Kazachstanie nie uczestniczymy bo i po co??? Jeśli na bieżąco realizujemy kontrakty . Pozdrawiam i miłej dalszej bezowocnej dyskusji.
  9. # 9
    Dex- to co, wysłałeś im maila z ofertą :D? Czy może znalazłeś info o przetargu na jakiejś stronie, na której są wszystkei armijne przetargi świata wypisane? Czemu się nie chwaliłeś, że startowałeś do przetargu, to chyba żadna tajemnica? Skoro temat jest taki poważny to pewnie miałeś jakąś wizytację z Ka-stanu w szwalni, jakąś prezentację produktu w Polsce, na Białorusi czy gdzie tam ten Twój interes kwitnie... No panie jak to jest? Kasujesz komentarze, unikasz odpowiedzi (po raz kolejny)....
  10. # 10
    Konkretnie proszę o odpowiedź w sprawie rzekomego Kazachstanu I ogólne informacje kogo VSO zaopatruje oprócz airsoftowców , o ile nie jest to informacja objęta najwyższą klauzulą tajności. Moje czujne oko dostrzega iż odpoweidź numer 5 to cytuję ,,Żeby sie połasić na 25 sekund roboty... "
  11. # 11
    Nic nie kasuję- Usunięcie grafiki ponoć własności innej firmy automatycznie wycięło wszystko. Możesz sobie popisać jeszcze raz.
    Tak wygraliśmy tam przetarg o czym pisałem wielokrotnie. Prezentacja była na Białorusi i wzorów w Kazachstanie przez naszego przedstawiciela. Falanga jest jedną z kamizelek która była przedmiotem kontraktu (Foto)- są jeszcze dwie dla Snajpera i PKM :)
    Ale chyba zaczynam się powtarzać.

    Załączniki:

    • p1070460ab.jpg
  12. # 12
    Ja też mogę powiedzieć że wygrałem przetarg na dostarczenie dla WP przedmiotu ,który mój przedstawiciel przestawił decydentom w Ustrzykach Górnych (oczywiście to nieprawda ) Poprzyj to jakimiś dowodami. Wrzucasz fotkę siebie ubranego w szpej którego jesteś producentem / dystrybutorem. Dlaczego nie wrzucisz fotki jakiegoś żołnierza w tym szpeju? Ja odpowiadam sobie sam takich zdjęć pewnie nie ma.
  13. # 13
    Jak dla mnie rzekomo powiązanie VSO z SSO też jest wątpliwe. To było kilka fotek, bez żadnego dokładniejszego potwierdzenia.

    Proszę o potwierdzenie tego, że VSO szyło dla SSO (lub przesłanie tych wspomnianych wcześniej zdjęć).
  14. # 14
    Proszę bardzo - Nie wiem ile razy jeszcze. Szyliśmy ale już nie szyjemy bo cenę dawali znikomą .
    delinOm zwróć uwagę na specyficzne zamknięcia tylko dostępne w wyrobach SSO - element z wykrojnika zamykający ładownicę. Tylko oni to mają. Przekazali nam na zlecenie do szycia ściśle odliczoną ilość detali.
    I jeszcze jedno bo znów wkrada się nieporozumienie- dla SSO szyła spółka matka która aktualnie połączyła się z VSO i przejęła markę. Ale to wszystko już było napisane z 300 razy przy dyskusji z Konradem. Proponuję przeczytać archiwum.

    Załączniki:

    • p1120735a.jpg
    • p1120725a.jpg
    • p1120726a.jpg
  15. # 15
    Autor cytatu: dexter
    I jeszcze jedno bo znów wkrada się nieporozumienie- dla SSO szyła spółka matka która aktualnie połączyła się z VSO i przejęła markę. Ale to wszystko już było napisane z 300 razy przy dyskusji z Konradem. Proponuję przeczytać archiwum.


    Z tego co napisałeś VSO nie szyło dla SSO, tylko inna firma zanim połączyła się z VSO. Proste i logiczne - dzięki za wyjaśnienie.
  16. # 16
    delinOm - jak dobrze pójdzie postaram się o foty z Kazachstanu specjalnie dla ciebie :)
  17. # 17
    Autor cytatu: dexterdelinOm - jak dobrze pójdzie postaram się o foty z Kazachstanu specjalnie dla ciebie :)


    Ja nie prosiłem o żadne foty z Kazachstanu, to ktoś inny.
  18. # 18
    To ja byłem ! Bardzo chętnie popatrze na foty z Kazachstanu
    •  
      Maza
    • 2015-02-05
    # 19
    Też jestem ciekawy tych zdjęć. A fot z BY nie masz żadnych? W końcu PODOBNO dość długo noszą rzeczy z VSO.
  19. # 20
    Ok -ale nie będzie to od reki :) Pewnie po targach dopiero
  20. # 21
    Już jutro w gazetach pojawi się ogłoszenie o poszukiwanych modelach do sesji zdjęciowej. Wymagania to oczywiście mongoloidalne rysy twarzy, sesja będzie odbywała się na obrzeżach Wołomina. Dojazd we własnym zakresie. Poszkiwanie modelów będzie wyglądało mniej więcej tak :D https://www.youtube.com/watch?v=dYA-46rYBaY
  21. # 22
    Jednego już mamy :)
  22. # 23
    Witam Pana ponownie.

    Właścicielem grafik IWA nie jestem ale jako uczestnik targów mamy prawo posługiwać się ich materiałami promocyjnymi. Złożyłam ten baner w takim czasie w jakim składa tego typu banery, ale nawet jeśli to jest 25 sekund to jest to 25 sekund mojego czasu pracy i nie przypominam sobie żebym poświęciła ten czas na pracę dla Pana firmy. Jak również nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na "Ty" - więc tekst "Agatka zadowolona" świadczy o tym że Pana kultura jest równa Pana uczciwości.
  23. # 24
    Jako uczestnik targów IWA 2015 mam również prawo kopiować logo tych targów umieszczone w internecie chyba że rości szanowna Pani prawo do rozmiaru obrazka.
  24. # 25
    Nie wierzę w aż taki zbieg okoliczności, że skład z kilku grafik w dodatku z retuszem jest identyczny przy pracy dwóch różnych osób. Dziękuję, że "w jakiś sposób" uszanował Pan jednak moją pracę. Życzę miłego weekendu i sądzę, że dalsza dyskusja na temat praw autorskich na tym forum nie ma sensu.
  25. # 26
    Autor cytatu: dexterJako uczestnik targów IWA 2015 mam również prawo kopiować logo tych targów umieszczone w internecie[..]

    Tylko jeżeli jest to materiał udostępniony na odpowiedniej licencji, np. materiały prasowe ze stronki IWA.
    A z tego co rozumiem to Agata rości sobie prawo do grafiki.



    Autor cytatu: Agata REDZONE[..]Życzę miłego weekendu i sądzę, że dalsza dyskusja na temat praw autorskich na tym forum nie ma sensu.

    No teraz to się poczułem dotknięty... :(
  26. Rości sobie prawa do pracy włożonej w przerobienie grafiki.
    Podejrzewam, że każdy uczestnik może ją wykorzystać.
  27. # 28
    Przecież przedmiotowej ,,grafiki,, nie ma ani tu ani na facebooku.
    Jest przygotowana przez VSO więc rozważania są bezprzedmiotowe.
  28. # 29
    Dex- to o takich jak Ty powinna być, wszystkim znana, anegdota o Radiu Erewań i zegarkach...
    Ostatni Twój wpis o wizycie w K-stanie jest z kwietnia zeszłego roku, może to brzmieć brutalnie ale nie jesteś forumowym celebrytom i nie każdy pamięta kiedy podbijali Ci tam paszport. Męczy Cię ciągłe powtarzanie tego samego? A nie wpadłeś na to, że jest to powodowane tym, że odpowiadasz zdawkowo, wymijająco lub zwyczajnie nie odpowiadasz na pytania? Niektórzy wciąż czekają na słynne dokumenty kontraktowe (jeszcze zanim ogłosiłeś się z tą kazachską szpejo-choinką). Podpowiem- te kwity pewnie leżą w jednej szafce między aktami z prawdziwymi zeznaniami Oswalda a prawdziwymi fotkami z Księżyca.
  29. # 30
    Arthii - Szkoda mi czasu na ciągłe publikowanie dokumentów. Jeden kontrakt publikowałem przy dyskusji z Konradem.Nie podobał się. Chcesz ten Kazachski zobaczyć - pomacać czy co,bo nie bardzo rozumiem jak mam udowadniać że koło nie jest kwadratowe jeśli w całości neguje się to co piszę. Piszę że VSO zostało przekształcone w brend spółki to zarzuca się ze nie istnieje bo ma w ofercie hełmy Polspo -jakoś do TAG gdzie jesteśmy dystrybutorem już nikt się nie czepia że tam pewnie też nie istniejemy.
    Kto chce rozmawiać o sensownych dostawach kontraktach dostanie do wglądu dokumenty na targach IWA.
    Myślę że na tym temat Księżyca, Oswalda i Myszki miki mogę zakończyć.