• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Uber
    • 2015-05-06
    # 1
    Witam!
    Zanabyłem drogą wymiany kamizelkę ANA WW1 od kolegi Uberfürera. Wszystko fajnie, oprócz koloru. Kamza ma być do lasu, a z Kamyszem to co najwyżej na stalkerskim LARPie do Czystego Nieba. I tu pytanie- z czego ona jest zrobiona, i czym ją przefarbować? Nie mogę za bardzo odczytać- na metce jest napisane (to co mnie interesuje) Coctab 76% n3 24% (PE, telefon nie umie P rosyjskiego zrobić) Xn (Chp)
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam!
  1. # 2
    76% Sostabu (nie mam pojęcia co to jest :D) i 24% bawełny (хлопок).
  2. # 3
    Nie Sostab a Sostaw , co znaczy tyle co skład ;) PE - PoliurEtan? HP - Chłopok / Bawełna
  3. # 4
    PE to nie poliester, albo polietylen XD?
    •  
      Uber
    • 2015-05-06
    # 5
    Podziękował. Pytanie czym farbować poliester??
    •  
      Uber
    • 2015-05-06
    # 6
    wczytałem sie i pomyślałem- 76% bawełny 24% poliester
  4. # 7
    Nie wiem bo nie noszę ale chyba w podobnym składzie robione są jeansy zwykłe najzwyklejsze... a do tego kiedyś kiedyś używałem normalnych barwników do kupienia w każdej chemii przemysłowej
    •  
      Uber
    • 2015-05-06
    # 8
    Jeszcze inaczej 76% poliesteru, 24% bawełny. Chyba farbkami do bawełny nie da rady.
  5. # 9
    No z tego co czytałem to raczej marne szanse to pofarbować...
    •  
      Uber
    • 2015-05-06
    # 10
    A wynalazki typu krylon?
  6. # 11
    Krylonem wszystko maźniesz i wszystko kryje,tylko czy jest sens.Popatrz na foty w necie jak to wychodzi,sam malowałem sporo wyposażenia ale nie każdemu to podchodzi.