• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    EDIT:
    Istnieje możliwość zamówienia rzeczy ze SPOSNu, szczegółowych informacji udziela kolega CZIKO



    Czy SPOSN na sklep w St.Petersburgu? Wiem tylko o sklepie w Moskwie.
    Czy ktoś się orientuje jak wyglądają tam zakupy? Czy przeciętny Rosjanin może tam wejść i dokonać zakupów? Jak z zaopatrzeniem w tym sklepie/tych sklepach?
  2. # 2
    Z tego co przeczytałem na stronie jest tylko jeden magazyn SPOSNU w Moskwie.Wydaje mi sie ze przecietny Rosjanin moze tam wejść i zakupić sobie tam szpej ,tak wychodzi z kontekstu ogłoszeń.Sklep w Moskwie prowadzi jeszcze sprzedaż wysyłkawą coś jak RED ZONE .Najlepjej jest zadzwonić do nich i sie zapytac tak mi sie wydaje albo napisać do nich na forum.
  3. # 3
    Mówiąc o stronie sposnu masz na myśli tą?
    http://spezosn.ru/
  4. # 4
    Yoghurt jak bys cos bral to chetnie bym sie dolaczyl do zamowienia :)
  5. # 5
    na razie szukam dojścia ;-)
  6. # 6
    No dokładnie nie wiem czy jest jakaś inna.Ale na niej jest adres telefon no i produkty.Ja nie mam rozeznania w sklepach w rosji jak coś to uderzam do Red Zona:).
    Ale z informacji na tej stronie wynika ze tylko w Moskwie jest sklep znaczy po Rosyjsku magazuyn.Autoryzowany sklep po naszemu :).Bo jest gość na ebay 'u Russian Camouflage And Gear Store i on ma Partizany ,Gorki ,Surmaki ,Jegiery Łazutcziki,Smiersze ze sposnu.Mozna u niego ale wydaje mi sie ze w Rosji takich sklepów jest więcej.
  7. # 7
    To wiesz Yoghurt... jak cos znajdziesz to informuj na biezaco :P
  8. # 8
    Koleś z ebay'a na pewno "nie jest" SPOSNem jako takim - tzn. może ich produkty mieć w ofercie, ale nie jest to zakup bezpośrednio u SPOSNu.
  9. # 9
    Dokładnie dlatego wydaje mi się że jest jeden sklep firmowy w Moskwie.Dokładnie to nie jest zakup prosto ze sposnu .Gość ma na stanie jeszcze KLMK i M32 Spławu oprocz tego ma kamizelke u nas praktycznie nie spotykaną http://cgi.ebay.pl/Russian-Tactical-Vest-M32-woodland-by-SPLAV-new_W0QQitemZ390036838363QQihZ026QQcategoryZ36071QQcmdZViewItem
  10. # 10
    No to nie rozumiem, czemu o nim wspomniałeś :|
  11. # 11
    Dlatego ze od niego mażna kupić i nie trzeba jechać do Moskwy a to jest zawsze jakieś dojście :)
  12. # 12
    No to, to nie jest zakup ze SPOSNu. A przez pośredników to właśnie takie ceny są. A wydaje mi się, że koledzy chcą trochę taniej.
  13. # 13
    Yakarow ma rację. Kupić obecnie nie sztuka - znam przynajmniej 4 sprawdzone źródła. Sztuka to nie zapłacić x2-3 więcej, niż wynosi cena w rublach.

    Kolega ma znajomego w St Petersburgu, stąd moje pytanie o sklep SPOSNu w tej lokalizacji. Wiem, że jest tam Splav i Modox, ale szukam ścieżki do SPOSNu.
  14. # 14
    No jest jeszcze taka mozliwość że kolega z St Petersburga zamówi lumpy w Moskwie oni mu je prześlą poczta tam jest napisane ze wysyłają w mjejsce zamieszkania prosto do domu :)W sumie nic dziwnego nasza poczta robi tak samo.Ja tak zamawialem mundur z Miwo Military jak by go chciał mój kumpel z angli to doroga wygląda tak Praszka-Toruń-Nottingham na jego koszt analogiczie Moskwa-St petrburg - Polska :)na twój koszt w Rosji to nie bedzie tak dużo alej jak to jest przez granice nie wiem cło podoatek czy coś tam może się nie opłacać.Niestety my jesteśmy w Uni Europejskiej a oni jeszcze mają daleko.
  15. # 15
    Uwierz mi, że zdaję sobie sprawę z takiej opcji, dlatego nie pytam jak zamówić z Moskwy przez Petersburg do Polski, tylko pytam o sklep w Petersburgu. Jako, że człowiek w Petersburgu to znajomy znajomej znajomego (bo tak finalnie się ścieżka układa), to chcę sprawę maksymalnie uprościć.

    Rozumiem z dotychczasowej dyskusji, ze sklepu w St Petersburgu nie ma, a przynajmniej obecnym nic na ten temat nie wiadomo.
  16. # 16
    Tak mi się wydaje.Wyglonda na to żęSposn ma bardzo słabo rozwinięta sieć sprzedarzy.Jeśli chodzi o sklepy Firmowe,tak jak Modox np. Spław ma ich 11! autoryzowanych i z tąd jest niedaleko bo do Kalinigradu może wysyłka tańsza :) żartuje ale ze Sposnem jest ciężko jeśli chodzi o same nawet sklepy w samej Rosji(przynajmniej na to wyglda)
  17. # 17
    No dobra, ale Dimitry z soviet propaganda mieszka w petersburgu... to skad on wszystko bierze?
  18. # 18
    A skąd Specshop ma sprzęt Helikona w ofercie? Przecież Specshop jest z Poznania, a Helikon to firma podwrocławska ;)
  19. # 19
    bo maja dorby kanal przerzutowy :P
  20. # 20
    taa podkop pod bramka na A2
    nie o to chodzi.
    Kiedys prosilem Dimitryego o sciagniecie ze sklepu z moskwy kamizelki (opisywalem ja tu) ale odpisal mi ze nic nie sciaga ze sklepow z moskwy i ze w najblizszej przyszlosci sie tam nie wybiera... ergo musi kupowac gdzies indziej niz w moskwie... chyba ze zle rozumuje, albo bardzo nie lubi sklepu co mu linka dałem
  21. # 21
    On nie kupuje w sklepie tylko zamawia w SPOSN - jak bierze po 50 rzeczy jednego typu - to po co mu sklep? To jest niemalże hurtownik .
    Myslę, że to jest już dość bogaty człowiek :)
  22. # 22
    I dobrze, niech mu portfel ciężkim będzie :)
  23. # 23
    Tak jako ciekawostkę a propos hurtowników:

    SPOSN zaproponował na 5% rabatu - przy zakupie za 1 000 000 rubli

    Hurtownik to taki, który zamawia np. 3 wagony mundurów - mieliśmy taką ofertę:
    Mundury? Ile? 2 - 3 wagony? Aaaaa kilkaset maksymalnie, eeee to nie mam czasu na drobnicę

    Pozdrawiam,
  24. # 24
    WO! Wagon mundurów... ile to w sztukach? (pytanie retoryczne)
  25. # 25
    Więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić :)
    Zakupy za milion rubli? Ale by było sprzętuuuu... ^^
  26. # 26
    A co tam bierzemy te 3 wagony.Jak terroryści jacyś zamiast co jakiś czas coś kupować kupić raz a dobrze.Sposn ma racje też mam dosyć takich zakupów.Jak mastałaty ze Sposnu to ,każdy i na zapas po dwie sztuki mundury tak samo i oporządzenie.Robimy zrzutkę wysyłamy maila do sklepu Red Zone i załatwiamy sprawę jak profesjonalisći :)
  27. # 27
    Autor cytatu: RedZone DarekTak jako ciekawostkę a propos hurtowników:

    SPOSN zaproponował na 5% rabatu - przy zakupie za 1 000 000 rubli

    Hurtownik to taki, który zamawia np. 3 wagony mundurów - mieliśmy taką ofertę:
    Mundury? Ile? 2 - 3 wagony? Aaaaa kilkaset maksymalnie, eeee to nie mam czasu na drobnicę

    Pozdrawiam,


    Teraz rubelek trochę spadł a i pewnie na armię też będzie mniej pienążków - spuszczą z tonu to kwestia czasu.
  28. # 28
    Dokładnie można poczekać ,może będą czyścić magazyny i spuszczą z tonu i ceny.
  29. # 29
    Witam wszystkich!

    Yoghurt - jak dobrze wiesz, już nie potrzebujemy namiaru na sklep w St. Petersburgu, bo mamy dostęp do sklepu w Moskwie :D
    Wszystkich zainteresowanych czymkolwiek ze sklepu SPOSN proszę o info.
    Żródło wiarygodne - Yoghurt sam wczoraj odebrał parę gadżetów dla siebie.


    Pozdr
  30. # 30
    Byłbym może zainteresowany, jak wyglądałyby ceny?
    (dajmy na to na przykładzie Partizana)