• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Wschodzące słońce rozświetliło poranne mgły.
    - Ale, kurwa zimno... Ja pier...
    - Skończ kląć, od tego cieplej się nie zrobi.
    - To może macie coś na rozgrzewkę sierżancie? - spytał szeregowy Andriusza, przez kumpli Andrutem nazywany.
    - Może i mam, ale nie pora na to... Słyszałeś, że nasi obskoczyli ostatnio wpierdol. Nie dość, że jeden oddział się zgubił, to jeszcze poginęło ich trochę w starciach z Czyczami...
    - Ale ponoć zniszczyli Czyczom obóz.
    - Ponoć, jednak mimo tego ataki na nasze jednostki nie straciły na sile, a wręcz przeciwnie. Chodzą słuchy, że te obóz to tylko podpucha była, a prawdziwa baza nadal ukryta jest za naszymi plecami, gdzieś w tych pieprzonych dolinach... Dla tego musimy być stale czujni i pilnować granicy, bo jak donosi wywiad, przez Gruzję idą szlaki z zaopatrzeniem i bojownikami, a przy naszej, chujowej sytuacji, każdy nowy skurwiel z zieloną opaską na głowie, to tylko coraz większy problem.
    - A orientujecie się sierżancie... bo takie słuchy krążą... Że nasi oficerowie sprzedają broń Czyczom...
    - Na tej wojnie już wszystko sprzedano... Ciebie, mnie, miłość do ojczyzny... Więc transport broni to przy tym pikuś....
    - A co ze wsparciem? Przecież nie zostawią nas tu samych.
    - Ponoć wsparcie jest w drodze, tylko w związku z tym, że drogi są do nas zablokowane, jakiś kretyn w sztabie wymyślił, że wyślą wsparcie podzielone na małe grupy...
    - Ale jak oni mają się do nas dostać, skoro na plecach siedzi nam partyzantka Romana Uznajewa a nas ciągle nękają odziały Kamila Basajewa?!
    - Pieszo... Rozumiesz to kurwa? Mają zapychać pieszo, objuczeni sprzętem, mając tylko mapę i kompas... A na dodatek, muszą tu być przed 10 nad ranem, inaczej Czycze ich wytłuką....
    - To kurwa trochę chujowo...
    - Trochę...

    Witamy wszystkich na kolejnej edycji naszego zlotu z serii Kaukaz. W najbliższym czasie będziemy uzupełniać wszystkie potrzebne informacje, dotyczące wymogów sprzętowych, oraz zasad.
    Na chwilę obecną:
    - Nabór tylko do strony rosyjskiej- dopóki nie będzie 20 Rosjan, strona Czcz składać się będzie tylko z GRH Iczkeria i przyjaciół. Kiedy przekroczymy magiczną barierę 20 ruskich, u Czyczy pojawi się OGRANICZONA ilość miejsc.
    - Zgodnie z zapowiedziami- teraz poza mundurami, wymagamy również wyposażenia radzieckiego/rosyjskiego.
    - Prosiłbym aby nastawić się na to, że będzie jak na wojnie- być może będzie ciągła nakurwianka, a być może, przez cały zlot nie zobaczycie przeciwnika- wszystko będzie zależeć od Waszych dowódców, od Was i... Przypadku.
    - Jeśli ktoś jedzie na Kaukaz z myślą o zlocie ASG, to radzę odpuścić- szkoda tak jego jak i naszych nerwów.
    - U Czeczaków za stylizację odpowiada Roman (choć jak mówiłem- na chwilę obecną nie ma do nich naboru), a po stronie rosyjskiej ja. Zdjęcia stylizacji proszę słać na maila.
    - Osoby które przyjadą w innym sorcie niż ten zaakceptowany przez koordynatora strony nie wezmą udziału w rozgrywce- w takim wypadku radzę wziąć obierak- kartofle się same nie oskrobią.
    - Rozgrywka zacznie się już w piątek i każdy, kto przyjedzie na miejsce, od razu idzie w teren, bez względu na to, o której przyjedzie.

    - Na stronie będziemy uaktualniać wszystkie dane- tutaj info ogólne a na stronach sekcji dokładne dane dotyczące szpeju.

    TERMIN 16-18.10.2015
    Miejsce: NOWY ŁUPKÓW (Bieszczady)
    Wpisowe ok 25zł (dokładnie info wkrótce)


    Zgłoszenia: komandir1roty@gmail.com (najlepiej odrazu foto)

    Całość jest jako wydarzenie na Fejsbuku więc można pisać do mnie na FB ( Krzysztof Szajna) oraz do Czarnego (Marcin Banaszkiewicz)

    SZTYWNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

    DOPUSZCZALNE UMUNDUROWANIE I WYPOSAŻENIE :
    Mundury:
    - Pod mundur tielniaszka/majka, biały podkoszulek, koszulki z bazaru w pseudowoodlandzie
    - SWETRY WSZELAKIEJ MAŚCI z lumpeksu
    - Afganka
    - VSR/TTSKO/Dubok (w ost. ukraiński)/Bieriozka/FLORA
    - GORKA (tylko 2 pierwsze generacje)
    - SORTY Wojsk Wew. Potwierdzone zdjęciami (KAMYSZ/SMK itp)
    - Maschałat KLMK/KZS, oraz (OSTATNI RAZ NA KAUKAZIE) dopuszczamy maschałaty KZM oraz Partizany.
    Wyposażenie:
    - Pasoszelki gumowo-parciane z ładownicami
    - Lifczik/czikom
    - Kamizelki z rodziny 6SZ92/Grad
    - Pionier
    - BWD lub temu podobne "samoszyjki"
    - Rodzina W95/ M21
    - Smiersz
    - Kamizelki balistyczne 6B2/3/4/5 (w dowolnym kamo wymienionym wyżej)
    - Kamizelki balistyczne wojsk wew. Korund/Kora itp
    Plecaki:
    - Mieszok
    - RD 54 (w ostatecznosci we florze)
    - Turystyki z lat 80-90 Radzieckie (ew. Polskie bez napisów)
    Buty:
    - Sapogi
    - Bierce
    - ostatni raz dopuszczamy inne buty wojskowe (koniecznie czarne, wysokie)
    Głowa:
    - Czapki mundurowe do mundurów j.w.
    - Czapka menelka czarna
    - Uszanka
    - Bandana oliwkowa/czarna (z jakiej kolwiek szmaty)
    - Hełm stalowy SSz 68, Sfera, Maska (itp)
    - Kapelusz Panama (kamo Afgan/Dubok)
    Rękawiczki/Pasy:
    - Skórzane bezpalcówy
    - Robocze
    - Najlepiej bez rękawiczek
    - Pas parciany/parcianogumowy
    UZBROJENIE:
    - Cała rodzina AK (bez taktikal szyn)
    - SWD
    - Wintorez/WAŁ
    - PK
    - Mosin
    - Makarow
    - TT
    - APS
    - Skorpion
    ------------------------------------------------------
    !!! NIE DOPUSZCZAMY !!!
    - Czegokolwiek (mundur/szpej) w kamo innym niż podane wyżej!
    - Butów pustynnych/oliwkowych itp
    - Hełmów innych niż wymienione wyżej
    - Rękawiczek pokroju nomex/mechanix
    - Zegarków G-Shock i innego chujostwa
    - Żadnych GPSów i elektronicznej nawigacji terenowej
    - Żadnych zestawów typu BOWMAN (w ost. dopuszcza się słuchawkę typu "pchełka" i mikrofon na pałąku)
    - Żadnych sortów MIWO, MTG, Modularnych chujostw.
    - Trzymania w widocznych miejscach noży innych niż Rosyjskie
    - NIE DOPUSZCZAMY CAMELBAGÓW !
    OSOBY RAŻĄCO NIEKOSZERNE NIE BĘDĄ BRAĆ UDZIAŁU, tak więc jak macie stylówę i jest ona akceptowana to w niej przyjeżdzacie a nie w czymś innym.

    Załączniki:

    • 12031479_923137904419508_8208209179142154688_o.jpg
  2. # 2
    Jako uczestnik poprzednich edycji wraz z swoją ekipą polecamy mocno!!!
  3. # 3
    Z ciekawości - KZM/Partizan "niet", ale smersz "wpariadie"?
  4. # 4
    Już prostuję - tekst na szybko wrzuciłem z Fejsbuka.

    Jest to ostatnia edycja kiedy dopuszczamy partizany i smersze.

    Osoby do których (najlepiej na fejsbuku) się kontaktować to :

    Organizator:

    Uber (Krzysztof Szajna) - pisać na fb lub na komandir1roty@gmail.com ew. krzysztofszajna@gmail.com

    Koordynator sekcji Rosyjskiej:

    Czarny (Marcin Banaszkiewicz) - pisać na fb lub komandir1roty@gmail.com

    Koordynator sekcji Czeczeńskiej:

    Roman (Roman Uznański) - pisać najlepiej na fb.



    Na dniach określimy rozłożenie sił, liczbę uczestników itp itp

    Na chwilę obecną jest zdeklarowanych ok 30 uczestników.
  5. # 5
    Kordęłęęęę, doczekać się nie mogę!
  6. # 6
    ja też :D
  7. # 7
    Kto wygra tym razem, czeczeńcy czy ruscy?
  8. # 8
    Ja chce już piątek :D