• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,

    Chcialbym dokonac malego zamowienia z Grey Shop, maja duzy wybor sprzetu w wielu rozmiarach i camo, chcialbym tylko podzielic sie kosztami wysylki, bo jesli paczka przejdzie bez cla i vatu (malo prawdopodobne przy wielkosci paczki, ale zawsze) to cena jest bardzo konkurencyjna, a jesli przejdzie z oplatami to wyjdzie w zaleznosci od sprzetu tak jak na frontowcu lub drozej, ale jesli ktos potrzebuje konkretnie tego i nie chce mu sie czekac na dostawy na frontowcu, to prosze pisac, samemu sobie przeliczyc ceny i zdecydowac.

    Czekam na odzew, pozdrawiam
    • sor
    • 2018-04-02
    # 2
    nie chce podcinać skrzydeł ale w greyshopie zrobiłem zamówienie w blackfriday i do tej pory nie mam, 30 maili i odważyli się podzielić 2 tyg temu te pake na dwie w nadziei ze pójdzie. Nadal nie mam nic i czeeeeęeekam.... tak pisze nie by dołować ale aby uświadamiać ze u Nich nie wszystko ładnie-pięknie.
  2. # 3
    Grey shop automatycznie dolicza cło i vat do ceny wysyłki
    Teraz gdy korzystają z usług DHL paczka z Moskwy do odbiorcy w Polsce transportowan jest 3 dni
  3. # 4
    Autor cytatu: DarthMedwidiusGrey shop automatycznie dolicza cło i vat do ceny wysyłki
    Teraz gdy korzystają z usług DHL paczka z Moskwy do odbiorcy w Polsce transportowan jest 3 dni


    czyli aktualnie płacąc np. 1000 zł na greyshopie nie dopłacam później żadnych podatków?