• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam, potrzebne mi informacje nt. co rosyjski żołnierz piechoty nosi w plecaku oprócz broni i amunicji np. bokserki, koszulki, konserwy... Liczę na szybką odpowiedź. Jestem tu pierwszy raz i jeśli mój wątek narusza jakiś regulamin proszę o informację o tym. Dla informacji, chodzi mi o teraźniejszość.
  2. # 2
    Słowo klucz: "WKBO"
    •  
      Maza
    • 2018-05-27 *
    # 3
    No więc tak:
    1. Nosi wszędzie to samo, niezależnie od zadania, pogody, wielkości plecaka (Ruskie tylko jeden plecak mają, mieszok).
    2. Nie nosi tego co zwykły śmiertelnik, nosi 217 gramową konserwę drobiowo-wołową, wyciśniętą do 3/4 tubkę takiego sosu keczupowo-majonezowego (kiedyś szło je u nas kupić), dokładnie pół puszki mleka skondensowanego, dokładnie jednego suchara, połamanego na trzy idealnie równe części.
    3. Poza jedzeniem to, zieloną szczoteczkę do zębów, pomalowaną w cyfrową florę plakatówkami. Paczkę plasteliny, bez koloru żółtego. Dwie przecięte na pół pary slipów. 7 pojedynczych skarpet, każda w innym kolorze, ułożone od najcieplejszego do najchłodniejszego koloru i granatowo-pomarańczową reklamówkę z namalowanym członkiem.

    Tak, broń w plecaku nosi. A co ma nosić? Nosi to co potrzebne w zależności od zadania, jak każdy inny żołnierz, Rosja to nie jest jakaś inna galaktyka, mają wojsko jak inne państwa. Poza tym, nie ma już czegoś takiego jak "piechota'' jeśli mówimy o teraźniejszości. Jak już to piechota zmechanizowana.
  3. # 4
    Maza, przyznam, uśmiałem się. :D