• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, czy są jakieś warte uwagi Rosyjskie kamzy które można zakupić w Polsce w cenie do 250zł? Ogólnie to bardziej interesują mnie Rosyjskie jednostki podlegające MWD a niżeli wojskowe, ale te 2 również mogę rozważyć jeżeli dla nich znajdzie się fajna kamizelka w określonym przeze mnie przedziale cenowym. Wpadło mi w oczy takie coś http://www.wilkodaw.pl/pl/p/Taktyczny-system-nosny-Skala/95 to jest używane przez wojsko lub jakieś oddziały MWD? bo w necie za dużo wzmianek o tym nie znalazłem.
  2. # 2
    Kamizelka tandetnie uszyta, wątpię żebyś znalazł coś w takim przedziale cenowym.
  3. # 3
    no to ile bym musiał mieć, żeby myśleć o czymś solidnym? Jest szansa, że znajdę coś dobrego w komisie w tym przedziale cenowym?
  4. # 4
    Pytanie trochę z dupy.
    redzone.com.pl/p30,kamizelka-pas-a-lifczik-replika.html
    Proszę, bardzo. Wytrzymała replika. Była używana sporadycznie przez MWD FR. Nadaje się do asg, o co pewnie kolega pyta.
  5. # 5
    Dozbieraj i kup smiersza, stary, sprawdzony. Jak nie spodoba się, bądź odwidzi ci się ruskość, to bez problemu sprzedasz z niewielką stratą. A jeśli chodzi o smiersza to na komisie ok 350 SSO, a na znanym sklepie na F 430 +
    /-
  6. # 6
    co do lifczika to interesują mnie współcześnie używane i raczej oryginalne kamizelki( chyba, że lifcziki są jeszcze używane). zastanowię się nad tym smierszem, choć wolałbym znaleźć jakąś kamizelkę niż paso-szelki
  7. # 7
    no to kamizelki raczej nie znajdziesz tym bardziej orgo
  8. # 8
    czyli smiersze to najtańsze warte uwagi systemy nośne tak?
  9. # 9
    taniej możesz wyrwać jakieś chest rigi i używane smiersze
    ostatnio na komisie się przewijał chest rig SRVV jakiś po 350 możesz zobaczyć czy jeszcze jest
    •  
      Maza
    • 2017-02-20
    # 10
    Łazutczik, Łazutczik-M, Jeger, Nerpa (wszystkie SSO), 6sz112, 6sz92 (z komisu) -> używane, współczesne i solidne.
  10. # 11
    Na wmasg wisi teraz Smiersz SSO za 320 PLN, nie ma się co zastanawiać. :)
  11. # 12
    Skała to gówno.

    Chcesz coś sensownego strikte pod MWD to Smiersz SSO (generacja min. wcześniejsza - nie szara,śliska) lub Tarzan od Spławu.
  12. # 13
    Ja mam na sprzedaż Smiersz SSO w cyfrowej florze.
  13. # 14
    dzięki za porady, koniec końców zakupiłem smiersza :)
  14. # 15
    I bardzo dobra decyzja ! Uniwersalny , i do cequba i do lasu :)
  15. # 16
    Moj smiersz juz do mnie dotarl, ale nie wiem jak demontuje sie ladownice, a chyba musze je zdjac aby poregulowac pas
  16. # 17
  17. # 18
    dzięki :)