• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam możecie mi doradzić co lepiej kupić czy 6sz122 czy smiersz AK z góry pozdrawiam.
  2. # 2
    To zależy do jakiej rekonstukcji , stylizacji. Czy wolisz pasoszelki czy kamizelkę. Decyzja należy do ciebie
  3. # 3
    dzięki a inaczej teraz co jest wygodniejsze w uzytkowaniu
  4. # 4
    jak dla mnie obie te rzeczy nosi się wygodnie, osobiście wolę smiersza.
  5. # 5
    A wiesz moze na której stronie jest wątek na temat 6sz112 ?
  6. # 6
    Krótka piłka - co Ci wygodniej i na co Ci leży stylizacja.
    Mam obydwa ale subiektywnie, jako pierwszą kamzę brałbym teraz 112. Podstawa dziś wszelkiej maści regularsów w FR, modułowość. Nic nie stoi na przeszkodzie ustawić sobie ładownice a'la pasoszelki. Jakość wykonania, może nie jest najwyższych lotów, ale starczy. A pełny zestaw z plecakiem idzie ściągnąć za <600zł.
    I teraz anegdotka, parę dni temu widziałem szmiersza SSO, który ledwo dotarł jako nówka z Rosji, już pomijając ten śmieszny nowomarkowy haft na klapie naddupnika, kolor nie był tą samą oliwką w jakiej klepali przez ostatnie parę lat, był wyraźnie bardziej szary. Może taka partia, ale nie prezentowało się to dobrze, niestety nie mam foty.
  7. # 7
    Dziękuję za pomoc 6sz112 kupione przy okazji @Hubert gdzie dostane ladownice prócz frontowca
  8. # 8
    Tak jakby się wkopałeś, jak kupować to tylko i wyłącznie pełne zestawy, już kiedyś o tym pisałem, oddzielnie wychodzi sporo drożej. Poza frontowcem, nie widziałem żeby ktoś się w takie akcje bawił, może jakbyś znalazł jakiegoś pośrednika co ściągałby Ci z Techinkomu, ale nie ma to moim zdaniem sensu.
  9. # 9
    Wrzucam małą fotorelację 112, może komuś pomoże. Nie znalazłem lepszego wątku :)
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1176316712394249.1073741854.824047780954479&type=3
  10. # 10
    Uuu szkoda ze dopiero teraz mi powiedziels ale nic jestem cierpliwy powoli złoże zestaw a masz @Hubert znajomości żeby ściągnąć takie ladownice itp. :-D

    Kurde ale już mam kamizelkę to trzeba ja skompletować
  11. # 11
    @akopa, nie mam takich znajomości :D
    Poza tym nie miałoby to najmniejszego sensu ekonomicznego :) Bierz tu i nie gadaj:
    http://grey-shop.ru/index.php?route=product/product&path=59_70&product_id=102
    Jak masz możliwość zwrotu tej bazy to zwracaj.
  12. # 12
    Wziąłem to od prywatnego gościa wiec dupa blada
  13. # 13
    A ile opłaty i te inne duperele z tej strony ? :D
  14. # 14
    Wysyłka, ew. kup i czekaj na wycenę, nie zobowiązuje Cię to do faktycznego zakupu.
    Łap tutaj jeszcze dobre oferty:
    http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=31783.0
    używka bez plecaka 110$
    używka bez plecaka i nadupnika 75$
    jak piszesz po ang to z tymi się dogadasz
  15. # 15
    Hmmm czyli jak kupie to muszę czekać na wycene tak ?

    A to forum co wysłałeś to z linkiem jakims było bo jak tak to nic nie było .