• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    No ale to znowu jest zakup przez pośrednika a nie prosto od SPOSNU.Dlatego główkowaliśmy nad sklepem w St.Petersburgu.Myślę że temat będzie można zamknąć bo wychodzi na to że nie ma sklepu Sposnu w St. Petersburgu.
  2. # 32
    Ale jeżeli mają taniej niż moi dostawcy, to może być ciekawie ;>
  3. # 33
    Nie zastanawiałem się jaka może być średnia cena.....
    Mam stały koszt (dla człowieka, który odbiera to w Moskwie) ok 2800 RUB: za fatygę, na taxi itp...
    Wiadomo że ja też za darmo tego nie zrobię....
    Ad Partizana myślałem o cenie 350-380 PLN, ale tak jak pisałem - jeszcze nie liczyłem wszystkiego dokładnie.

    A tutaj zakup, który poczyniłem dla siebie: jesienna GORKA-E i kapelusz PANAMA US.
    http://img4.imageshack.us/my.php?image=gorkaeq.jpg
  4. # 34
    Szczegółów w temacie zakupów w SPOSN, udziela Cziko, ale dodam tylko zamówienia będą szły mniej więcej raz w miesiącu i można zamawiać wszystkie, najbardziej nieprawdopodobne rzeczy z katalogu SPOSN - o ile będą na stanie, są do sprowadzenia.

    @ADMIN
    Zmieniłem temat, przeredagowałem pierwszy post. Dyskusję o sklepie stacjonarnym można wydzielić ...albo usunąć bo i tak do żadnych wniosków wartych przekazania potomnym nie doszła.
  5. # 35
    Dolar zjechał dziś do 3.2PLN to partizan z dostawą do domu kosztuje ok 430zł a jak zjedzie do 2,8 to 380.
    Kolega w Moskwie powinien redukować koszty. Kryzys jest. W moskwie metro dobrze działa i jest tańsze niz taxi. Będzie miał więcej za fatygę.
    Partizan w sklepie kosztuje jakies 1800 rubli czyli (wg kursu z dzis) 180zł
  6. # 36
    Fence,

    Proponuję napisz do Mediamarktu, że takie telewizory co u nich są po 4300, to w Chinach są po 2800, a JAKBY dolar był 2,8 to znasz taki sklep, że normalnie każdy mógłby sobie za te 4300 kupić z dostawą do domu!

    Sorry, ale jak będzie chciał, to niech śmigłowcem po to lata, co Cię to obchodzi? Może sprzedawać po 300, a może i po 500 i znów spytam, co Cię to obchodzi? Każdy ma dostęp do cennika SPOSN, redzone, ebuy, allegro, kursu dolara, nikt niczego nie ukrywa, a Ty znalazłeś sensację jak z okładki superexpressu. Chłopak napisał, że jest opcja sprowadzenia i pyta czy są zainteresowani i jakich cen (moim zdaniem rozsądnych, bo znajdź mi nowego partizana poniżej 380zł) można się mniej więcej spodziewać.
  7. # 37
    Jeżeli Partizany za 380zł to ja podziękuję.
  8. # 38
    FENCE

    Możesz jechać metrem - nie ma problemu, ale nie sądzę że wybrałbyś taką opcję w przypadku gdy zamiast np leżeć i odpoczywać, załatwiasz sprawę dla kogoś i musisz dotrzeć do punku w Moskwie oddalonego 10km od Ciebie
    Partizan w sklepie kosztuje 1900 RUB.....


    Kamil

    Spoko, ja tylko zaproponowałem - możesz kupić za 400zł.
    Jakby co - następne zamówienie zbieram do czwartku/piątku... w Polsce będzie ok 21-22.04


    Pozdrawiam
  9. # 39
    Cziko - najlepiej załóż nowy temat w komisie, a ten zamknę, by był "ordnung".
  10. # 40
    Autor cytatu: kazikCziko - najlepiej załóż nowy temat w komisie, a ten zamknę, by był "ordnung".


    OK

    Jak tylko dojdę do ładu z cenami to założę temat.

    Dzięki i pozdr.
  11. # 41
    a ile by wyszlo za takiego maskałatka:)
    http://photofile.name/users/nabludatel70/3463045/74731921/
  12. # 42
    Mnie nie interesuje kto czym jeżdzi czy lata, ale informowanie kogoś, że musimieć 100% narzutu na towar bo ktoś tam jeździ taksówką po towar jest zabawne.
    W ramach żartu zaproponowałem przesiadkę na metro bo tańsze i szybsze.
    Zamiast pisać androny o kosztach wystarczy napisać "cena jest aka a taka - kto jest chętny?" I koniec. Pasuje albo nie. Po co to tłumaczenie się?
    Czy to ja wnikam w szczegóły? Nie.
    Staram sie wam uptrzytomnić, ze rosjanie sptrzedają partizany za $110+25$ przesyłki zatem (jak chociażby widać po przykładzie Kamila) 380zł nie jest sczególnie atrakcyjną ceną. Wiec nie pisz, żę "telewizory sa w Chinach tanie" bo ja pisze o cenie z dostawą do domu. W zwiazku z tym,że cena jaką podajecie jest średniotrakcyjna (lub wcale) zasugerowałem redukcję kosztów - co jest normalną praktyką w handlu. Nie wiem dlaczego to wywołuje taką furię?

    P.S Można znależ Partizana ponizej 380zł.
  13. # 43
    380 za nówkę to wg mnie obecnie normalna rynkowa cena. Bez szału, ale też bez tragedii.

    Używki za 300 chodzą jak dobrze poszukać.
  14. # 44
    No ja swojego kupiłem po 300 zł używanego lekko.Też wydaje mi się że nie jest to jakaś cena zaporowa.Niestety produkty sposnu są ''towarem luksusowym'' jeśli chce się je posiadać trzeba zapłacić troszkę więcej bo normalnie są nie do kupienia.Przewidziałem taki przebieg dyskusji parę postów wyżej pisząc że nie jest to zakup prosto ze Sposnu.niestety produkty Sposnu kupowane ze sklepów osiągają takie ceny zresztą nie tylko sposnu.
  15. # 45
    Jak to "normalnie są nie do kupienia"?

    JAK NAJBARDZIEJ SĄ

    Mam przed sobą otwate trzy storny rożnych sklepów :i mamy PARTIZANy w cenach-
    - 105$
    - 135$
    - 149$
    + za każdym razem 25$ przesyłki
    w najtańszym sjkllepie dają do 15% rabatu na grupowe zakupy - rabat za sposób płatnosci: do 15%

    Nawet przy dzisiejszym kursie można spokojnie sie potragować i wyciagnąć nówkę za 350zł. 5 kliknięć myszką i po 2 tygodniach jest w domu.

    Partizan nie jest już żadnym dobrem luksusowym. 2-3 lata temu były problemy z nabyciem - od dwóch lat nie ma żadncyh, a od pół roku można przebierac w ofertach is ię targować. Zwłąszcza, ze mamy kryzys fiannsowy i "cash is the king".

    Może podchodzę do tematu trochę inaczej bo na Partizanach zjadłem zęby i na dodatek jestem kupcem w sieci handlowej :)
  16. # 46
    Autor cytatu: czikoSpoko, ja tylko zaproponowałem - możesz kupić za 400zł.


    Nie ma potrzeby być uszczypliwym. Myślałem, że biorąc prosto ze sklepu w Moskwie, możliwe będzie jak największe zbliżenie się do cen katalogowych. Ale że są po drodze dwaj pośrednicy, to się robi dla mnie nieopłacalne i tyle. Tak więc dziękuję za ofertę.

    Ps. Ja na te ceny to się tylko uśmiecham ;)
  17. # 47
    fance,

    Podaj proszę do wiadomości publicznej adres tego sklepu z partizanami po 105$. Ja sam jestem szczerze zaciekawiony.

    PS: nikt nie dostaje ataku furii, przynajmniej ja nie zauważyłem
  18. # 48
    Yoghurt, lepiej odbierz ode mnie PMkę na warriorze! :)

    edit
    A tu masz ten sklep: http://redforces.com/catalog/product_info.php?cPath=26&products_id=218
  19. # 49
    Pisząc ze jest to towar luksusowy miałem na myśli czasy komuny że nic nie było w sklepach i były towary luksusowe.Partizany są dostępne w zachodnich peweksach :)
    Trend ten jest modny ostatnio.Mam tu na myśli piosenkę Sokoła i Pona ''Będę brał cię w aucie'' z Frankiem Kimono.Kolega z Moskwy ma towar spod lady :)Ktoś trzyma ze sposnem i ma układy :)ktoś płaci w dolcach mam wolny rynek :)Też znam jeden sklep oprócz Soviet-Propaganda.
    http://cgi.ebay.pl/Russian-Spetsnaz-Sniper-Suit-Partizan-60-62-7-194cm_W0QQitemZ390020574025QQihZ026QQcategoryZ104023QQcmdZViewItem i tu partizan na mój rozmiar kosztuje 546 zł bez przesyłki to jest 164,99 $ + 30$ przesyłka.Te 380 zł to żadna okazja bo po tyle chodzą ale nie jest to też majątek.

    Edytka:ten sklep też ma ładne przebitki
    Mundur letni WDW 240 zł red zone a u niego 126$ !+ wysyłka
    Pionier M23 115 $ + wysyłka 380 zł u red zone ale 15 zł wysyłka i czekałem 2 dni a nie 2 tygodnie
    a jak dolar pójdzie w górę w ogóle się nie będzie opłacać a tu się można dogadać:)no i jeszcze trzeba by brać większą ilość żeby się opłacało.
  20. # 50
    Jaki towar spod lady? Jakie dolce i wolny rynek? Idziesz do sklepu i kupujesz. Albo zamawiasz w sposn- płacisz i masz. Żadne cuda - zwykły biznes.


    Po prostu jest od poł roku KONKURENCJA w temacie Partizan. Nie ma problemu z nabyciem, rozmiarami czy dostawami. Na dodatek jest kryzys (rubel traci na wartości) wiec spokojnie możńa się targować - bo cena wyrażona w $ to dodatkowy bonus dla dostawcy i to też trzeba brać pod uwagę przy rozmowie o cenach.

    Jest normalnie - coraz więcej osób tym handluje i jest taniej bo jest z czego schodzić. Między 460zł a 180zł jest duże pole do popisu.

    Jak ktoś się chce wbić w obstawiony rynek to 20zł różnicy to żadna rożnica.
  21. # 51
    Autor cytatu: MROOVa ile by wyszlo za takiego maskałatka:)
    http://photofile.name/users/nabludatel70/3463045/74731921/


    Jak możesz to znajdź to w katalogu SPONS - ja nie wiem co to za maskałat.


    Panowie,

    Widzę że dyskusja się rokręciła i poszła w raczej niemiłym kierunku.
    Napiszę tylko że minimalne zamówienie powinno oscylować na ok 10.000 RUB wg cennika SPOSN (np 5 Partizanów - tylko przykład).
    Najdroższy jest transport, a w kilka osób ten koszt będzie rozbity na każdego.

    Zresztą nie chcę psuć rynku (np Tadeuszowi, czy innym...),albo np osobą, które też będą chciały wyprzedawać swój używany sprzęt - kupiony kiedyś za dużo większe pieniądze.

    Pozdrawiam
    Naprawdę zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv/mail.
  22. # 52
    Wy macie dziwne podejście - takie... kapitalistyczne :D.
    Pierwszego partizana, hen hen czasu temu, kupiłem od Tadka za 350zł (jakoś 4 lata temu), drugiego już za 380 dwa lata temu.

    Więc zrobimy tak:
    Cziko, jak tylko będzie znał ceny - założy temat w Komisie.
    Kto będzie chciał - kupi od Cziko.
    Ja zamknę ten temat by nie robić więcej kłótni i pierdzenia o cudzych cennikach.

    [tak nadeszła era drugiego admina - potfornego zamykacza :D]