• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    7 osób to nie tak źle ;)
  2. # 32
    No to ja z Grzesiem jedziemy. Mamy dużo miejsca w wozie (na 3 osoby 1 osobę, bo tym razem liczę już Marysia i Hela u nas), więc chętnych zapraszam na gg, żeby się dogadać odnośnie godziny i miejsca odbioru w drodze na Cieszyn.
    •  
      wilu
    • 2008-09-04 *
    # 33
    Wszyskto wskazuje na to że w sobotę pojawię w Cieszynie, więc dla tych co coś zamawiali a wybierają sie na piknik towar bedzie do odbirou na miejscu.
  3. # 34
    Operacja grill dalej aktualna? ;) masz tam gdzieś blisko biedronke? :D
  4. # 35
    z grillem dogadamy na miejscu, bo jeszcze nie wiem jak z czasem wyjde (byc moze w niedziele bede musial wczesnie rano maly wyjazd zrobic - ojciec mi sie rozchorowal)
  5. # 36
    Właśnie, grill jeśli byśmy robili, to też sugerowałbym wcześnie, bo w niedzielę z Kazikiem też wcześnie rano wyjeżdżamy.
    A jak nie będzie czasu, to oerację grill zrobimy innym razem :)
  6. # 37
    Pytanie - czy mamy tam jakiś "box" aby zrobić display, czy będziemy się snuć grupą po placu :/ ?
    Jest nas 7 i do tego zmotoryzowanych można by wziąć jakieś graty na tło,
    co do umundurowania i sprzętu rozumiem że jednolity standard a'la impresja w dolomitach ?
  7. # 38
    box moze nie, ale teren zarezerwowany - dzis tam podjade i sprobuje jakies foty zapodac.
    Operacje grill - sugeruje przełożyc, przykro mi ale na chorobe nie mam wpływu :)
  8. # 39
    Zrobimy jakiś display podpałatkowy. Proszę zabrać sznurki ;)
    Co do umundurowania, to co zawsze, bez kombinacji.
  9. # 40
    Mieszkam na paderewie w Katowicach - skoro pokaz ma być o 10:00 i mamy jeszcze zbudować chociaz skromny display
    zapytuję o której się spotykamy jeśli ktoś się chce ze mną zabrać?
  10. # 41
    Zabieram Marysia i Hela więc możesz się na nikogo nie oglądać - zobaczymy się na miejscu.
  11. # 42
    na którą na miejscu? Proponuję między 9:00-9:30 Tak aby mieć przynajmniej te pół godziny zanim tłuszcza rzuci się na macanie eksponatów...
  12. # 43
    ja + yakarov bedziemy ok 9.30, akcja grill jednak jest aktualna :) miejsce na zlocie zabezpieczone :)
  13. # 44
    My też coś koło tej godziny będziemy...

    niestety sznurka nie mam :<
  14. # 45
    Miło było znów się spotkać ;)
    Szkoda, że nie mogliśmy zostać na noc.

    lans nie był tak "tłusty" ale cóż :P
  15. # 46
    Było miło się spotkać :) Lans faktycznie w sumie średni, ale dobrze jest pogadać na żywo.
  16. # 47
    Miłe spotkanie z sympatycznymi ludźmi :)
  17. # 48
    fotki z pikniku tutaj -> http://snail.cad.pl/piknik.zip :)
    ps bylo milo, ale kamizela dala mi wycisk
  18. # 49
    To ja też się pochwale że byłem i mi się nawet podobało :) tylko ten zapach.

    Dziękuje za pozwolenie na robienie fotek ^^ Mam większą kolekcje i mam nad czym...myśleć.

    Pozdrawiam.
    •  
      wilu
    • 2008-09-07 *
    # 50
    Fajnie było się spotkać z „południową” ekipą Razwiedki . Pod linkiem parę fotek szczególnie dla tych co oglądali inscenizację z drugiej strony:).
    http://picasaweb.google.com/mwilu73/VPiknikMilitarnyWCieszynieBoguszowicach57092008#
  19. # 51
    Mam trochę fajnych fotek wrzucę na picasę w wolnej chwili ( kiedy to będzie - sic! )
  20. # 52
    Jako, że rozmawialiśmy na temat Lublina w Cieszynie - po kontakcie otrzymałem taką oto odpowiedź:
    witaj
    z jesienna imprezą mam lekko pod górkę, po majowych naszych zawodach pozostał dług którego urzędnicy ze Świdnika nie oddali, chociaż ich szef im to nakazał-od tego uzależniłem organizację tej imprezy. Jutro na 9 jestem umówiony n ostateczne rozmowy- wiec wszystko się wyjaśni-jak coś będą to zawody spadochronowe na celność lądowania, pokaz technik linowych oraz pokazy lubelskiej GRH. Wszelkie info są na stronie:
    http://www.mmlublin.pl/blog/entry/310/Szukamy++pomocy++w++pozyskaniu++sponsora+Jesiennych++Zawod%C3%B3w++Spadochronowych..html

    http://www.mmlublin.pl/2918/2008/8/28/poszukiwanie-sponsora-jesiennych-zawodow-spadochronowych?districtChanged=true

    Na 1-szych naszych zawodach gościliśmy GRH z Łodzi, tak czy inaczej fajnie że się odezwałeś, wrazie czego na 100% mamy IV zawody w maju 2009. Pozdrawiam Romuald Talarek

    Nie zakładam nowego tematu bo udział nasz jest raczej nierealny. A tak żeby dokonać formalności.
    Czyli jednak blado.
    No ale jest jeszcze 2009 rok ;)
  21. # 53
    Maj będzie obfitował w imprezy, jak widzę...