• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Temat do spisywania wrażeń z Krakowskiego Pikniku lotniczego.
  2. # 2
    No to ja napiszę małą laurkę dla tych, którzy udzielali się na zlocie:
    - Hel - powinieneś zostać sprzedawcą - dobre parę godzin, stałeś przy naszym display'u i cierpliwie podawałeś co kto chciał i pilnowałeś by nie zniknęło, dostaniesz dużego buziaka przy najbliższej okazji,
    - Yakarov - twoje RPGi rządzą,
    - Szczepi i Zenek wyśmienicie nam naganiali klientów,

    Sam display mógłby być lepszy, ale nie było za bardzo z czego go zrobić (żadnych worków z piaskiem, czy innych "zasłon" ...) Trzeba kupić ten namiot i baner ;)
  3. # 3
    Baner - zdecydowanie potrzebny nam baner!
    Trzeba też pomyśleć o fajnym tle, na którym sponsorzy mogli by sobie robić fotki z nami ;)
  4. # 4
    Szczepi chyba fajnie straszył małe dzieci :D

    Will - nie ma w Twoim UAZ'ie przypadkiem mojej "dziewiczej" pałatki ? Całkowicie o niej zapomniałem..
  5. # 5
    Jeśli ona kiedyś była dziewicą, to po ostatniej nocy z pewnością już nie jest ;)
  6. # 6
    Jedna babka od zabytkowego taboru chciała nas do pociągu pancernego, ale niestety pomyliła okresy... :(

    Co do zenka / szczepiego to fakt, jak przyszli od razu się tłoczno robiło.
    "bazooka" też robiła furore.
    "o looooooooooooool!" :D
  7. # 7
    okres, jak okres, ale rodzaj wojsk - mimo wszystko, jak coś zasponsoruje, to czemu nie? ;)
  8. # 8
    Wielki plus dla:
    - UAZa Willa (naganiał nam wielu klientów do zdjęć)
    - Etatowych Mudżahedinów (pomijając straszenie dzieci, wszyscy chcieli mieć fotkę z "Bin Ladenem :) )
    - Sprzętu Yakarova - pełen szacunek, jak zwykle wszyscy chcieli pomacać "tę bazookę" i "kałacha z dwójnogiem" :)

    Znów się zwami widziałem, pogoda dopisała, zinteresowanie duże, nazbieraliśmy sporo kasy, ja sobie zjarcałem plecy- jednym słowem, było fajnie :)
  9. # 9
    No Hel masz duzego plusa za prace z publicznosca. Palatke dodatkowa chyba mam - bo sa 2 a jedna na bank Kazika...
    UAZ raczej juz po raz ostatni. Ale go dzieciarnia wyruchala...
  10. # 10
    No tak namiot trzeba kupić. Co do tła to nie zawsze to wyjdzie...
    Wielkie podziękowania dla Hela za zaangażowanie w "marketing" - tutaj musimy to dograć żeby się zamieniać...jedna osoba czasem nie wystarcza.
    O dziwo poza małymi rozruchaniami rury są całe...(chociaż nie wiem kto się nimi więcej bawił publiczność czy...M? )
    To tak na szybkiego bo mi uszy zjarało i płoną....

    Dzięki wszystkim za wspólną zabawę.
  11. # 11
    Wieczorem wrzucę zdjęcia.
  12. # 12
    http://razwiedka.rusmil.net/category/19_krakow_2008.html

    jak ktoś ma pomysł, to niech mi powie co mam tam napisać, bo nie mam za bardzo natchnienia
  13. # 13
    Walczę z materiałem, napstrykałem 1200sztuk
  14. # 14
    aaa...zginał mi jeden opatrunek :( taki w papierze od Grzesia :(
  15. # 15
    U mnie jest:
    - na plus 2 palatki (hel i kazik)
    - 1 saperka bez pokrowca (??)
    - 2 puszki po warce
    - miseczka po kapusniaku
    - slad po pecie
    - wyruchana dzwignia kierunkowskazu
    - wyruchana lufa na boyi od mocowania GP25

    Niestety nic wiecej nie 'zwedzilem".
  16. # 16
    Saperka jeśli .82 to moja...
  17. # 17
    a to ok, zatrzymam jako zadoscuczynienie :D
  18. # 18
    A właśnie - wszyscy już wzdychają za UAZem, a szkoda, że był często traktowany jako śmietnik :| (nie żebym był kompletnie bez winy, ale po sobie raczej sprzątam).
  19. # 19
    uprasza sie o odbior pozostawionych w uazie rzeczy (saperka, palatka) w ciagu 5 dni roboczych od daty niniejszego ogloszenia. po tym terminie sprzet przechodzi na wlasnosc GRH i zostanei zlicytowny ;)
    nie dotyczy admina ;)