• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Sorry ze zakladam nowy temat ale nie wiem za bardzo gdzie napisac, wiec prosze admina o wyrozumialosc i ewentualne przeniesienie do odpowiedniego watku. Moglby mi ktos lopatologcznie wytlumaczyc jak zalozyc RT3 bo kompletnie sie pogubilem. szukalem tutoriala na yt i w necie ale nie moge znalesc a poprostu zglupialem i nie mam pojecia w ogole jak to zalozyc na replike.. do tej pory nosilem zwykly sling ale tutaj nie mam pojecia co gdzie jak:/
    •  
      Igur
    • 2015-08-13 *
    # 2
    Na przednią dziurkę podpinasz ten karabińczyk/haczyk, płaska powierzchnia ma być w stronę repliki. Na uchu w kolbie przeciągasz raz pasek z rzepem, potem przez ucho na pasie i rzepujesz z resztą rzepa na pasie.
  2. # 3
    •  
      Maza
    • 2015-08-14
    # 4
    Na prawdę nie wiem, jak trudne może być założenie RT-3, przecież łatwiej się to zakłada niż zwykłego parciaka.
  3. # 5
    dzieki wielkie Pejotl79. Maza wiem ze to moglo wydawac sie to debilne pytanie ale przyznaje sie bez bicia nie wiedzialem jak zamontowac ten cholerny pasek z rzepem. Poprostu zglupialem:) Dzieki jeszcze raz panowie za pomoc!:)
    •  
      Maza
    • 2015-08-17
    # 6
    Sorry, z przyzwyczajenia się przysrałem. ;)

    Sam kiedyś się z niejednym zawieszeniem zaplątałem.