• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy ktoś ma konto na mołotok.ru i już tam kupował? Potrzebuję kupić coś takiego http://molotok.ru/zhezl-gai-sssr-novyj-rabotaet-i5323709874.html Odwdzięczę się za pomoc w zakupie tego przedmiotu lub podobnego w zbliżonej cenie.
  2. # 2
    Ja mam, trochę rzeczy już na młotku kupowałem. Możemy się zgadać mailowo.
  3. Jak masz konto na allegro to automatycznie masz i tam.
  4. # 4
    Autor cytatu: ЧебурашкаJak masz konto na allegro to automatycznie masz i tam.


    przecież to kurde nawet wygląda tak samo...
  5. # 5
  6. # 6
    Tyle to i ja wiem że to niby to samo. Niestety logować sie trzeba osobno do PL a osobno do RU. Dochodzi konieczność płynnej znajomości języka celem dogadania sie co do wysyłki za granicę (nie każdy chce wysyłać za granicę co jest dozwolone i na Allegro gdzie można zastrzec "Nie wysyłam za granicę") i sposobu opłacenia (jest wiele sposobów przekazania kasy a nie każdy musi być akceptowany przez sprzedajacego). Tak więc zakładam że są osoby w Polsce które kupują na Aukro i że w związku z tym potrafią dogadać sie ze sprzedajacymi czyli krótko mówiac znają język - i o takie osoby mi chodzi.
  7. # 7
    @MW ale jak się zalogujesz polskim loginem to działa jak allegro :)
    A o porady językowe duś Sołtysa :D Jego "skrypt" na to pozwala chyba XD

    A i ten akurat przedmiot który chcesz kupić :Не согласен отправлять лот за границу

    Ni uja nie chce wysłać ;)
  8. # 8
    Autor cytatu: mg schutze [span class=goog-te-sectional-gadget-link-text]Przetłumacz[/span] @MW ale jak się zalogujesz polskim loginem to działa jak allegro :)
    A o porady językowe duś Sołtysa :D Jego "skrypt" na to pozwala chyba XD

    A i ten akurat przedmiot który chcesz kupić :Не согласен отправлять лот за границу

    Ni uja nie chce wysłać ;)


    Rączka ma wincyj doświadczenia z młotkami, a ruskim włada tak samo :P
  9. # 9
    Już się tak nie wywy... yyy skromny taki nie bądź ? XD