• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 61
    Cos ostatnio mam "płodne dni" na zdjecia reko wiec dodałem kolejne 6 fotek do galerii;-)
  2. # 62
    Wyrabiasz sie i nabierasz praktyki - teraz potrafisz sie nawet rozmnożyć!!! Chudini sie przy tym chowa :-) Ale jak zwykle super. Muszę kiedys i ja spróbować - oczywiscie na początek ze zdjeciami a nie rozmnażaniem :-)
  3. # 63
    Fotki są naprawdę fajnę. Brakuje mi jednaj takiego "gierojstwa" - te czapki to panie Żukow tak na tył głowy zaciągnij niech wiedzą że "panisko" :) ( poobserwuj fotki z kolekcji sporo jest takich gdzie czapka siedzi "nieregulaminowo" na głowie ).
  4. # 64
    A własnie...moze inni Towarzysze spróbowaliby takich zdjeć?? Chetnie i ja popatrze...
    Co do czapek to staram sie, zeby to wygladało w miare tak jak an zdjeciach archiwalnych ale nie zawsze nalezycie nałoze, poza tym tez kąt ustawienia obiektywu aparatu moze byc inny wiec wychodzi tak a nie inaczej;-)
  5. # 65
    Nie każdy ma taką kolekcję sprzętu :)
  6. # 66
    Wrzuciłem 4 fotki w temacie radzieckich PW KGB.
    http://picasaweb.google.pl/tomzukow/FotkiNaRusMil#
  7. # 67
    Dodałem kolejne 7 zdjęć arch/reko w klimacie Morskoj Piechoty i Afganu...i to nie jest moje ostatnie słowo!!! ;-)
    Sorki za piechocińskie sapogi na zdjęciach MP ale po prostu póki co nie mam koszernych.
  8. # 68
    Na szóstym zdjęciu od końca rusek ma torbę na maskę PMG a u ciebie jest PBF
  9. # 69
    Zgadza sie...szukam takiej:-)
  10. # 70
    Tom, jak zawsze zadziwiasz! :-)
    Wesołych Świąt, tam na północy!
  11. # 71
    Autor cytatu: KonradNa szóstym zdjęciu od końca rusek ma torbę na maskę PMG a u ciebie jest PBF


    To jak mamy wyliczać grzechy to na zdjęciu z wykrywaczem metalu zapomniałeś założyć słuchawki (no chyba że ci się nie zmieściły pod hełm :-), a na zdjęciu z radiostacją sołdat ma chyba R-105M (metalowy mikrofon) a ty masz chyba R-105D (z ebonitowym mikrofonem). Ale i tak zdjęcia znów ci wyszły eleganckie nie wliczając krajobrazu. Mógł byś jednak co-nieco przykryć pałatką :-)
  12. # 72
    Słuchawek faktycznie nie załozyłem bo...nie zauwazyłem ich...sorry!! ;-)
    Ja mam R-105M tylko mikrofon mam stary.
    Szykuje jeszcze jedno specjalne zdjecie reko...ale o tym za jakis czas;-) I zapewniam, ze bedzie juz w plenerze...bo "obiekt" nie zmiesciłby mi się w mieszkaniu w bloku na trzecim pietrze;-) Nie bedzie to czołg, BMP czy smigłowiec...;-)
  13. # 73
    Jeździec apokalipsy...czyli jak połaczyć reko i jeździectwo:-)

    Załączniki:

    • Nowy folder6.jpg
  14. # 74
    Połączenie dwóch pasji?
    Krótko: pięknie!
  15. # 75
    Świetne :)
  16. # 76
    Zgadza się, połączenie dwóch moich pasji: rekonstrukcji i jeździectwa...jeszcze jakbym trzymał w łapach kałacha to byłoby dopełnienie bo trzecia pasja to strzelectwo:-)
  17. # 77
    A nie ma czegoś takiego jak strzelectwo konne?
  18. # 78
    Strzelcy konni byli...mam tez fotke sowieckich pograniczników z konmi i z AKS-74U ale maja na sobie zimówki pogranicznik I, a tego munduru nie mam wiec nie da sie fotki reko zrobic. A na tym zdjeciu w koncu jestem w plenerze...bo kon mu sie nie zmiescił do kokoju w bloku na trzecim pietrze wiec musiałem wyjsc na padok hehehe.
  19. # 79
    Czas kupić większe mieszkanie albo mniejszego konia :D (ale tak serio - trzymać konia w bloku? szkoda zwierza).
    Enyłej - musisz zdobyć mundur i zrobić sobie taką fotkę. Ostatecznie - spróbuj może mudżahedina?
  20. # 80
    Czyli mam cały wachlarz mozliwości:-) Baj de łej...dostałem taka ogólna propozycje brania udziału w reko bitew napoleonskich w kawalerii...ale póki co odpuszczam bo to wyższa szkoła jazdy a i trzebaby odpowiedni mundur, sprzet i bron skombinowac. Mam troche smaka na reko dragonów napoleońskich ale póki co zostaje w Armii Radzieckiej:-)