• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Okej, a więc:
    "kontrakty na dostawy do FSB ,OMONU"
    "(...) VSO (...)ostarcza produkcję dla armii i resortów siłowych tak w Białorusi jak i FR od kilkunastu lat."

    Czyli szyjecie swoje produkty i sprzedajecie je komuś, a potem ten ktoś te produkty sprzedaje m.inn. siłom zbrojnym FR, tak? Mam jeszcze pytania które zadałem w 2012:

    -"Ale prosiłbym o nie wprowadzanie klientów w błąd twierdzeniem że VSO używa innych materiałów niż SSO"(a jednak później twierdzisz, że jednak używa innych materiałów- nie mówię, że gorszych) Na to pytanie już otrzymałem odpowiedź.
    -"To że VSO zaczęło produkcję również na rynek cywilny w 2012 nie ma związku z tym że dostarcza produkcję dla armii i resortów siłowych tak w Białorusi jak i FR od kilkunastu lat." Jaką produkcję? I jako kto? Bo VSO wg Twoich słów to nowa firma. Dostarcza produkcję dla pośredników, którzy potem odsprzedają ją do w/w podmiotów?
    Daję Tobie Dexterze słowo honoru, że nic nie zyskuję zaczynając z Tobą dyskusję, poza zaspokojeniem osobistej ciekawości. Nie zajmuję się handlem, mam możliwość w ten, czy inny sposób kupić sobie w Rosji sprzęt jaki tylko chcę (w granicach rozsądku ma się rozumieć), uważam również, że jestem bezstronny (byłem- trochę się pozmieniało). Po prostu nie podoba mi się sposób w jaki prowadzisz ten wątek. Bardzo Ciebie proszę o odpowiedź na moje wątpliwości (sam zasugerowałeś, że najlepiej po prostu zapytać) i nie poczytuj ich proszę jako atak na własny biznes:
    Czy VSO to firma rosyjska produkująca na Białorusi? Jak się ma polski wkład w firmę do jej "rosyjskości" (jakkolwiek ogólne to pytanie by nie było- na pewno jesteś wstanie określić co w niej jest rosyjskiego, w przypadku SSO takiej dyskusji w ogóle nie ma).
    Jak się ma obecna firma VSO (z tymi całymi polsko- białoruskimi wpływami) do tej która działa od kilkunastu lat? Czy ta wcześniejsza firma której działalność jest obecnie kontynuowana była bardziej "rosyjska"?


    Teraz jak rozumiem jest wersja, że VSO nie jest w żadnym stopniu rosyjska.

    Dlaczego kiedy pojawiły się pierwsze Twoje aukcje z produktami tej firmy nie od razu było jasne, że nie chodzi o produkty SSO (pamiętam, że padały wręcz pytania, czy to jest SSO, dopiero po nich zmieniałeś nazwę aukcji, bądź opis na właściwy- źle pamiętam?). Czy produkty VSO są w bojowym użyciu tak jak SSO? Jeżeli tak, to w jak powszechnym? Czy możliwe, że analizując setki, tysiące fotografii braliśmy produkty SSO za VSO? Czy możliwe jednak, że produkty VSO się po prostu nie pojawiały na zdjęciach? Przy okazji- czym inspirowany jest człon "Witiaź" w nazwie firmy?
    Dzisiaj mogę jeszcze dodać- dlaczego o produktach VSO nikt na Białorusi i w Rosji nie słyszał (oczywiście poza Twoimi "kontaktami").

    I pytanie podsumowujące- VSO to polska firma, która wykupiła firmę Białoruską i szyje produkty które poprzez pośredników trafiają do sił zbrojnych Kazachstanu, Białorusi i Federacji Rosyjskiej, tak?
    •  
      Maza
    • 2015-08-09 *
    # 62
    Trochę odkopuję, ale znalazłem dość adekwatny fimik co do autystycznego hełmu:
    https://www.youtube.com/watch?v=vWepUCKyo2U