• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Jaką replikę byście polecali dla typowego rusofila w roli snajpera. Od 6 lat siedzę w tym "fachu" i nie chcę repliki dla zielonych którzy dopiero zaczynają. Do tej pory mi służyła samoróbka M24. Chcę teraz coś bardziej ze wschodu:) Linki mile widziane
  2. # 2
    Ak-74 VFC, SWD Real Sword to już chyba absolutny szczyt lansu u rusofili. Repliki LCT ewentualnie E&L też są całkiem dobre. Jak dla snajpera możesz jeszcze sprawdzić WSS Wintoreza od King Armsa.
    •  
      Maza
    • 2015-09-08
    # 3
    Hmm, no więc tak.

    z AEGÓW:

    SWD RS lub kopia cymy. Przedłużony cylinder, i dość pancerne gboxy no i długa lufa. Drewno w stocku.

    SWD CA lub kopia A&K. Też przedłużony cylinder. Z kolei trochę ciężej będzie bo mocowanie lufy jest do dupy. (w przeciwieństwie do RS/CM)

    ze Springów (które po użytkowaniu M24 będą Ci bliższe:

    SWD-S ARES -gumka od VSR i lufa od VSR, dobra pojemność cylindra i dość prosty tunning.

    SWD A&K -gumka i lufa od AEG, dobra pojemność cylindra i dość prosty tunning.

    Do wszystkich SWDeków jest multum dostępnych magów (nie wiem jak sytuacja z RS wygląda, ale CM powinny pasować). Polecam na wumagu poczytać o wyżej wymienionych replikach. Ale co do najmniejszego pier*olenia, to zdecydowanie najlepszy jest SWD RS. Stalowy, bebechy porządne w stocku, pancerny po prostu. Wrzucasz preckę, gumę i springa i po prostu nawalasz, jeszcze SWD-S Aresa może być przyjemny w tunningu i strzelaniu.

    Co do WSS, no to wg. mnie snajperka-snajperka to z tego żadna. Jako karabinek wyborowy, wsparcia piechoty itp. to jest dobry, ale do typowego snajpienia, to raczej ma za krótką lufę.
  3. # 4
    @Maza, zapominasz, że można kupić konwersję Mancrafta do V3 i kosztem stracenia full auto wyciągać z WSS ponad 600FPS.
    Wszystko jest do zrobienia :)
    Gdyby jeszcze wydali takie GB w standardzie SWD to ho ho.
    •  
      Uber
    • 2015-09-09
    # 5
    Jest jeden człowiek Z PDiKiem w SWD (Mendi), ba, mają nawet umożliwić przerobienie i montaż przez Mendiego PDiKa do SWD.
    Dla typowego rusofila:
    Afgan AKS74N + PGO / SWD
    Później AK74M + ??? / SWD /SWDs
    Podstawowe pytanie- ma być odpowiednikiem czegoś co strzela dalej (+500m) w realu (bierzesz SWD) lub ma po prostu walić jak snajpa (bierz co chcesz).
  4. # 6
    Nie zapominajmy, że jest jeszcze SWD-S Cymowe - GB to kopia RSa i da się na nim bardzo zgrabnie tunning zrobić. Osobiście przerobiłem już 3, każdyt wyszedł 600fps lub więcej. Nie jest to idealna replika SWD-Sa ale dramatu nie ma.

    Ale fakt - SWD Real Sworda to święty gral, absolutnie wart swojej ceny!
    •  
      Maza
    • 2015-09-09
    # 7
    Uber

    AK-74M + 1p29 ;)
    •  
      Uber
    • 2015-09-11
    # 8
    Maza
    Spoko, ale siatka woła i pomstę do nieba. Wolę już PGO7W.
  5. # 9
    Uber, 1P78 Kasztan ma doskonałą siatkę i był używany na Krymie w 2014. Przybliżenie "airsoftowe" 2.8x
    •  
      Uber
    • 2015-09-12
    # 10
    Mi ta siatka w ogóle nie pasuje, jakby ten kikut z dołu wystawał jak w SUSAT-cie, to jeszcze jeszcze ;)
    •  
      Maza
    • 2015-09-12
    # 11
    Uber, że tak się zapytam, miałeś w rękach 1p29? Składałeś się z zaczepionym na kałasza itp?
    •  
      Uber
    • 2015-09-12
    # 12
    Do samej lunety nie mam nic- tylko do siatki.
    Nie, nie składałem się.
    •  
      Maza
    • 2015-09-12
    # 13
    Ja miałem okazję się pobawić tym ustrojstwem na replice. Trzeba się przyzwyczaić do siatki, bo na początku jest dziwnie, ale później jest gitez.

    Cały ten pomysł z tą igiełką na górze jest po to, żeby móc sprawniej wymienić trytowe źródło światła bez zdejmowania celownika z broni.

    Do ASG w każdym razie to się nie nadaje, jest na stałe wyzerowane na 300m i dupa.

    Więcej może się wypowiedzieć Sowa na temat tego celownika, on ma go na stałe. Ja tam miałem go raptem na jednym treningu