• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    http://h4.abload.de/img/15ooo.jpg pewnie te zdjęcie już pojawiło się kilka razy na forum ale niczego nie mogłem znaleźć, interesuje mnie co to jest na tym zdjęciu. Nie chciałem pisać tematu zanim niczego sam nie poszukałem no ale mało co znalazłem tylko na stronie VSO znalazłem coś podobnego i nazywało się "Kobra-1". Czy to jest to? Może to jakiś smiersz?

    Jeszcze ktoś może napisać co to za górka albo podesłać link, widziałem już ją gdzieś wcześniej :)
  2. # 2
    Ci panowie to Ukraińcy.

    Wydaje mi się, że na tym zdjęciu są:
    -Te pasoszelki to nie smiersz, tylko "sbruja".
    -Mundur - Gorka 2.
    -W łapach AKS-74 z kolimatorem PK-A (nie jestem pewny), magazynkiem na 60 naboi i granatnikiem GP-25/GP-30 (nie jestem pewny)
    -Hełm K6-3

    Aczkolwiek musiałbyś poczekać na odpowiedź kogoś bardziej obeznanego w temacie, bo być może napisałem same bzdury.

    + jest parę wątków niżej temat służący do identyfikacji sprzętu.
    •  
      Maza
    • 2015-11-02 *
    # 3
    https://youtu.be/eVdxQ8BqG38

    PS: Hudy01, bardzo ładnie :) malutka poprawka, koli to PK-01W a helmut to TIG, a granatnik to GP-25.
  3. # 4
    :D No cóż, ja się nie znam więc zapytałem. Ogólnie sprzęcior raczej nie do dostania co? Nawet górkę w takiej kolorystyce trudno znaleźć :D
  4. # 5
    nie do dostania w Polsce*
    •  
      Maza
    • 2015-11-02
    # 6
    Jest do dostania, jedyne 1300zł.
  5. # 7
    Gorka to wg mnie Gorka S SSO, przy czym zgadywać każdy może, bo są bardzo podobne.
  6. # 8
    Autor cytatu: MazaJest do dostania, jedyne 1300zł.


    Zaznaczyć należy, że za niekompletną Sbruję Partizan.

    Porównanie Sbrui Partizan do Kobry-1 to coś, co nie mieści się w moim pojmowaniu.
    •  
      Maza
    • 2015-11-02
    # 9
    Ja się zachowałem jak ten gryzoń na filmiku jak to zobaczyłem. Do czegokolwiek, ALE DO VSO. Ciężko mi nawet porównanie znaleźć.
  7. # 10
    Ciekawe ile dusz już zabiłem jak każdy umiera wewnętrznie. Po prostu zobaczyłem tą kobre od VSO i pomyślałem, że to może to, nie wiedziałem, że to prawdziwy żołnierz a nie jakiś koleś co sobie nakupował sprzętu. Te szekli z tyłu są podobne do tej sbruji, o sbruji wcześniej jeszcze nie słyszałem ani nigdy jej nie widziałem to musicie wybaczyć :D Jak taka cena to sobie odpuszczę ale jeszcze muszę znaleźć tą górkę bo taka mniej spotykana kolorystyka.
  8. # 11
    Autor cytatu: Wonszu Jak taka cena to sobie odpuszczę ale jeszcze muszę znaleźć tą górkę bo taka mniej spotykana kolorystyka.


    Ona jest po prostu mocno sprana :P
    •  
      Maza
    • 2015-11-03
    # 12
    Gwarantuje, że swoim idiotyzmem pewnie nie jedną. Dosłownie tydzień temu ta fotka była rozpracowywana na forum. Podobne "szeki" też mają PLCE. Też uważasz, że to samo?

    Kup se to VSO, bo orginalny szpej pewno cie nie interesuje i idź stąd.
  9. # 13
    Autor cytatu: MazaGwarantuje, że swoim idiotyzmem pewnie nie jedną. Dosłownie tydzień temu ta fotka była rozpracowywana na forum. Podobne "szeki" też mają PLCE. Też uważasz, że to samo?

    Kup se to VSO, bo orginalny szpej pewno cie nie interesuje i idź stąd.

    Czizas, zczilałtuj Maza.
  10. # 14
    Maza już odpuść, fakt faktem ,że ta fotka była już poruszana X razy w niezliczonych miejscach i może to irytować. Tyle ,że na litość Boską jak mogłeś powiedzieć kup VSO to jak rzucić hasłem kup ARO bo to prawie Land Rover...
    Mazy nie słuchaj bo się nie zna :) Kup se SSO i zostań zbierając wiedzę

    Jak już Kazik nadmienił możliwe ,że to gorka S http://www.sso-mil.ru/catalog/85/274/
  11. # 15
    Maza - po prostu na stronie VSO zauważyłem coś podobnego do tego co jest na zdjęciu i chciałem spytać czy to jest to :D I wolałbym oryginalny ale za taką cenę to odpuszczę sobie i kupie smiersza :)
  12. # 16
    ^^ w sumie to chcę tylko znaleźć jakiś sklep gdzie jest w takiej kolorystyce jak na zdjęciu - ciemno szare w beżowate takie "łatki" (?). Sklep w Polsce, po prostu nie chcę się męczyć z kupowaniem z jakichś innych sklepów.
  13. # 17
    No w Polsce nie kupisz w sklepie szpeju w tym kolorze.