• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na jednej angielskiej rus-softowej grupie ktoś zapytał jak sprzęt użytkowników zmieniał się z czasem. Ponieważ miałem nieco czasu (podczas czekania jak farba zasycha), to stworzyłem poniższy kolaż (BARDZO duże zdjęcie):
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/34863875/loadout_history.jpg

    Nie jest on kompletny, nie zawiera każdej możliwej konfiguracji jaką nosiłem, ale mniej więcej dobrze pokazuje ich zmiany. Nie ma tutaj co prawda 2015, ale w tym roku wróciłem do tradycyjnego Smiersha (Sbruji w sumie), zostawiając za sobą dziwolągi składające się z pasa i szingli. Ogólnie jakbym teraz miał zestaw z połowy 2007 (Partizan + Smiersh + AKS-74 + PK-A), to byłbym z niego bardzo zadowlony. Przez całą swoją drogę z różnymi konfiguracjami ta chyba była jedną z najlepszych.
  2. # 2
    2002 pamięam gdzie to było :)
    Btw. opuściłeś tekturowe P90.
    Niezły tajmlajn.

    Zgodzę się też że Partizan/Smiersz/ASK-74/PK-A to dobry zestaw, utknąłem z takim 2005 i nie planuję zmieniać.
    Bardzo dobrze też mi służył M23 pionier.
    •  
      Maza
    • 2015-06-07 *
    # 3
    Ja ze wszystkich kamizelek i replik AEG
    SWD JG, SIG 552, M16A4, M733, MP5SD2, AKS-74N, AK-74M, AKS-74U, Mini Beryl.
    Lubawa, Szturman, FLC, Ciras, AV, Chest Rigg UK, Czikom, Chest Rigg Miwo, 6sz112 z 6b23-1, 6sz92-1, Tarzan SPŁAW, Smiersz.

    Doszedłem do wniosku, że Czikom i AK-74M z kobrą ustępuje wygodą tylko Smierszowi i Zenitowemu AK-74M z kobrą. :)