• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Autor cytatu: waterRokatanski wie dobrze i zna moj powstajacy skladzik rosyjsko-polski,jest i tam pewien AKM:)


    Brawo :] nawracasz się chłopie ;)
  2. # 62
    Raczej ja go nawracam :) A w zasadzie nawróciłem go razem z wami.
  3. # 63
    No dobra... mahnifier doszedł ten co dawałem wyżej.
    I... Dupa przez duże D za cholere nie widać znaku celowniczego jest rozmazany w każdym położeniu boostera...
    Ma ktoś jakieś pomysły ?
  4. # 64
    a to dziwne bardzo...
    u mnie gra muzyka i wizja jest miód
    moze w podrobkach taki efekt uboczny jest?
  5. # 65
    Chyba nie sprawdziłem na innym koli i widać super kropka nawet nie rozmyta, moze eo 522 walnięty jest...
  6. # 66
    Eo masz oryginal ,czy chinszczak?
  7. # 67
    Eo prosto z Radomia ;)
    Mam od znajomego dostać rusaka taki prosty koli z ZSSR może ten da radę :/
  8. # 68
    Rusak to kupa, nie spodziewaj się od niego za wiele.
  9. # 69
    ja mam oryginal Eo i swietnie wspolpracuje z magniferem
    nie mam pojecia dlaczego tak jest u ciebie...
  10. # 70
    postawiłem go za kobrą ... i wszystko jest OK.
    Moim zdaniem odległość między soczewkami jest za mała i dlatego tak się dzieje.
    Rusaka nie założę bo by wyglądał .... o tak ;)
  11. # 71
    Witam serdecznie

    ...to mój pierwszy post:) ale cieszę się że znalazłem ten temat, bo ja właśnie w tej sprawie panie kierowniku:D

    waszym zdaniem, jaki powinienem założyć kolimator do swojego czarnucha 74???, widziałem wiele zdjęć i wstępnie w pohotshopie zmontowałem coś takiego:
    https://lh5.googleusercontent.com/_SKrDavA2shU/Ta4deqkUq-I/AAAAAAAAGNE/qB1wISD1vkk/ka%C5%82ach3.jpg
    https://lh6.googleusercontent.com/_SKrDavA2shU/Ta4dazKMzYI/AAAAAAAAGNA/CwATs5tU_Dk/ka%C5%82ach.JPG

    Ale może macie inne zdanie, może według was coś innego było bardziej koszernego:D....i nie mówię o EOtechu....bo na niego mnie nie stać, a za PK-A oddał bym nerkę....tylko wątpię żeby byli nią zainteresowani:)...bo 7 setek niestety nie mam na zbyciu, aby chłopakom z nokto za niego zabulić :/

    pozdrawiam i czekam na opinie
  12. # 72
    Niestety, z kolimatorami nie ma łatwo.
    Trzeba polować, cierpliwie szukać - ja swojego trafiłem za 350złociszy.
  13. # 73
    Panowie czy PK-A jest centralnie umiejscowiony czy przesunięty w lewo jak POSP, i czy będzie pasował ro repliki AK74 CYMY z góry dziękuje za odpowiedz.
  14. # 74
    Jest lekko na lewo.
    I zależy jaki 74 CYMY (CM.031 np. nie ma montażu bocznego).
  15. # 75
    Autor cytatu: kazikJest lekko na lewo.
    I zależy jaki 74 CYMY (CM.031 np. nie ma montażu bocznego).


    yyy Cm.031 może mieć szynę boczną o ile nie jest to wersja Cm.031A :)

    Pamiętam jak kiedyś ja kupiłem bez oznaczenia i kolega z teamu z oznaczeniem a tu lipa bo szyny nie było.
  16. # 76
    ja mam montaż w swojej CM 0.40, i nie róbcie mi tu off topa :P
  17. # 77
    Aimpoint może od biedy udawać PK-01 VA, ale bez skośnego montażu (czyli opcja nr 1). A musisz mieć koli? Do asg nie jest to niezbędne, a celowanie po przyrządach mechanicznych ma swój urok ;)
  18. # 78
    Autor cytatu: rokatanskiA musisz mieć koli? Do asg nie jest to niezbędne, a celowanie po przyrządach mechanicznych ma swój urok ;)

    Urok urokiem, ale gdy mam przekoszone przyrządy to z celowaniem średnio (przynajmniej ja tak mam) :)
    •  
      bari
    • 2011-04-21 *
    # 79
    A gdy się strzela brązowymi kulkami, to już jest całkiem pięknie :).
    Bez, albo z kiepskimi przyrządami nie da rady..
  19. # 80
    polecam "Kobre"(oryginał)
    na Alledrogo kupilem właśnie,nie tak znowu drogo:)
    będzie przy AKSu,które jest w fazie końcowej:)

    http://allegro.pl/oryginalna-kobra-ekp-08-02-kolimator-i1559447889.html#gallery

    jest świetna,cztery rodzaje plamki,kilkanascie pozycji jaskrawosci ,a co najistotniejsze,posiada i "szyje" do bocznego i szyne do montazu na dekiel
    pozatym ma fajny futerał w kamo z mozliwoscia dopiecia do paska,w razie gdyby komus znudzilo sie w trakcie przez nia celowac i chciał przejść "na oko"
  20. # 81
    Aimpoint może od biedy udawać PK-01 VA, ale bez skośnego montażu (czyli opcja nr 1). A musisz mieć koli? Do asg nie jest to niezbędne, a celowanie po przyrządach mechanicznych ma swój urok ;)

    dziękówa...rzeczywiście całkiem podobny:)
  21. # 82
    Autor cytatu: rokatanskiAimpoint może od biedy udawać PK-01 VA, ale bez skośnego montażu (czyli opcja nr 1). A musisz mieć koli? Do asg nie jest to niezbędne, a celowanie po przyrządach mechanicznych ma swój urok ;)


    udawać to baba może orgazm,a nie Aimpoint PK...
    to tak jakbyś,ubrał kombinezon mechanika samochodowego i powiedział ,że "od biedy" udaje ATekowski,


    Do asg nie jest to niezbędne


    z takim podejsciem Rafał to można wszystko sprowadzić do pytania: PO CO?
    i odpowiedzi: ZBYTEK.only lans...

    AIMPOINT to Aimpoint,a PK to Pk...

    aczkolwiek są foty,gdzie na kałachach maja nawet EoTechy :))tylko one niczego tam "nie udają":))
  22. # 83
    water masz coś do dodania w tym wątku czy posty nabijasz? Przeczytaj dokładnie pytanie Zajcewa.

    I co to jest to PT i Aimpont???

    Sorry za OT.
  23. # 84
    tak,mam i napisalem to w poscie powyzej twojego...
    juz ci kiedys na innym forum napisalem,bys czytał ze zrozumieniem,lub CZYTAŁ DWA RAZY ...
    widze ,ze masz obsesje na punkcie ile i kto postow napisal...
    tutaj chyba licznika nie ma?

    ZAJCEW poprosil o opinie,wiec swoja napisalem,odnoszac sie do twojej...
  24. # 85
    Zluzujcie panowie, to tylko dyskusja na forum, a nie walka o dominację nad światem.
  25. # 86
    Czy ktoś śmiga w asg z PO-2 na AK?Jakie są wrażenia?Warto?
    • wdw
    • 2011-06-06
    # 87
    Mam pytanie bo na tej stronie z lunetami do swd i ak niewiem która wybrac by pasowała do Cymy 048 jakos tak replika ak 74 boczny montaż to replika jaskółczego ogonu ale nie wiem ile mm wiec nie moge porównać z innymi celownikami.Proszę o pomoc w tej sprawie
    • wdw
    • 2011-06-07
    # 88
    ok dzięki a ten montaż od cymy może być na celowniki czy cos innego jak tak to podaj nazwe strony
  26. # 89
  27. # 90
    Skąd zdjęcie? Jakieś forum / artykuł?