• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Zdecydowanie można z Twojej wypowiedzi wysnuć taki wniosek. Po za tym wypowiadasz inne głupoty, o mundurach wz. 2010, desantach i sposobie noszenia maski/opeksa i robisz to twierdząco, a nie wymijając się "nie widziałem". ;)
  2. # 32
    Pisalem ze swojego doswiadczenia, ale faktem jest ze w kilku jednostkach widzialem nsr i wszyscy mieli beryle.
    Najwidoczniej gdzieniegdzie nsr dostają akms z zapasu.
  3. # 33
    Taki temat pasuje bardziej do wmasg a nie do rusmila.
    •  
      Maza
    • 2015-10-14
    # 34
    No przypałętał się baran z wumazga i pieprzy głupoty.
  4. # 35
    Napisał były wmasgowy spamer...
  5. # 36
    Pytałem się o jednostki i sprzęt, a nie o tym jak się pokłócić.
  6. # 37
    Lookas obronil honor forum swoim postem, nawet wrzucil przykładowe zdjęcie.
  7. # 38
    "Lookas obronil honor forum"

    O ja jebie ....
    Miałem się nie odzywać ale tu to się świetnie wpisuje...

    https://www.youtube.com/watch?v=prt1mN-UiYg&feature=player_embedded
  8. # 39
    Swego czasu forum trzymalo wyzszy poziom, ale tacy jak ty go zanizyli.
    Idz byc zabawny gdzie indziej...
  9. # 40
    Swego czasu, jak się tu zapisałem, gdzieś w okolicach stycznia 2010, nie było tu tylu pseudopoinformowanych trolli rodem z wymazgu.
    I tak, forum trzymało poziom, niestety po twoich mundrościach zapikowało...
  10. # 41
    Sorry, to nie napisalem tu ponad 1000 postow, z czego wiekszosc w stylu tego wątku, czyli 1 offropowe smieszkowe zdanie, jaki to ja jestem fajny.
    Na szczwscie nie moj cyrk, nie moje małpy.
  11. # 42
    lel No ale skąd ty to możesz wiedzieć... lepiej być fajnym bucem, niż śmiesznym pajacem :)
    •  
      Maza
    • 2015-10-14
    # 43
    Trzy lata siedzę na rus.milu i takich sytuacji nie było. Nagle swołocz zobaczyła na zdjęciach z Krymu, że Ruskie to nie bandany na głowach, kałach ze żgutem i wóda i nagle moda się zrobiła.

    Moda sprowadziła dzieci neo, pokemony , pajaców i znawców MONdurowych od siedmiu boleści ze swoimi MONdrościami z wumazgów, którzy o tematyce tego forum mają zero pojęcia, jak reszta wcześniej wymienionych.

    Żeby nie było, z jednej strony fajnie, bo z tego napływu przykuców itd. wyłoniło się kilka na prawdę fajnych osób, która poważnie traktuje temat i ma szacunek do użytkowników z większym stażem. Nie zadaje głupich pytań, szuka samodzielnie i zadaje szczegółowe pytania w ostateczności. Takim początkującym rusofilom, z chęcią się pomaga, prowadzi konwersacje itd. Niestety, trafiło się do tej pory raptem 4-5.

    Cały czas mam nadzieję, że Amerykanie zrobią jakąś fajną grę czy film i ta moda się zmieni.
  12. # 44
    #wszyscy_jesteśmy_bucami Maza ;)
  13. # 45
    Dobrze śmiechy śmiechami ,ale faktycznie czy ktoś odpowiedział na jego pytanie? Owszem śmieszyły mnie NSRy / WP w staluchach z AKMSami. Każdy jakoś zaczynał jak widzę fotki swojego szpeju z przed 2-3 lat to nie wiem czy się śmiać czy płakać, teraz jest niewiele lepiej ,ale jednak lepiej.
    Odpowiadając na pierwsze pytanie szpeju jest ogrom
    Chestrigi: Lifcziki, chicomy , Jegiery , Łazutcziki, Tasmanian Tigery / Kengi, Żuki i gro innych.
    Kamizelki: Nerpy, 6sz92 różne, 6sz112, 6B45 ,Grady , Czerepaszki Skały i masa innych.
    Pasoszelki: Sbruja Partizan, Smiersze, 6sz104 oraz inne,
    Oraz najprostsza opcja ,ale bardzo wygodna parciana ładownica na magazynki.

    Jako materiał źródłowy zamieszczam zdjęcie znanego i lubianego niestety zmarłego Bohatera Federacji Rosyjskiej Anatolija Lebiedzia ma on ubranego chińskiego chicoma, na pasie bandolier na granaty typu WOG ,a za ,,osłonę balistyczną'' służył mu zestaw zimowy w kamuflażu WSR - taka rosyjska bechatka :)

    Załączniki:

    • 011148.jpg