• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Cześć społeczności

    Jak w temacie, zaczynam z moim airsoftowym cheeki breeki.
    Replikę już mam, teraz potrzebuje camo i szpeju.
    W moich terenach dominują niskie iglaki, więc wybrałem Cyfrową florę.
    Od razu mówie, zę jestem dość młodym rusofilem, mam 13 lat (strzelam się w grupie kolegów) i mam 158 wzrostu.
    Co do szpeju, to przeglądałem wiele stron i najbardziej podobały mi się kamizelki tarzan, 6sz11x oraz śmiersz (AK)
    Przeglądając, natrafiłem na to https://voensklad.com/used-surplus/6sh116-platform i cena jest dość niska, szczególnie że na frontowcu 6sz112 kosztuje 220 zł...
    Z ubioru raczej celowałbym w KLMK i Maskałaty, ewentualnie mundury. Interesują mnie maskałaty od morpiecha666 na allegro oraz KLMK z grey shopu. Czy jest to dobry wybór?
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  2. # 2
    Morpiech ma głównie KZMy, najtańszy możliwy dres maskujący. Ciuch jak to wielu nazywa jednorazowy.
    KLMK rozmiar 1 może być ciężko dostępny, w tym rozmiarze szukaj wz.09
    Tarzanów M22 unikaj, to luźna szmata na 4/8 magów, zależy czy trafisz na orgo SPŁAWu czy kopie. Celuj od razu w 6Sz112/16/17. Na grupie właśnie ktoś wystawił samą bazę za 100zł. Doradzałbym dozbierać do kompletu i zgłosić się na fb do Armin Kurz. Ściąga graty z Ratnika w mniejszej cenie niż Frontowiec, za komplet 6Sz112 dasz 500 albo 600zł u niego. Wraz z plecakiem.
    Smiersza kupisz do 400zł, używanego często o stówę mniej, wystarczy dać ogłoszenie na komisie i poczekać. Lekko stara już to konstrukcja ale dalej 12 magazynków ponosić a jest to całkiem wygodne.

    Unikaj robienia się na cheeki breeki, wiele osób w tym środowisku tępi podobne zachowania bo to "poważna strona". Przejrzyj również wątki na forum bo jest ich dużo. Na Facebooku możesz również przejrzeć grupę RUSFOR
  3. # 3
    Mam na sprzedaż wkbo softshell w praktycznie najmniejszym dostępnym rozmiarze. O cenie możemy porozmawiać na pw.
    morpiech666 sprzedaje nowe na allegro po 430...używka wiadomo że taniej... :-)

    https://rusmil.net/forum/discussion/9400/1/s-wkbo-softshell/#Item_5
  4. # 4
    Przeglądając Rus-mil natknąłem się na to https://rus-mil.com/shop/clothes/summer-camouflage-suit-russian/?attribute_size=40-42%2F1-2%28158-164+cm%29z tego co szukałem to jest to obecnie jedyne co jest w moim rozmiarze, ale cena jest niska, więc boje się że nie jest to najwyższa jakość. A co do tej strony z tym 6sh116, jest to zaufana strona?
  5. # 5
    To co wysłałeś to właśnie KZM - dres maskujący. Podatne na podarcie, brak szlufek na pas itd. Lepiej już nabyć KMO od Armoline na allegro.
    Strony z 6Szką nie znam, lepiej Ci kupić używkę bo i tak noszenie samej bazy bez ładownic jest bez sensu.
  6. # 6
    Nie ma też co przesadzać w drugą stronę. KZM nie jest idealny, ale drogi też nie jest, więc na początek do samego ASG myślę, że wystarczy. Zwłaszcza dla 13latka co i tak z niego pewnie wyrośnie. Miałem KZMa, czasem jakiś szew puścił, ale wystarczy podstawowa umiejętność obsługi igły, nitki i może posłużyć naprawę długo. KZMa poszukaj w Polsce, używane w dobrym stanie, widziałem nawet po 50 zł. No i przede wszystkim jest wygodny, można go nosić na normalnym ubraniu.
  7. # 7
    Jak chcesz kupić Smiersza to pisz :p
  8. # 8
    Okej, wszystko już kupione. Dzięki wszystkim za pomoc. Do zamknięcia.