• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam Serdecznie :) Moje kolejne pytanie na tym forum dotyczyć będzie krótkofalówek.
    AK-74 RK-05 okazały się strzałem w dziesiątkę za co serdecznie dziękuję! :) Doradziliście mi świetnie, mam nadzieję że krótkofalówki też pomożecie mi jakoś dobrać.
    Potrzebujemy konkretnego zasięgu a mianowicie 2-3 km w lekko zalesionym terenie z małą ilością zabudowań teren płaski bez wzniesień.
    Z tego co wiem Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej używają krótkofalówek R-169P (Р-169П) ale ich raczej nigdzie nie znajdę szukałem też podobnych ale w naszym zakresie cenowym nie znalazłem.

    Zainteresowała mnie natomiast krótkofalówka firmy Baofeng model BF-888S wygląda na solidny i prosty w obsłudze.

    Budżet około 700 zł za 5 sztuk. (najlepiej 120 - 150 zł za sztukę ale czym taniej tym lepiej.)

    Moje pytania.
    1. Jaką krótkofalówkę polecicie?
    2. Czy wymagania jakie postawiłem odnośnie zasięgu są do spełnienia w tym zakresie cenowym?
  2. # 2
    No ale czemu ten temat założyłeś w dziale 'wiadomości'?
    •  
      Maza
    • 2016-07-03
    # 3
    Inna sprawa, że to chyba średnio się wiąże z tematyką forum.
  3. # 4
    Przepraszam za złą kategorię i dziękuję za przeniesienie. Zakładałem temat na telefonie i troszkę mi się przestawiło.
    Co do tematyki krótkofalówka to też element wyposażenia.