• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 1
    Priviet towarzysze chciałbym się zapytać jaka replikę dla snajpera (lub strzelca wyborowego) wybrać,cena nie gra roli najważniejsze aby replika była dobra i służyła mi długo lecz chciałbym aby replika była dostępna w Polsce.
    Niech matka Rosja będzie z wami :D
  1. # 2
    SWD Real Sword rzecz jasna.
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 3
    A wiesz gdzie można kupić tą replikę ? Szukałem tej repliki w internecie ale nie mogłem jej nigdzie znaleść.
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 4
    I czy zna ktoś jeszcze jakieś dobre repliki ?
  2. # 5
    Jakiej innej repliki oczekujesz jak nie SWD? W sklepie raczej nie znajdziesz real sworda, giełdy etc jak w Polsce.
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 6
    np VSS
  3. # 7
    No to masz King Armsa, G&G, LCT, droższe NPO. Z czego wiem, że LCT ma złe wymiary a reszta to nie wiem do końca ale np. G&G ma nieosiową lufę co tak naprawdę w niczym nie przeszkadza a w LCT nie zamontujesz niektórych celowników.
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 8
    Orientuje się ktoś czy VSS od lct będzie kiedyś znów dostępny w gunfire (od paru miesiecy nie jest dostępny na gunfire)?
  4. # 9
    Pytaj sklepu albo czekaj poza tym najlepiej z GF brać na promocji. A co do tamtego wyżej to nie jestem pewny ale masz temat o wałkach, wss itp. na tym forum.
    •  
      Azot
    • 2016-07-08
    # 10
    Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :D
  5. # 11
    Gdybym nie musiał zważać na koszty to mimo wszystko sprowadziłbym Real Sworda.
  6. # 12
    SWD RS jest w komisie :)