• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, od jakiegoś czasu oglądam się za Gorką i natrafiłem na taki oto sklep http://www.kostumgorka.com/ cena 49,90 euro brzmi obiecująca plus darmowa wysyłka. Nie jestem pewien czy jest to zaufany sprzedawca i czy opłaca się tam zamawiać jakie jest wasze zdanie?
  2. # 2
    Wszystko wygląda na szemrane, poza tym to preordery jakieś śmieszne, w środku wyjdzie że musisz zapłacić 2 razy tyle ile to warte. Ja bym sobie odpuścił
  3. # 3
    Jeśli nie śpieszy Ci się to w listopadzie będę w Moskwie (jadę kupić samochód i kilka rosyjskich telefonów na handel), zatrzymam się tam na 3 tygodnie, mogę zadzwonić i popytać ewentualnie zamówić i odsprzedać Ci w Polsce za taką samą cenę.
  4. # 4
    Jeśli czegoś nie znajdę w Polsce to możemy tak zrobić i się jakoś dogadać, orientujesz się jakie są ceny Gorki w Rosji?
  5. # 5
    Reet ceny gorek są różne, to zależy od producenta. Chyba każdy prodcent na wschodzie który ma w asortymencie sprzęt wojskowy, myśliwski itp. tworzy swoje gorki m.in. SPOSN, Splaw, Bars itd. zresztą popatrz w Komisie może akurat ktoś ma na zbyciu gorke w twoim rozmiarze.
  6. # 6
    Autor cytatu: Reet54Witam, od jakiegoś czasu oglądam się za Gorką i natrafiłem na taki oto sklep http://www.kostumgorka.com/ cena 49,90 euro brzmi obiecująca plus darmowa wysyłka. Nie jestem pewien czy jest to zaufany sprzedawca i czy opłaca się tam zamawiać jakie jest wasze zdanie?

    Za 280 zl masz te gorkę w sklepie Wikodaw. Ziomek kupił, ale powiem Ci że moja gorka 4 barsa po pierwszym praniu wygląda jak śmieć (używałem jej tydzień).
  7. # 7
    Może dla tego że gorek się nie pierze :P - schodzi wtedy impregnacja i farba (widziałem jak niektórzy prali gorki od ANA i Bars'a aby upodobnić je do pustynnych o takim piaskowym kolorze). Jeśli jesteś gotowy poczekać 20-30 dni na przesyłkę to zostaje jeszcze grey-shop.ru. Oferta ciekawa, dużo szpejów których u nas nie kupisz i ceny nawet przyzwoite. Sam kupowałem tam gorke 1 od ANA.
    EDIT: Jakbyś kupował to płać w funtach bo wychodzi ok 50 polskich rubli taniej.
  8. # 8
    Autor cytatu: AlkkuirMoże dla tego że gorek się nie pierze :P - schodzi wtedy impregnacja i farba (widziałem jak niektórzy prali gorki od ANA i Bars'a aby upodobnić je do pustynnych o takim piaskowym kolorze). Jeśli jesteś gotowy poczekać 20-30 dni na przesyłkę to zostaje jeszcze grey-shop.ru. Oferta ciekawa, dużo szpejów których u nas nie kupisz i ceny nawet przyzwoite. Sam kupowałem tam gorke 1 od ANA.
    EDIT: Jakbyś kupował to płać w funtach bo wychodzi ok 50 polskich rubli taniej.


    Na metce jest informacja że można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni, nawet sprzedawca mi powiedział że się tak robi ale niestety już mi robi problem z reklamacją. To tak dla ścisłości.
  9. # 9
    Ja prałem gorki i maskałaty wiele razy w temp. 30 stopni i było OK.
  10. # 10
    To nie wiem. Ja słyszałem oraz czytałem że gorek nie powinno się prać, nawet na metkach nie ma informacji o praniu. Mimo to raz wyprałem gorke od VSO, skończyło się na utracie koloru oraz osłabieniu materiału, no ale może to kwestia średniej jakości użytego brezentu. Gorki od ANA nawet nie planuje prać no chyba że w ostateczności.
  11. # 11
    Kilka razy prałem Gorkę E w SS Jesień od SSO - straciła impregnat i całkiem fajnie brezent się odbarwił. Wstawki maskujące dalej trzymają kolor. Teraz wygląda konkretnie przeciorana a nie jak świeżynka prosto z wieszaka.