• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy ktos wie jakiego producenta są te buty http://allegro.pl/buty-rosyjskie-nowe-roz-44-i5257246843.html Archiwum: obejrzyj aukcję i czy na lato do chodzenia na codzień brać te czy lepiej biercy za 160 od tego samego użytkownika?
  2. # 2
    Hej,
    Nie wiem jak inni, ale też sie zastanawiałem czy ich nie wziąć. Ostatecznie wziałem bercy i nie żałuję. Po początkowym okresie, gdy są sztywne jak zdechły kot ;), teraz jest super. Mam od wrzesnia 2014 i nie widać śladów zużycia. Polecam bercy, to 40 zł wiecej. Zawsze mozesz zadzwonic do goscia i zapytać co to za firma.
  3. # 3
    Ten gościo potrafi czasami różne rzeczy wysłać. Ja chciałem od niego rosyjskie bercy, a dostałem współczesne ukraińskie z trójzębami na podeszwach. Trzeba do niego pisać i się dogadywać.
  4. # 4
    Pejotl a te biercy co masz to daja rade latem czy skóra za gruba? a i czy armijne dostałeś tzn czy sa pieczątki?
  5. # 5
    Tak noszenie tych butów na co dzień to czysta przyjemność, pozdrawiam każdego kto wpadnie na taki masochistyczny pomysł. Niemniej buty fajne sam mam nawet od tego samego gościa kupowałem. Jak mam tylko okazje to ich nie noszę wolę już trampki MOSKWA założyć nawet na mały deszcz.
  6. # 6
    mówisz o tych tańszych czy o tych droższych biercach czy też o obu?
  7. # 7
    endek97, jak dla mnie dają rade nawet w lato, choć powyżej 30 stopni ich nie testowałem. Mi się ogólnie noga mało poci, wiec dla mnie komfort jest dobry, choć pewnie będzie gorzej w największe upały... w końcu to dość słabo wentylowany kamasz, pozatym nie przesadzam z grubością skarpet.
    Czy maja pieczątki? Maja tylko po wewnętrznej stronie cholewy napisane złotą farbą (która zrobiła sie bardzo wyraźna po kilku użyciach): 255/40 ТУ 8586168-2010 i 02.12