Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 1
  Witam.Poszukuję informacji gdzie można kupić Smiersza AK w Izlomie od SSO . Niestety nic oprócz Smiersza od VSO (http://vitiazspec.com/p/1524/295/smiersz-3-stihi-vog-rosyjski-flecktarn-modulowe-systemy-nosne-oporzadzenie-bojowe.html) nie udało mi się znaleźć ,znając jakość VSO wolałem się do was zwrócić niż kupić VSO . Jest to mój pierwszy wpis proszę o wyrozumiałość .
 2. # 2
  No cześć, na pewno chodzi Ci o Izłom? W linku, który wrzuciłeś jest widoczny Flecktarn.

  Co do samego Izłoma, miał on swój jakiś wyraźniejszy epizod w 2giej połowie lat '00, ale generalnie jest to po prostu słaby kamuflaż, sprawdzi się u nas może przez kilka dni w roku, przy charakterystycznej, mokrej, "gnijącej" ściółce. Samo SSO poza pojedynczymi seriami szpeju wykonanym w DPM/SMOG, Palma czy Florce X lat temu, na większą skale w kamo produkuje może ze 4-5 lat, z Izłomu nie robią i najprawdopodobniej się to nie zmieni. Mocno polecam jakieś działające kamuflaże, typu Spectre/ Spectre SKWO/ Multi (słychać baty w tle).
 3. # 3
  Co do kamuflażu izłom to sprawdza się dobrze w górskich lasach iglastych,które są w mojej okolicy .Wykłócać się na temat kamuflażu nie chcę ,ale poszukam wersji smiersza we wskazanych przez ciebie kamuflażach.