• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    W listopadowym numerze Komandosa pojawi się wywiad z GRH "Razwiedka" (a raczej jego przedstawicielem Jarkiem Heredą, czyli Yakarovem). Zainteresowanych tematem zapraszamy do lektury :)
  2. # 2
    U mnie w kiosku jeszcze nie ma :(
  3. # 3
    Kamil - w takim wielkim mieście mieszkasz, a nie macie empika? :D
  4. # 4
    No byłem w jakimś empikopodobnym, ale mieli tylko numer październikowy. W kiosku pod domem też nie było. Empik mi nie po drodze, ale będę się musiał przejść :/
  5. # 5
    Jeszcze październik jest, więc w sumie nic dziwnego, że stary numer mają.
  6. # 6
    Kiedyś (a nie wiem jak teraz, bo nic takiego nie kupuję) wszystkie nowe numery miesięczników wychodziły pod koniec danego miesiąca, więc spodziewałem się, że można dziś kupić.
  7. # 7
    Wszystko jest drukowane z wyprzedzeniem, tak by z datą wydania już było w sprzedaży... w niektórych miejscach jest to wcześniej w innych później - w zależności od tego jak rozwożony jest nakład (i przez ile central musi przejść).
  8. # 8
    A ja nie powiedziałem, że jest już w kioskach tylko, że będzie w listopadowym numerze. Będzie w kioskach na dniach mamy jeszcze październik...a "K" wychodzi tak właśnie końcem...miesiąca.
    Spokojnie.
  9. # 9
    Yakarov - nikt cię nie wini, ludzie po prostu nie mogą się doczekać :)
    •  
      wilu
    • 2008-11-03
    # 10
    Zakupiłem listopadowego Komandosa :). Artykulik jest bardzo konkrety, dużo fotek. Brawa dla Yakarova. Parę stron dalej piszą o naszym koledze (TomWDW).
  10. # 11
    Podoba się.
  11. # 12
    Czy mógłby ktoś zrobić skan?
  12. # 13
    Sam se zrób skan. Kasy Ci żal na jeden numer czasopisma?
    Kupię ten numer, tylko dolary rozmienię (...australijskie). Chyba nawet jutro - CD-Action, Broń i Amunicja, Komandos. I kurde nie mam czasu na czytanie.
  13. # 14
    Hola hola, stop zbędnemu lansowi .
  14. # 15
    Autor cytatu: ForestCzy mógłby ktoś zrobić skan?


    Nie możemy tego oficjalnie zeskanować i tu wrzucić, bo to podpada pod łamanie praw autorskich.
  15. # 16
    W numerze są jeszcze 2 ciekawe artykuły (w sensie - mogące zainteresować osoby z tego forum), więc moim zdaniem i tak warto wydać te 6,50.
  16. # 17
    w "K" zawsze są ciekawe artykuły ;)
    w zeszłym roku była cała seria o konflikcie w Afganistanie w latach 80tych.
    •  
      Morn
    • 2008-11-04
    # 18
    mam, ale jeszcze nie wziąłem się a lekturę.
    Fotki już chyba "gdzieś" widziałem :D
  17. # 19
    Autor cytatu: kazikW numerze są jeszcze 2 ciekawe artykuły (w sensie - mogące zainteresować osoby z tego forum)


    Tylko czemu "opowieści rosyjskiego snajpera" mają charakter opowiadań wujka Heńka na weselu... To jakaś taka dziwna maniera robienia artykułów o ruskich?
  18. # 20
    Artykuł ciekawy... Mam 4 lata na zebranie sprzętu i wiedzy. xD
  19. # 21
    Ha! Wreszcie poczytałem, nawet nie zauważyłem jak się skończyło. Raz tylko trafiłem na kombinacje zdań, która czknęła proces czytania.
    Dla mnie bomba.
    •  
      Morn
    • 2008-11-05
    # 22
    hmmm.... właśnie się tam doczytałem że nie trzeba być pełnoletnim aby ubiegać się o członkostwo ;> ale mimo wszystko nie będę wam jeszcze tym zawracał głowy :P za mały jestem ^^
    A generalnie fajnie, że o was głośno się robi. I w edycji kolekcjonerskiej gry 9 POTA i w Komandosie i ciekawe gdzie jeszcze :D
  20. # 23
    Jest coś w edycji kolekcjonerskiej o nas? nawet nie wiedziałem ;)
    •  
      Morn
    • 2008-11-06 *
    # 24
    przytoczę fragment poradnika :D

    "Za udział w tworzeniu poradnika podziękowania należą się
    zespołowi GHR Razwiedka (http://razwiedka.rusmil.net) ,
    a w szczególności za część historyczną towarzyszom :
    Jarosławowi Heredzie i Bolesławowi Zarasiowi
    Za część związaną z grą towarzyszowi:
    Michałowi ,,Wolfenowi" Baście"



    na pierwszej stronie nad spisem treści :D
  21. # 25
    Napisali "Razwiedka" przez t???
  22. # 26
    wow, gdzie toto mozna kupic :) bo chce miec pamiatke :)
  23. # 27
    Ło! To ja też chcę wiedzieć gdzie kolekconerską dostać:D
    •  
      Morn
    • 2008-11-06 *
    # 28
    nie to ja się walnąłem :P wybaczcie grzesznikowi

    Nie wiem ja kupiłem zaraz po tym jak wyszło za 150 zł :D ale w zestawie kolekcjonerskim jest fajny plakat, poradnik, gra, film, soundtrack'i i screeny z gry i filmu, materiał z tworzenia filmu, kiepskiej jakości flaga ZSRR i nabój oryginalny tylko że zamiast spłonki ma dzyndzel z kółkiem - brelok, niestety 7,62x39mm

    Ale nie wiem czy jeszce w sklepach jest bo ostatnio jak byłem to nie widziałem, ale na "alledrogo" powinno być
  24. # 29
    Autor cytatu: Mornnie to ja się walnąłem :P wybaczcie grzesznikowi


    Uff, już się wystraszyłem :) To może by to zeskanować i wrzucić na stronkę? :D
    •  
      Morn
    • 2008-11-06
    # 30
    cały poradnik? 0.o
    no dobra ale dajcie mi troche czasu bo to ma 64 strony