• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam wszystkich, poczytałem na forum i wiem co zrobić żeby dobrze wyglądał tylko mam dylemat czy czarny czy standardowy , różnica cenowa niewielka z tego co wiem to czarne też byly w używane w Afganistanie. Odnośnie firm i jakości sprzętu asg to pojęcie mam zerowe w tym wypadku kierowałem się ceną.Porady i sugestie mile widziane
  2. # 2
    Czarny na Afgan nie pasuje, co najwyżej śliwkowy. Boy niby robi komplet "śliwkowy" do swojej repliki, ale to trochę kosztuje ( http://customs.pl/produkty.php?product=104&cat_link=12 ). Już taniej wyjdzie kupić wersję drewnianą jeśli faktycznie ci zależy na "afgańskości" - chociaż Boy szczerze mówiąc też nie jest full koszer, ale o poprawianiu Boy'a napisano już co nieco chyba w tym temacie .
  3. # 3
    hmmm no to jednak wersja drewniana przeważa tylko jażeli nie BOYI to co , tak żeby cena z nóg nie zwalała, chciaż jak się go dobrze powyciera i odpowiednio starza to czy będzie koszer czy są jakieś inne zagwozdki, a temat sobie dokładniej poczytam. Dzięki
  4. # 4
    Jedyną alternatywą dla Boya jest VFC, ale jeśli nie stać Cię na to drugie, to kup Boya i zrób mu lifting, jak w w/w topicu.
  5. # 5
    Tą niekoszernością Boy'a się nie przerażaj. Jest parę rzeczy, które "specjaliści w temacie" widza na pierwszy rzut oka, ale nie są one jakieś straszne (szczególnie kiedy pomyślimy o tym, że parę lat temu jedynymi kałachami na rynku ASG były AK47...). Poza tym zabawa w lifting sama w sobie jest frajdą ;) A VFC w sumie też nie jest idealne (kształt drewnianych okładzin).
  6. # 6
    W takim razie będzie drewniany BOYIi po dopieszczeniu będzie jak trzeba, dzięki za rady
  7. # 7
    Pozwolę sobie odkopać - bo pytanie dotyczy tej repliki, a bez sensu jest robić nowy temat :)

    http://img696.imageshack.us/img696/7284/rkwyma.jpg
    Potrzebuje takich wymiarów - długość lufy zewnętrznej i jej średnica w miejscu które zaznaczyłem :)