• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Dostałem "zaproszenie" do poprowadzenia prelekcji na temat dowolnego tematu związanego z ruskimi na konwencie:
    http://www.niucon.ifan.pl/

    Z podstawowych informacji:
    - zaproszenie nie dotyczy bezpośrednio mojej osoby, może to być dowolna, chętna osoba z naszego grona,
    - będzie dostęp do aparatury nagłaśniającej i rzutnika,
    - nie ma problemu z "reklamowaniem" rusmil.net, czy też dowolnego tworu odpowiedzialnego za przygotowanie prelekcji w jego trakcie (np. link na końcu, chociaż jakiś drobny w stopce też pewnie nie zaszkodzi),

    Nie wiem za bardzo co jeszcze napisać lub o co zapytać. Jakieś pytania lub propozycje tematów? W ogóle są jacyś chętni by pojechać i wykładać ? :D Bo to w sumie najważniejsze. Ja jestem raczej mierną medialnie osobą - ale pomóc przy przygotowaniu ewentualnego materiału chętnie pomogę.

    PS. Nie dałem organizatorowi jednoznacznej odpowiedzi - więc nic na siłę - jeśli nie będzie chętnych to trudno.
  2. # 2
    Uważam, ze dobrze by było jednak kogoś tam wysłać. Wspólnie opracować prelekcję i niech jedna osoba gada. Bardzo dobra okazja, żeby się zareklamować. Aczkolwiek sens jechania, tylko dla osoby z dołu Polski...
  3. # 3
    Najłatwiejszym tematem (przynajmniej dla mnie) byłaby prelekcja na temat kamuflaży używanych w ZSRR i FR od lat 80 do współczesności. Materiału na ten temat dużo, można wrzucić foty, i jest to chyba temat, który miałby szanse publiczność zainteresować (zakładam, że składa się ona z airsoftowców, a nie hardcore'owych militarystów).
    •  
      Geno
    • 2008-07-24 *
    # 4
    Ja mieszkam we Wrocku ale mam wątpliwości co do swojego talentu oratorskiego.

    BTW. Na Discovery z cyklu historia oręża ostatnio emitowano odcinek o Specnazie. Dużo bzdur ale trochę zdęć można było pooglądać.
  4. # 5
    Wybieram się z kobietą, aczkolwiek ja mało rosyjski jestem... Kamil, może bujnąłbyś wrotki z nami? :>
  5. # 6
    UWAGA:

    W imieniu organizatorów konwentu NIUCON chciałbym zgłosić zapotrzebowanie na 2 osoby, które byłyby chętne przygotować na konwent prelekcję na temat WDW i Specnaz.
    W skrócie powiem, że chodzi w zasadzie o ogólne przedstawienie jednostek z ukierunkowaniem na działania piechoty. Warto dodać trochę ciekawostek i anegdot.
    Można się też zasugerować planem prelekcyjnym zrobionym przez Supera z Częstochowy(speca od Sealsów):
    Historia , powstanie, rozwój, co dziś robią, czym się zajmują, jak ich poznać, fenomen fok, główne aspekty ich wyposażenia, wyglądu i całej otoczki, jak ich dobrze rekonstruować i jak najtaniej można to zrobić i jak unikać błędów.
    Tutaj jest link do właściwego tematu: http://rusmil.net/forum/discussion/815/1210piatekniedziela-niucon-wroclaw/#Item_1
    (bo to jednak zlot strzelający :) )

    Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 9006135.
  6. # 7
    Ja niestety jednak po prostu nie mam czasu ...