• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Nic do chłopaków nie mam, ale wolę zapoznać się z niezależnymi opiniami. W handlu nie zawsze poleca się najlepszą opcję dla klienta; priorytetem jest interes sprzedawcy. Byłem z Cyganem jak kupował u nich nóż- fajna lekcja;).
    PS. Lepiej się weź Sergei do roboty i podpytaj kolegów zza wschodniej granicy zamiast prowokować offa;)
  2. # 32
    Z tego co pamiętam do Ałtyna pasują Bolle x500 i ten model ESS http://allegro.pl/nowe-gogle-taktyczne-ochronne-ess-i2271070521.html. Archiwum: obejrzyj aukcję Dla przykładu ja do maski używam Bolle x1000 i sprawdzają się świetnie.
  3. # 33
    Dla potomnych- Bolle X500 i Chronosoft nie pasują do Ałtyna.
  4. # 34
  5. # 35
    Bolle X500
  6. # 36
    Dobra; ponownie dla potomnych. Na RA piszą prawdę- Hatch B.O.S.S. 6000 mieszczą się pod Ałtynem, można mieć gumkę na zewnątrz hełmu a i tak gogle przylegają jak trzeba. Od razu jednak uwaga- to są właściwie goglookulary, czyli zapewniają taką samą ochronę przed pyłem jak okulary, tak jak one mniej parują, ale oferują ochronę przed odłamkami na poziomie gogli.
  7. # 37
    Które modele spławowskich ospreyów mieli rosjanie na Krymie i czy ktoś testował ich wytrzymałośc w ASG?
    •  
      Maza
    • 2015-03-22 *
    # 38
    Osprey Track, Aurora testowała, świetne gogle do ASG, nie parują przez gąbki i są bardzo wytrzymałe, w końcu balistyczna szybka.
  8. # 39
    Szybka z poliwęglanu 2,7mm, moje chińskie bolle miały zdaje się 1,5mm.
    Niestety po paru użyciach parują jak każde gogle, ale po usunięciu wszystkich gąbek anty-pyłowych, jest znaczna poprawa, robi się bardzo dobra wentylacja.
  9. # 40
    Dzięki za informacje.
  10. # 41
    Sorry za post pod postem, ale nie chce zakładać kolejnego tematu.
    Czy testował ktoś wytrzymałość okluarów Spławu, mają niby szybkę 1,2mm więc jestem ciekaw jak z wytrzymałością.
  11. # 42
    Hmm, do reko współczesnej armii mogą się nadać 6b34 albo 6b50. W necie krąży sporo fotek.
    •  
      Maza
    • 2018-08-19
    # 43
    No chłopaki pewnie trzy lata czekali na tą odpowiedź.
  12. # 44
    No cóż, może komuś się przyda. ¯_(ツ)_/¯