• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich, składam kałacha pod asg na własne potrzeby. Kombinując i szukając natrafiłem na wiele replik, i znalazłem type 56 od real sword. Do głowy wpadł mi pomysł aby do tego karabinka powkładać części od polskiego akm. Widziałem już jak ktoś miał w nim oryginalne polskie okładziny, ale co np. z podstawą muszki, podstawą szczerbinki, kolankiem gazowym, kolbą, żebrowaną pokrywą?
  2. # 2
    Tam wszystko jest stalowe więc nie wiem czy jest sens wstawiania takich części jak kolanko gazowe. Niemniej jednak do RSa nie pasują airsoftowe pokrywy na komorę zamkową powinien za to wejść ostry dekiel. Kolba raczej nie sprawi większego problemu. Największy problem sprawi chwyt pistoletowy raczej nie założysz bakielitowego.
  3. # 3
    Cały czas miałem na myśli części od ostrego kałacha.



    Autor cytatu: LookasNajwiększy problem sprawi chwyt pistoletowy raczej nie założysz bakielitowego.


    A co z plastikowym chwytem airsoftowym?
  4. # 4
    Chwyt powinien wejść airsoftowy bez problemu z tym ,że nie są robione takie które chociązby bakelit udają. Tak wiem że miałeś na myśli ostre części ale sytuacja z deklem jest o tyle ciekawa że to poruszyłem. Myślę że po wymianie kolby dekla chwytu łoża i nakładki na rurę gazową już będziesz zadowolony z efektów. Bo muszę przyznać ,że Type 56 od RS to piękna replika.
  5. # 5
    Z chwytem jest problem, asg nie wchodzi od ręki, trzeba przerabiać. Leży u mnie Type 56 i jakoś nie wyobrażam sobie przerobienia go.

    Nie lepiej kupić stalową replikę ASG i w razie potrzeby w niej dłubać?